Strona 186 z 1202
Pokaż wyniki od 1,851 do 1,860 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Ja bym mogła ostatnio spać na okrągło! Prawie cały weekend przespalam. Gdyby nie fakt, że właśnie skończyła mi się @, naprawdę bym myślała, że to ciąża. Także...hm... Dobranoc!
    mam to samo... w pracy padam, w domu to samo, nawet przysypiam w aucie w dniach, w których jade jako pasażer z pracy... nigdy tak nie miałam, a teraz muszę tak walczyć ze sobą żeby nie zasnąć. Jeszcze brakuje żeby mi się tak spać zachciało jak będę prowadzić.... skoro taka senność to jeden z objawów ciąży, to jak nam się uda to chyba będę spać 24h/dobę
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

2. dzieckozakupy.pl
    a co do dni płodnych to w sumie sama nie wiem, czy je w ogóle mam... dzisiaj 11dc, przede mną dwa wypalania jeszcze więc jakoś i tak na nic się nie nastawiam i na spokojnie wszystko

....a oprócz tej senności jeszcze, to często mnie mdli... zastanawiam się, czy nie jest to wina np jakiegoś hormonu, którego np jest za dużo i daje takie objawy. w poprzednim cyklu też tak miałam, nawet miałam nadzieję, że pomimo @ jestem jednak w ciąży, no ale usg rozwiało wszelkie wątpliwości,
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Sennosć to faktycznie jeden z objawow. Mialam tak przed @. Spalam w dzien i wiwczorem zasypialam bez trudu. W tym cyklu juz mam wakacje, wiec moze ten odpoczynek przyniesie cos dobrego .

Okraglinka masz racje najlepiej jakoś zorganizować miły wieczór i nie myśleć o tym że to dzisiaj jest ten dzień i trzeba to zrobić. Bo wtedy nawet ten seks nie sprawia tyle przyjemność bo zawsze gdzieś tam z boku głowy jest ta myśl że to musi się udać.

Co do senności to na początku pierwszej ciąży zawsze po południu musiałam się położyć chociaż na godzinę bo byłam nie do życia.

Dziewczyny macie może namiary na jakieś fajne apartamenty czy pensjonaty nad morzem? W ogóle gdzie najlepiej jechać żeby nie było ogromnego tłoku dodam że chcemy jechać koniec lipca-początek sierpnia.

palina teraz to może być ciężko ze znalezieniem czegokolwiek, bo podobno straszne obłożenie. Ja zwykle jeżdżę do Pobierowa/Niechorza/Rewala/Pogorzelicy. Ta ostatnia najmniej zaludniona chociaż i tak już więcej turystów niż kiedyś.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Kolejny dzień i od samego rana umieram. Specjalnie wczoraj położyłam się wcześniej spać i nic to nie dało. Kawa musi iść w ruch. A słońca dalej nie ma
    Jak tam dziewczyny kreseczki?

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja tez wczoraj poszłam spać przed 23 a jak syn mnie o 7 obudził to nje byłam w stanie oka otworzyć wiec zachowałam sie nieprofesjonalnie i włączyłam mu bajki i jeszcze zamknęłam oko. Wygrałam przez to pol godziny snu jeszcze ale i tak jak zombie po omacku kawę robiłam.
    Wczoraj piersi mnie nie bolały dzisiaj znowu pobolewają.
    Co do morza to my zawsze jeździmy do Ustronia morskiego bo nie jest aż tak tłocznie. Ale moze być bardzo cieżko z miejscami. Ja w zeszłym roku zaspałam i na początku maja czegoś szukałam i było bardzo cieżko ale cos znalazlam. Musisz spróbować ale nastaw sie ze moze być cieżko.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Moja Mama szukała miesiąc temu i wszędzie brak miejsc na sierpień - tam gdzie szukała.
    W końcu zarezerwowała środek lipca w Chłapowie kolo Władka.

Ja zawsze do Rowów jeździłam.
    A w tym roku lecimy do moje przyjaciółki - mieszka pod Szczecinem także... mamy wakacje zaplanowane
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    My tez do Chlapowa w lipcu. Nie wyobram sobie poki co morza i plazy z 13omiesiecznym dzieckiem ktore leci do wody niszcząc parawany.ale zobaczymy.
    Zalezy kto jakiego noclegu szuka.pokoi w domach sporo wolnych. My w tamtym tyg szukalismy. Pensjonaty pewnie porezerwowane.

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    Polecam Niechorze my tam jezdzimy co roku i mamy sprawdzone smażalnie i pensjonaty więc mogę polecić: dom turysty i patio. Ten drugi jest nieco droższy ale ma prywatne zejście na plażę.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów