Strona 193 z 1202
Pokaż wyniki od 1,921 do 1,930 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Na mnie takie gadanie o nie przejmowaniu sie dziala jak plachta na byka...!!!
    Najczesciej gadaja tak osoby, ktore zaszly w ciaze w pierszym cyklu donosily bez komplikacji i maja swoje perfekcyjne dzieci. Albo takie co jeszcze sie nie zaczely brac za produkcje i pojecia zielonego nie maja jak ciezki to temat...
    Grrrr..!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Mnie korci zeby zrobic test ale skoro beta w poniedziałek wyszla negatywna to chyba nie ma sensu. Objawy mam jak.na okres wiec chyba nie ma co se głowy zawracać.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja po USG wszystko ładnie czyściutkie
    Jajeczko juz dojrzewa w prawym jajniku

To jeszcze tylko jutro "zielone światło" i same przyjemności

Bo teraz to na siłę się bronimy żeby nic nie było.... I mały celibat się zrobił - bo ja nie mogę prezerwtyw.
    Ostatnio edytowane przez Okrąglinka ; 23-06-16 o 09:12
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Ja czekam... nie chce z siebie robić kretynki i latać co chwile do laboratorium, testów też nie mam ochoty robić... jak Fasola siedzi, to raczej nigdzie nie pójdzie, ale mogłaby się ujawnić, a nie swoją przyszłą matkę robić w balona.
    Jakoś też mi się nie wydaje, że aż tak sobie wkręciłam to w łeb, że nagle takie rzeczy się dzieją, bo nie mam potwornego ciśnienia, że to musi stać się już, teraz, natychmiast.

Dzisiaj o 6 rano poszłam biegać, potem kochałam się z K. i cisza, ani kropli krwi, brązowego śluzu, rózowych plam. no nic...

Jeszczę się łudzę, że przyjdzie w koncu @...

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Na mnie takie gadanie o nie przejmowaniu sie dziala jak plachta na byka...!!!
    Najczesciej gadaja tak osoby, ktore zaszly w ciaze w pierszym cyklu donosily bez komplikacji i maja swoje perfekcyjne dzieci. Albo takie co jeszcze sie nie zaczely brac za produkcje i pojecia zielonego nie maja jak ciezki to temat...
    Grrrr..!
    jestem tego samego zdania.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Ja po USG wszystko ładnie czyściutkie
    Jajeczko juz dojrzewa w prawym jajniku

To jeszcze tylko jutro "zielone światło" i same przyjemności

Bo teraz to na siłę się bronimy żeby nic nie było.... I mały celibat się zrobił - bo ja nie mogę prezerwtyw.
    cieszę się, że wszystko ok ;-) teraz MUSI być dobrze!
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Hej

Ja przed pierwsza ciaza tez kombinowalam rozne pozycje I swiece tuz po I nic nie wychodzilo. Po 6 miesiacach pojechalismy na urlop kompleteie wyluzowani I do tego po alkoholu zrobiismy synka. Moje zdziwienie bylo bezcenne. Teraz po dwoch latach staran o drugiego malucha, roznych kombinacjach ,badaniach itp stwierdzilam, ze szkoda mi zycia na odliczania, stersy, placze bo sie nie udaje. Owszem smutek gdzies tam nadal jest, kurcze zycie mi ucieka przez palce. Jak ma przyjsc ta ciaza to przyjdzie. Mam juz jedno dziecko I choc pragne dla niego rodzenistwa jak nic innego na swiecie to przestalam nalogowo o tym myslec. Zajelam sie soba, praca, szkolo, cwieczeniami, budowaniem lepszych relacji z mezem I synkiem. Owszem zawsze co miesiac jest jakas nadzieja, ale bez presji. Ae do tego musialam dojrzec przez te dwa lata.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja też nie myślę o ciązy teraz, bo kończy się @, a poza tym do owulacji jeszcze kilka dni. Najgorsze są dni płodne, owu i chwile po czy wystąpią jakieś objawy czy nie. Teraz też podczas @ przyglądam się swojemu ciału i zauważyłam, że mam jakieś większe sutki, na których widać małe żyłki. Przy następnej @ muszę się im dokładniej przyjrzeć, bo nie wiem czy tak jest zawsze czy teraz.

Kaśka, a czy któraś z nas tu pisze o płaczu, stresach itp ? wiadomo, że jak przychodzi @ to jest smutno, ale życie toczy się dalej.... nic z tym nie zrobimy. Każda z nas ma pracę, męża/ partnera, chodzi na jakieś ćwiczenia, biega, ma zajęcia popołudniowe itp itd, a między tym stara się o dziecko.... przecież nie siedzimy w domu przez dni płodne z nogami rozłozonymi i nie czekamy aż facet w nas się...... Chyba to, że chodzimy do lekarza się zbadać itd., to nic złego, bo przyczyna może nie siedzieć w głowie, a w naszym zdrowiu.

Ann, ja nie napisalam , ze ktoras z was pisze o placzu czy sterach. Poprostu opisalam swoja sytuacje wstaraniach o pierwsza I druga ciazy. Dla mnie bylo to ciezki temat przez pierwsze poltorej roku w staraniu o druga ciaze. To ja sie stresowalam nieraz zaplakalam kiedy okres przychodzil, mialo to bardzo duzy. niepozytywny wplyw na moje I mojej rodziny zycie. Zajelo mi sporo czasy, aby pogodzic sie z sytuacja I skupic na czyms innym. Tylko o to mi chodzilo. Dal kazdej z nas w mniejszym czy wiekszym stopniu jest to niekomfortowa sytuacja. Kazda z nas jest inna I inaczej sobie z sytuacja radzi, a ja to szanuje.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów