Strona 190 z 1202
Pokaż wyniki od 1,891 do 1,900 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    ann my dzialalismy ale jeszcze nie mam owu.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Witajcie

Aaaaaaaleeee gooooorąco a podobno ma być jeszcze cieplej...

Dziś moja koleżanka podzieliła się ze mną wspaniałą nowiną-jest w 4 t.ciąży po trzech latach starań w końcu się udało
    U mnie narazie cisza, ale mam nadzieje, ze @ jednak przyjdzie. Znow dostalam gorączki, gardło mialam tak zaciśniete i bolące ze nie bylam w stanie mowic ani spac w nocy lek.przepisala mi antybiotyk zinnat bo okazalo sie ze dopadlo mnie ostre zapalenie gardla. Dzis juz jest o niebo lepiej.
    Moje panny tez na antybiotyku. Tak ze dwa tygodnie juz sie mordujemy. Chcialam to wyleczyc naturalnymi sposobami, ale sie nie udalo. Niestety :/

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Groszek a jak tam z Twoim samopoczuciem? Poprawilo sie, czy nadal nie mozesz nic przełknac?

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Groszek - może idź do lekarza...?
    Bo to chyba długo już @ się spóźnia
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Cytat Zamieszczone przez dagmaraz Zobacz posta
    czesc kaska zastanawialam sie wlasnie czy dolaczysz
    No, prosze co za niespodzianka Witam! Postaram sie bywac, choc sama wiesz jak u mnie z czasem bywa. Jak u was?

Hej Dziewczyny !
    Staramy się o dzieciątko od dawna, ostatnio regularnie lecz bez efektu. Jesteśmy tym załamani. Bardzo chcemy mieć dzieciątko, a w przyszłości drugie, ale na razie los nie daje nam szansy - oboje zdrowi, znam swoje dni płodne i terminy owulacji. Pewnie zbyt duża chęć nas blokuje. Postanowiliśmy wyjechać w sierpniu i "wyluzować" jakieś jeszcze rady ? Może wy powiecie jakie macie sposoby. Mam nadzieję, że w 2017 będziemy już szczęśliwymi rodzicami i wam życzę powodzenia

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    A słyszałyście ze są ponoć pozycję w których łatwiej zajść w ciążę?
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ann89 właśnie słyszałam o tym dniu ale niestety u mnie końcówka @ i nic nie działaliśmy.
    Groszek zrób może test albo bete bo coś może być na rzeczy.
    Martulka moja Julia 2 miesiące temu przechodziła anginę bite dwa tygodnie na antybiotyku bo później miała ropne zapalenie jamy ustnej po tej chorobie, maskara normalnie nic nie jadła i nie piła ale jest jeden plus tej choroby Jula oduczyła się od smoczka
    Okrąglinka mój mąż zawsze żartuje że tuż po muszę wisieć nogami do góry żebym dobrze zassała (tak wiem to obrzydliwe ale humor mojego m jest specyficzny)

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Paulina nie tylko Twój rzuca takimi tekstami "po wszystkim"

Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    Dziewczyny, które są w okolicach owu wczoraj podobno była noc Kupały (m.in. święto płodności ), działałyście ? :P oczywiście nie wierzę w takie rzeczy, ale już się łapię wszystkiego haha :P
    My działaliśmy od wczoraj mam wyraźną drugą kreseczkę i podwyższoną temp 37,2 no i mokre dni także jesteśmy pełni nadziei ze udało die strzelić gola

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów