Strona 191 z 1202
Pokaż wyniki od 1,901 do 1,910 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

My kochamy się klasycznie, a potem leże sobie 10-15 min z nogami na scianie.
    Ale jestem ciekawa Waszych propozycji pozycji

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    A ja właściwie już w trakcie jestem najczęściej do góry nogami tak, że nogi mam w powietrzu. Jakbym robiła świecę.

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    My tez klasycznie ale ja często mam nogi do góry bo wtedy jest głębsza penetracja. A po kładę sobie poduszkę pod tyłek zeby był wyżej i tak leżę z 20-30 min.
    U mnie to nastroje takie rożne. Raz myśle ze na pewno sie udało i jestem w ciąży a zaraz potem jestem przybita i myśle ze znowu klapa. Jak nienormalna przeglądam sie w lustrze patrząc czy jest jakas różnica albo analizuje śluz. Masakra jakaś :-( ale jeszcze 6 dni do miesiączki

Dziewczyny, wiem jak bardzo Wam zależy i że robicie wszystko, aby się udało. Ale taka jedna ogromna rada... wyluzujcie. Bo ani pozycje, ani noce kupały Wam nie pomogą, jeśli będziecie się denerwować i robić to codziennie, żeby tylko się udało. Odpocznijcie, przestańcie o tym myśleć i przestańcie męczyć facetów, bo oni też mogą się zbuntować.
    Powodzenia Wam życzę i wierzę, że niedługo każda ujrzy upragnione dwie kreski

Czyli widzę że wszystkie mamy podobne pozycje.
    Ilusive teraz trzeba tylko czekać na dwie kreseczki
    Magera my to wszystko wiemy tylko wiesz to myślenie o dziecku jest silniejsze. Ja staram się nie myśleć ale to wychodzi samo z siebie. Tak życzmy sobie upragnionych dwóch kresek

Agata_90 no sporo w ostatnim czasie tego było..ale póki co się nie poddaje i wierzę że w końcu się uda. Bromergon biorę póki co około 2 miesięcy i na razie niestety nici. Jedyne co zauważyłam to cykl skrócił mi się o 3 dni zobaczymy co będzie dalej.

Ja też na ogół potem nogi do góry i robię świece

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Ann89 właśnie słyszałam o tym dniu ale niestety u mnie końcówka @ i nic nie działaliśmy.
    Groszek zrób może test albo bete bo coś może być na rzeczy.
    Martulka moja Julia 2 miesiące temu przechodziła anginę bite dwa tygodnie na antybiotyku bo później miała ropne zapalenie jamy ustnej po tej chorobie, maskara normalnie nic nie jadła i nie piła ale jest jeden plus tej choroby Jula oduczyła się od smoczka
    Okrąglinka mój mąż zawsze żartuje że tuż po muszę wisieć nogami do góry żebym dobrze zassała (tak wiem to obrzydliwe ale humor mojego m jest specyficzny)
    Ale tu ma akurat racje...
    Ostatnio edytowane przez Okrąglinka ; 22-06-16 o 19:38
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja gdzieś kiedyś czytałam o pozycji na pieska
    Powiem Wam szczerze ze być może... ma to jakieś odbicie w naturze... bo z Gaba na 1000% właśnie dzięki tej pozycji zaszłam
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Dobra pozycja zależy też od tego czy kobieta ma tylozgiecie czy nie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chcę być w ciąży 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów