Strona 188 z 1202
Pokaż wyniki od 1,871 do 1,880 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Zyje

Dziękuję Wam za wsparcie! czytałam regularnie od piątku ale nie miałam siły odpisywać....
    Cosima, przepraszam, widziałam, że się martwisz. i tak jak Ty myślę sobie, że nie ma co się zbyt długo nad sobą użalać, bo zaraz będę miała kolejną szansę. Okres się pojawił wczoraj (dwa dni po terminie), praktycznie bezbolesny (zazwyczaj pierwszego dnia cierpię) ale za to leci ze mnie jak z kranu... Dobrze, że nie musiałam długo czekać na @ bo przyznaję, że czułam się tak jak wtedy kiedy czekałam na zabieg po pierwszym poronieniu - że noszę w sobie martwe dziecko...
    Queenbee, Agata, właśnie cały czas myślę, czy iść do lekarza... Płacę za niego grube pieniądze (bo wiem, że warto) a jak nic mi nowego nie powie to będę miała poczucie, że wyrzuciłam pieniądze w błoto :/
    Duphaston mam w domu i powiem szczerze zastanawiam się czy nie zacząć brać go na własną rękę w drugiej fazie cyklu. Proszę bardziej doświadczone dziewczyny o radę (Arwen?). Czy to bezpieczne? Czy za duży poziom progesteronu może być niebezpieczny? No i czy może powinnam pójść na własną rękę zbadać progesteron? Jak i kiedy się powinno go zbadać?

Reasumując, cieszę się, że zrobiłam sobie betę i wiem, że byłam w ciąży, myślę, że to cenna informacja. Wydaje mi się, że mogłam być w ciąży częściej w trakcie naszych starań, nawet o tym nie wiedząc...
    No ale teraz siedzę sama w domu cały tydzień bo mój mąż pojechał sobie do Marsylii na mecz... :/ wolałabym go mieć przy sobie...

2. dzieckozakupy.pl
    groooszek mi tak zwykle zaczyna się okres, także to moze jakaś zapowiedź
    burzujka mam to samo - @ w tym miesiącu strasznie obfita. Mam nadzieje, że to minie do piątku, bo wesele w sobotę. Nie chcę się o to martwić, bo mam jasną sukienke. Nie wiem czy to dobrze brać dupka na własną rękę, ale ja nigdy nie brałam, wiec ciężko mi powiedzieć. Wydaje mi sie, ze samemu takie leki lepiej bez wiedzy lekarza nie podawać.

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    A ja jednak skusilam sie na bete przy okazji robienia tsh. Wynik jest taki ze tsh 2.9 ft4 w normie a ten co mnie najbardziej interesuje to ponizej 1.2. Tym samym kupiłam buty i zamowilam koszule białe do pracy. Za miesiąc do roboty. Chociaz troche mi sie chce.mam jakis kryzys siedzenia w domu.moze przez to ze mlody chory to nawet na glupi spacer nie wychodzimy, mąz cale dnie i noce w pracy. Tesciowa wkuriw. Mlody wymusza co sie da - ja staram sie go ignorować jak ryczy bo nie dostaje czegoś co mu nie wolno.a tamta leci na ręce go bierze i lata po calym mieszkaniu, tym samym nauczyla go siedzieć na parapecie. A ten juz wstaje i za klamki lapie zeby otworzyc. Brrrr .czEmu tesciowe nie powinny istniec!!!!

Do tego wczoraj pełnia ktora powoduje u mnie wkurwa na maxa. I zblizajacy sie okres ktory to podwaja ; (((

Też myślę by samemu nie brać takich leków, nie są one w końcu obojętne dla organizmu. W końcu to leki hormonalne.

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kaska1 Zobacz posta
    Witam sie dziewczyny I ja

Jestem mama prawie 3-latka. Urodzilam we wrzesniu 2013. Od prawie dwoch lat staramy sie o rodzenistwo dla naszego ''lobuza I nic'' Podstawowe badania ok, maz ma tylko morfologie nasienia na 2% , ale przy dobrej ruchliwoscii ilosci lekarze twierdza, ze to nie problem. Skierowali nas do kliniki nieplodnosci , wizyta 20 lipca. Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do waszego grona I kazda z nas zakonczy rok 2017 z powiekszona rodzina
    czesc kaska zastanawialam sie wlasnie czy dolaczysz

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    burzujka przykro mi...niestety nie pomoge z lekami bo sie nie znam.bralam duphaston w pierwszej ciazy bo plamilam w 8tyg,ale nie wiem czy to tak mozna sobie brac bez zalecenia...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja mam luteine 100 w domu po temtej ciąży i chce porozmawiać z lekarze o niej w piątek czy właśnie mogłabym ja brać "od któregoś tam dnia cyklu" żeby ewentualnie pomoc swojemu Maleństwu - czy i jakie skutki takie coś by miało....

Ja mam prawie 3 opakowania...
    Dam znać co mi powiedziała.

Choć lepiej byłoby się skonsultować z lekarzem.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez sonne Zobacz posta
    Do tego wczoraj pełnia ktora powoduje u mnie wkurwa na maxa. I zblizajacy sie okres ktory to podwaja ; (((
    To ta pełnia.
    Wszystko jasne.
    Normalnie tak mnie wszystko wkurwia ze szok

Burzujka takich leków nie bierze się na własną rękę tylko po konsultacji z ginekologiem. Duphaston czy luteina jest na receptę. Lekarz rodzinny może Ci takie leki przepisać tylko po okazaniu zaświadczenia od gin. Jeśli taki lek weźmiesz za wcześnie, zanim dojdzie do owulacji, może Ci ją zablokować. Nawet torbiel w jajniku może się zrobić. Jedno opakowanie co prawda starcza na 2 cykle pytanie tylko co dalej? Przyzwyczaisz organizm przez 2 cykle do większej ilości hormonów, później nagle odstawisz i może to rozregulować cykl. Na Twoim miejscu poszłabym do gin i szczerze z nim porozmawiała.
    Kiedy powinno się zrobić badanie progesteronu nie wiem. Pierwszy raz zrobiłam jak test ciążowy wyszedł pozytywny.
    Objawy zwiększonego stężenia progesteronu w organizmie z własnego doświadczenia: powiększenie i tkliwość piersi, huśtawki nastrojów, nudności (tylko na początku).
    Od początku ciąży jestem na "końskich" dawkach progesteronu i czułam się świetnie. Malec też się dobrze rozwija. Kończę 12tc i chyba łożysko zaczyna wytwarzać więcej hormonów w stosunku do tych sztucznych przyjmowanych przeze mnie. Zaczynają się nudności i pierwsze poranne wymioty już mam za sobą. U innych się kończą u mnie się zaczynają. Jak widać fizjologii się nie oszuka.
    Moja wiedza na temat progesteronu na tym się kończy. Mam nadzieję że choć trochę pomogłam. Może ktoś inny podzieli się swoimi doświadczeniami z duphastonem. Ty zrobisz jak będziesz uważać.
    Pozdrawiam wszystkich.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Witam w nowy dzień
    Jak tam testowanie? Ktoś coś?

Ja mam dwa dni do bety ale ciągle nie mogę oprzeć się wrażeniu ze znowu nie wyszło. No cóż, okaże się w piątek.
    Niemniej jednak zapowiada się upalny dzień wiec chyba trzeba rozstawic basen

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów