Strona 192 z 1202
Pokaż wyniki od 1,911 do 1,920 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

My kochamy się różnie. Czasem na tzw. łyżeczki, ja na górze, ja na dole, albo z nogami w górze. Najczęściej kończymy tak,żebym miała nogi w górze i zostawiam je później może max 5 minut. Teraz ten czas przedłużę :P.
    Łatwo mówi sie, zeby każda wyluzowała. MY TO WIEMY, a to wcale nie jest takie proste.
    W II połowie sierpnia jedziemy do Dziwnówka <3!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Serio... Jest jakiś ponad tydzień od mojego planowanego okresu... Wczoraj i przed wczoraj po stosunku niby jakieś nadzieję, że jednak będzie @... A dziś kompletnie nic cały dzień. Kurde. No z reguły jak @ ma być to się rozkręca z każdym dniem...

Betę robiłam w czwartek. No nic, poczekam jeszcze parę dni i zobaczę co się świeci.

Ale zaczynam się denerwować.

Pf. No nic. Rano idę biegać.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Dziewczyny miałam jutro jechać na bete. Dziś 11dpo i test 10mlU/ml nic nie pokazal. Czy warto jutro wybierać się na tą bete czy juz po ptakach? Jak myślicie?

Cytat Zamieszczone przez Magera Zobacz posta
    Dziewczyny, wiem jak bardzo Wam zależy i że robicie wszystko, aby się udało. Ale taka jedna ogromna rada... wyluzujcie. Bo ani pozycje, ani noce kupały Wam nie pomogą, jeśli będziecie się denerwować i robić to codziennie, żeby tylko się udało. Odpocznijcie, przestańcie o tym myśleć i przestańcie męczyć facetów, bo oni też mogą się zbuntować.
    Powodzenia Wam życzę i wierzę, że niedługo każda ujrzy upragnione dwie kreski
    Wyobraź sobie, że bardzo dobrze wiemy i zdajemy sobie z tego sprawę, że należy wyluzować gdybyś przeczytała całe forum, a nie dwie ostatnie storny, to zauważyłabyś, że nie raz zostało wspomniane na forum o tym, że wszystko siedzi w naszej głowie i psychice. To, że wspomniałam o "nocy Kupały", czy Dziewczyny o pozycjach to bardziej dla rozluźnienia atmosfery na forum, bo chyba od tego jest to miejsce żeby można było pogadać. Są gorsze i słabsze momenty jak w każdym dziale tutaj, więc nie za bardzo rozumiem Twojego posta I nie uważam, że męczę swojego faceta kochając się z nim co 2-3 dzień, przynajmniej nic mi na ten temat nie mówił i na zbuntowanego też nie wygląda

P.S. jeśli nie byłaś w takiej sytuacji, to nie wiesz jak nam zależy.
    pozdrawiam
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Groszek, ja bym powtórzyła betę na Twoim miejscu, w sumie robiłaś ją tydzień temu.
    Aguśka, na tym etapie test mógł nie wykazać ciąży, (prędzej bym powiedziała właśnie, że nie wykaże jak mógłby wykazać), jak masz czas jutro to skocz na betę, a jeśli nie to ja bym poszła dzień, dwa po terminie @.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Mi niemyślenie do ciąży całkiem dobrze wychodzi aż do czasu owulacji. Po owulacji łapie sie na tym, że jak tylko mam wolne myśli to o tym myśle. Ja jestem w tej genialnej sytuacji, że mam już jednego malucha i on tak wypełnia mój dzień, że ten czas leci szybciej.
    Ja też nie uważam,że męża mecze. Kochamy sie raczej wtedy kiedy mamy ochotę. I to jest mniej więcej co 3 dni. W trakcie owulacji cześciej i po owu tez sie kochamy wiec to nie jest tak ze tylko w jednym celu. A do tego mamy naprawdę dobry seks :-P
    Z reszta tak na pocieszenie. zanim zaszłam z synem w ciążę to też obsesyjnie myslalam o dziecku jeszcze bardziej niż teraz a zaszłam w pierwszym cyklu wiec aż tak bardzo to szans nie odbiera

Ann89
    Dobrze prawisz! Zgadzam sie w całej rozciągłości z Tobą

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Yelina, podpisuje sie rownież pod Twoim postem. Mój mąż jest ostatnio i nie tylko baaaardzo zadowolony i ja tez

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    A ja się zastanawiam, czy robić w tym cyklu testy owu czy całkowicie zdać się na los. Powinnam zacząć testowanie w sobotę.
    Jeśli chodzi o pracę, to najlepiej by było zajść w ciążę nie wcześniej niż we wrześniu.
    Już sama nie wiem...

Z drugiej strony trochę mi szkoda zmarnować jakikolwiek cykl...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Aguska idz na bete! I bedziesz wszystko wiedziec.

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Chyba sie jesnak wybiore do lekarza. Mimo, ze wiem dokladnie kiedy mam owulacje. Ale moze moj lekarz bedzie mial jeszcze jakoes inne pomysly.
    Na razie to sie strasznie poklucilam z moim mezem i to na odleglosc bo on jeszcze wakacjuje we Francji z kolegami a ja tego nie moge przezyc... Czuje sie okropnie i czuje sie nieszczesliwa. A on mysli ze jestem nieszczesliwa Z NIM...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów