Strona 196 z 1202
Pokaż wyniki od 1,951 do 1,960 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

My dziś jedziemy w góry na 5 dni. póki co idę zaraz do dermatologa (chce by obejrzał pieprzyki, mam i co raz więcej ostatnio :/) a przed południem jedziemy. chyba pogoda nam aż za dobrze dopisze
    Trochę odpoczynku. bardzo się cieszę
    A poza tym czekam na 2 kreski na teście owu. dziś 15dc. na razie jest druga słabo widoczna Ale może dziś już będzie mocniejsza. śluzu coraz więcej Może na wyjeździe uda nam się coś podziałać

Miłego dnia Dziewczyny i trzymam kciuki za testujace!!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Zazdroszcze Ci Ejna wakacji!
    Ja mam urlop dopiero w sierpniu..:/
    Ale 4 lipca ide na 3 tygodnie na kurs podnoszacy kwalifikacje. W sumie bede musiala duzo sie uczyc ale to nie praca, odpoczne sobie odniej w tym czasie wiec bardzo mnie to cieszy i doczekac sie nie moge

Okrąglinka, super skutecznych działań życzę

Ejna, udanego wyjazdu i żebyś po przyjeździe za kilka dni była już w dwupaku

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Wiecie laseczki, ja już przestałam o tym myśleć... dlatego nie mam ciśnienia żeby iść na tą betę i żeby robić testy.
    Zobaczę co się wykluje, czy będę mieć okres, jeżeli nie, to 09.07. jadę do rodzinnego domu i tam sobie pójdę do mojej Pani Ginekolog i się przebadam od A do Z.
    Jeżeli do tego czasu okresu mieć nie będę... hm, to przynajmniej może już bicie serca uslyszę.

Ale powiem Wam, że cieszę się, że wróciłam do ćwiczeń i biegania.

Ejna ale Ci zazdroszczę tych wakacji, no i działajcie skutecznie żeby wróciło was więcej :P .
    Okrąglinka to super nie pozostaje nic tylko działać
    Groszek zazdroszczę Ci podejścia na luzie, pewnie nie jedna z nas od razu by robiła testy i bete. Ale grunt to miec dystans do tego wszystkiego. Tylko żeby w razie czego nie zaszkodziły Ci te ćwiczenia.

A ja dzwoniłam w kilka miejsc nad morzem i sa wolne pokoje ale za bardzo terminy nam nie odpowiada bo akurat w tych terminach mamy jakieś tam imprezy rodzinne itp. Także chyba dopiero pojedziemy w drugiej połowie sierpnia akurat będziemy mieć 4 rocznice ślubu no i 10 lat jak się znamy

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Palina, w razie co, ciąza to nie choroba, a podobno jak ja sie czuje dobrze, to ewentualny "Intruz" też powinien.
    Jeżeli już tam siedzi, to sądzę, że nic mu nie będzie i krzywdy sobie nawzajem nie zrobimy... aczkolwiek mogłby dać znać, to chociaż w pracy nie właziłabym na drabinę i nie dzwigałabym dwudziestokilogramowy kuwet.

No nic... czekam sobie cierpliwie, może w końcu przyjdzie dzień i się dogadamy i przestaniemy sie bawić w chowanego, i w koncu powie: "Hej, Matka, to przeze mnie nie masz okresu!"

Jeszcze sie zastanawiam czy to, że testy są negatywne nie wynika z tego, że biore leki na tarczycę, ale wątpie.

No nic, grunt to luz

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    U mnie w końcu dni płodne (28 dc...). Druga kreska jest, śluz książkowy, działaliśmy, także teraz wszystko w rękach matki natury. Dziewczyny po ilu dniach jest sens robić test 10 mIU/ml / betę?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Podobno beta jest wiarygodna juz 10dpo a test 10mlU/ml niby 2 dni po zagniezdzeniu czyli najwczesniej teoretycznie po tygodniu od owu ale ja testom nie wierze.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Bete tez można wykonać juz po tygodniu ale jeśli zagniezdzenie miało miejsce później to test będzie fałszywie negatywny.

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    U mnie @ się rozkręca. Upał okropny, źle się czuję. Na akademii konczącej rok szkolny mojej córy ledwo wytrzymałam. Raz bylo mi niedobrze a raz słabo, straszne

Ciesze sie, ze zaczynam kolejny cykl, bo i tak z teoretycznej ciazy nic dobrego by nie wyniklo. Chce sie starac bez lekow i nerwow. W spokoju, by nie zachodzic w glowe czy aby czyms nie zaszkodzilam.

Udanego dnia Kobitki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów