Strona 19 z 1202
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kasia, te pytania to chyba najgorsze sa prawda? Ja wszystko zniose ale te wscibskie pytania sa straszne. Ludzie wyczucia nie maja...!
    Znajomi nasi na szczescie zadnych pytan nie kierowalo mimo ze ja pol wieczoru wpatszona bylam w malca..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Kasia doskonale cię rozumiem. Rodzinne spotkania owszem, ale te pytania, dociekanie kiedy wy są strasznie dołujące...

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Najgorsze chrzciny na jakich byłam. Gadanie: pasuje Wam taki maluszek, kiedy Wy, nie ma na co czekać, fajne takie dzieciątko w domu, takie małe szczęście, fajnie jest mieć takiego dzieciaczka, najlepsze co mogło mnie w życiu spotkać, itp. Nosz kur** jakbym ja sama tego nie wiedziała...

burzujka na jakim koncercie byłaś? Grasz czy śpiewasz?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    To byl koncert charytatywny a ja spiewam
    Aktualnie w chorze zenskim
    Kasia moze nastepnym razem trzeba takiej wscibskiej osobce odpowiedziec tak zeby kopara jej opadla i zrobilo sie strasznie glupio. To moze czegos sie nauczy...

O mnie
    wiesz to nawet nie była jedna osoba, tylko kilka osób. Bo gdyby to mówiła tylko jedna osoba i pytała by się o to kilka razy to nie byłabym taka miła. Ale za każdym razem to był kto inny. Ja wiem że oni chcą dobrze. Jedna dziewczyna tylko przeprosiła mnie że się tak pyta (a zapytała czy się staramy) i zupełnie inaczej ze mną rozmawiała ale ona pierwszą ciążę też poroniła.
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Wiecie, tak a propos tych pytań "kiedy wy" itp, tak myślę że to nie zawsze musi być zła intencja tych pytających czy głupota, czy jak to nazwać. choć wiem że może to bardzo Was boleć, i słusznie

Niektórzy świadomie odkładają ciążę na potem bo a to "prace muszę mieć lepszą" a to "mamy za małe mieszkanie" a to "dziecko mnie będzie ograniczać a ja lubię wyjeżdżać" itp... sama mam koło siebie przykłady koleżanek które (w wieku już ponad 30 lat) odkładają temat bo maja czas i teraz im nie pasuje względnie nie bardzo chcą dzieci mieć i jak się zdarzy "to trudno" ale specjalnie się nie starają.
    Więc może jak ktoś zna Was słabiej i nie wie o tym jak bardzo chcecie mieć dzieci a się niestety nie udaje to pyta tak sobie dla podtrzymania rozmowy, nie wiedząc jak Was to rani... I niestety jest to bardzo przykre i irytujące. Ale ludzie sobie z tego sprawy nie zdają :/

O mnie
    nawet jeśli jest tak jak piszesz ejna, to po co pytają, skoro to nie ich sprawa. To że ja chcę czy nie chcę to jest tylko i wyłącznie moja sprawa. I jeżeli znam kogoś mniej to tym bardziej nie pytam o takie rzeczy, żeby nie urazić. To jest tylko i wyłącznie moja i męża sprawa czy chcemy mieć teraz dzieci czy nie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ludzie nie maja wyczucia. To jest zbyt osobista sprawa uwazam by sie kogos pytac kiedy i czy ktos sie stara. Jesli chce to sam powie ale jesli nie to nie powinny padac pytania o to. Ja po urodzeniu coreczki tez juz kilka razy slyszalam pytania: kiedy nastepne?
    I to dwa razy od osob ktorych nie widuje dlugie miesiace i az mnie cofnelo. Nic nie odpowiadam albo zmieniam szybko temat. Najlepiej bylo by cos odpowiedziec niegrzecznego ale ...
    Dziewczyny u mnie 20 dzien cyklu i mysli zaczynaja mi uciekac w jeden temat, a tu jeszcze ze dwa tygodnie trzeba czekac by cos sie dowiedziec. Nakgorzej ze nie wiem kieedy sie miesiaczki spodziewac. Eh. Sluz plodny mam a jest 20 dc cos pozno

Papaja i Kasia_88 zgadzam się z Wami w kwesti tych wścibskich pytań i dociekania kiedy Wy planujecie dzidzięitd. Najbardziej mnie denerwuje, ze ta kwestia najbardziej interesuje osoby z dalszej rodziny i jakieś ciotki-klotki ;/ a tekst który od nich z mężem slyszałam :" no zapatrzcie się, teraz Wasza kolej" bez komentarza . dla mnie żenujące jest jak inni "wchodzą z butami "do mojego życia. Najwidoczniej swojego życia nie maja interesującego skoro interesują sie życiem innych ;/ według mnie na takie zachowanie nie ma usprawiedliwienia, ze ktoś się dopytuje " w dobrej wierze ". Jak będę chciała to sama się pochwale i poinformuje innych - moje życie , moja sprawa i moja decyzja !

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Witajcie U nas po weekendzie spokojnie. Planowalam tyle rzeczy zrobić w sobote, ale zdążyłam tylko połowe, bo deszcz się rozpadał :/ wczoraj tez siedzielismy w domu, bo zimno... ja raczej z tych ciepłolubnych

Burzujka ooo to Ty artystka jestes fajnie tak koncerty dawac. Napewno byłas klapnięta po wszystkim, ale satysfakcja, ze dajesz cos z siebie pozostaje

Kasia ludzie juz tacy sa. I bardzo dobrze Cie rozumiem. Takie pytania tez przerabialam nie raz, teraz znów zbytnio interesuja sie gdzie moj M pracuje i jak to sie stalo ze samochod zmienilismy na inny... a co, a gdzie i ZA ILE ?! To mnie po prostu doprowadza do szału!!! Odpowiadam wymijajaco, koncze rozmowe i odchodze. Akurat z pewnymi osobami nie jestem w az tak bliskich relacjach, by sie ze wszystkiego spowiadac!!! Wrrr!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów