Strona 185 z 1202
Pokaż wyniki od 1,841 do 1,850 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    mfk staramy sie od października, testy owu od marca, jeden cykl miałam rozwalony przez wyjazd slużbowy bo trwał tylko 21 dni, wiec wtedy nie mialam owu,

musze w takim razie isc do gina na monitoring owu, czy wiecie w jakich dniach najlepiej?

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    Okrąglinka zazdroszcze, tez bym tak chciała odrazu zajść

Ejna ja wiem że fajnie jest z jednym dzieckiem ale pomyśl też że Twoja córka chciałaby mieć rodzeństwo. Ja jestem jedynaczką od 10 lat (mój brat zginął w wieku 18lat) i powiem Ci że brakuje mi kontaktu z rodzeństwem co prawda mój maż ma brata i siostrę ale wiadomo to już nie to samo. Dlatego chcę żeby moja córka miała rodzeństwo i jak będzie dorosła miała w kimś w pewnym sensie oparcie.
    U nas ciąg dalszy @ już nie mogę się doczekać aż się skończy i zacne odliczać dni do owu.

Okrąglinka ja też zazdroszczę Ci że tak szybko się udało wam z pierwszym dzieckiem oby z drugim również poszło tak sprawnie

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Nie wiem czy to kwestia pogody czy niewyspania ale chodzę jak zombie. Spać mi się chce cholernie. Wypiłam kawę ale niestety nic to nie dało. Słońca mi brakuje chyba

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Ejna ja wiem że fajnie jest z jednym dzieckiem ale pomyśl też że Twoja córka chciałaby mieć rodzeństwo. Ja jestem jedynaczką od 10 lat (mój brat zginął w wieku 18lat) i powiem Ci że brakuje mi kontaktu z rodzeństwem co prawda mój maż ma brata i siostrę ale wiadomo to już nie to samo. Dlatego chcę żeby moja córka miała rodzeństwo i jak będzie dorosła miała w kimś w pewnym sensie oparcie.
    U nas ciąg dalszy @ już nie mogę się doczekać aż się skończy i zacne odliczać dni do owu.

Okrąglinka ja też zazdroszczę Ci że tak szybko się udało wam z pierwszym dzieckiem oby z drugim również poszło tak sprawnie
    Teraz to już z trzecim
    Nasze drugie dzieciątko jest w niebie i na Nas tam czeka

Gaba jest mojego ex...
    Teraz staram się z Niedźwiadkiem
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

PatiM ja też bym chciała zajść tak od razu, ale się chyba nie da. Co prawda my dopiero drugi cykl się staramy. Tym razem nie byłam nastawiona na ciążę, bo czułam, że się nie udało, a @ przyszła jak w zegarku. Czekamy na nową owu i dni płodne . Głowa do góry, do każdej z nas sie uśmiechnie los.

Ja zaszłam w pierwszą ciążę od razu po odstawieniu tabletek. dlatego teraz te miesiące starań już mnie irytują, choć wiem że to nic w porównaniu z tymi z Was które starają się latami i to o pierwsze dziecko

Palina, właśnie cały czas myślę o tym że bardzo bym chciała by moja miała rodzeństwo, kogoś najbliższego na całe życie. dlatego się staramy. I starać będziemy aczkolwiek czasem każdy, same wiecie najlepiej, ma chwilę zwątpienia...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    A może po prostu się wyłącznie...
    Jakaś randka? Spacer? Romantyczna kolacja? Kąpiel?
    Cokolwiek żeby poczuć się trochę... tak... inaczej...
    I może wtedy się uda.
    Trzymam bardzo mocno Kciuki za każdą z Was Dziewczyny! Ten rok musi być Nasz!
    Za siebie po cichu też

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez aguska696 Zobacz posta
    Nie wiem czy to kwestia pogody czy niewyspania ale chodzę jak zombie. Spać mi się chce cholernie. Wypiłam kawę ale niestety nic to nie dało. Słońca mi brakuje chyba
    Ja bym mogła ostatnio spać na okrągło! Prawie cały weekend przespalam. Gdyby nie fakt, że właśnie skończyła mi się @, naprawdę bym myślała, że to ciąża. Także...hm... Dobranoc!

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Ostatnie podrygi % w moim wykonaniu

Jeśli dostaniemy zielone światło - nie pije ani kropelki
    Że mnie i tak żadna "pijaczka" bo czasem jedno piwo męczę i zmęczyć nie mogę....
    Ale dziś mam chęć

Czekam aż Gabcia tylko uśnie

I tak sobie wypije Redd's Żurawinowego, zagryzając migdałami w czekoladzie

Dobrej Nocki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów