Strona 184 z 1202
Pokaż wyniki od 1,831 do 1,840 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Okrąglinka ale Ci zazdroszczę, że jesteś już po @ Ja nadal czekam i chyba najwcześniej za dwa tygodnie, bo teraz mam objawy jakby owulacji, tzn. dużo przezroczystego śluzu i pobolewający brzuch... Ale zaraz po @ pędzę do nowego gina i jestem pełna nadziei
    Z tego co pamiętam, to Ty chodzisz do dwóch ginów... Mogę spytać dlaczego? Czy w takiej sytuacji czujesz się "bezpieczniej"?
    Zaczęłam chodzić do dwóch w ciąży.
    Do swojej co prowadziła mi ciążę z Gabrysia.
    A teraz mam pakiet LuxMed - w pracy - i wszyscy polecali że tam będzie Nam lepiej..
    I tak już zostało - ze chodzę tu i tu... choć w tym LuxMedzie nie jest tak super - tyle ze badania szybciej, do specjalistów szybsza wizyta jest i lepszy sprzęt
    Ostatnio edytowane przez Okrąglinka ; 20-06-16 o 11:22
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    Ja wczoraj byłam u gin. Na prawym jajniku wciąż cos tam jest - albo mała torbiel lub endometrium, niewielkie ciałko krwotoczne. Ale jajnik ten pracuje w tym miesiącu i na usg było widać mnóstwo pęcherzyków) gin powiedział ze torbielikiem sie nie przejmujemy bo sie zmniejszył i DZIAŁAMY w tym miesiącu kazał od dzisiaj wiec jesteśmy już po i co 2 dni kazał jak zajdę w ciąże to z torbielą sam organizm sobie poradzi. Tak czy siak Kazał przyjść jeszcze w ta sobotę bo chce sprawdzić czy dobrze przebiegła owulacja. Wogole to mega mnie podniósł ma duchu i jestem pełna nadziei ze sie uda zostac rodzicami
    no to super i powodzenia życzę

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    ja tez chodze do 2 lekarzy
    najpierw zaczełam na nfz, ale byłam bardzo zawiedziona obsługa i brakiem zainteresowania z ich strony moją osobą. wiec zaczełam chodzić prywatnie i jestem mega zadowolona. każdy ale to każdy jest miły i pomocny. zrobili mi szereb badań i tyle nieprawidłowości i zaniedbań ze straony nfz wyszło na wierzch, ze to ldzkie pojęcie przechodzi. teraz będziemy naprostowywac to co została zaniedbane i jakos sie leczyc. widac ze prywatnie to tym lekarzom zależy. wiem, że maja płacone za wizytę i jakby nie byli mili to by nikt do nich nie chodził, ale ci z nfz to tam nie pracują charytatywnie, co miesiąc z naszych pensji sa odciagane składki.
    a na nfz jeszcze mimo wszystko wciaz chodze, bo jak mi polecą prywatnie jakies badanie to ide na nfz i prosze o skierowanie, zeby kroci nie płacić.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    ja czekam teraz 2 tygodnie do testowania, jeśli w tym cyklu się uda mam cichą nadzieję, chociaż boje się kolejnego rozczarowania to będę wiedziała co robiłam źle. 2 dni temu w nocy strasznie bolał mnie lewy jajnik aż spać nie mogłam myślicie,że mogło to być jajeczkowanie?

Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    Sonne, Ejna niestety ta niechciana @ jednak przyszła

jedyne co dobre to przyszła o czasie wiec moge znowu zacząć odliczanie .....

Odebrałam również wyniki badań i wszystko ok z tarczycą i inne takie, wiec skoro jestem zdrowa to czemu nie zachodzę w ciąze?

co myślicie?

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    PatiM psychika. Niestety to ona odgrywa najważniejszą rolę...

Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    Cichon_k tak wiem to, mam sie całkowicie wyłączyc od starania? szczerze to NIEPOTRAFIE juz próbowałam wiele razy i zawsze to wraca.....
    tak na marginesie to takze ucieczka w prace tez nie pomaga, ani urlop tez, niewiem napewno cos jest ze mną nie tak.

jakie jeszcze badania musze zrobic zeby sie upewnić czy wszystko gra?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja mam ciągle wachania. Jednego dnia myśle ze na 100 % jestem w ciąży innego z kolei ze chyba sie nie udało. Wczoraj bardzo bolały mnie piersi i juz byłam pewna ze sie udało. Dzis nie bolą.. Dzisiaj za to mnie mdli ale strasznie się boję, że to znowu moja psychika mi coś wkręciła. Załamać się można :-( jak tym razem sie nie uda to idę po testy owulacyjne chociaż ja niby czuje kiedy jest owulacja. Niby staramy sie dopiero drugi cykl ale pierwszy był juz bardzo długi i już mam dosyć.
    Najgorsze jest to że jak teraz mamy tak często seks to moj facet nie jest juz tak napalony więc zawsze ja musze zaczynać żebyśmy poszli do łóżka i juz mi sie nie chce. Chciałabym zeby to cześciej od niego wychodziło ale co sie dziwić mu. Ja tez czasem sie zmuszam mimo ze jestem zmęczona ale wiem ze to mogą być te dni.

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez PatiM Zobacz posta
    Cichon_k tak wiem to, mam sie całkowicie wyłączyc od starania? szczerze to NIEPOTRAFIE juz próbowałam wiele razy i zawsze to wraca.....
    tak na marginesie to takze ucieczka w prace tez nie pomaga, ani urlop tez, niewiem napewno cos jest ze mną nie tak.

jakie jeszcze badania musze zrobic zeby sie upewnić czy wszystko gra?
    mozesz obserwowac owulacje pod okiem specjalisty. lekarz wtedy powie Ci kiedy najlepiej jest współżyć.
    a długo sie starasz?
    jak moje dwie dobre kolezanki sie starały o dziecko to mówiły mi, że około roku i jeszcze miesiac jeszcze 2 i pójdą do lekarza. i jakos sie udawało. jedna przy 11 próbie, druga przy 10. mi sie udało przy 9
    tez juz planowalam, że po wakacjach pójde do specjalisty

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Mi z Gaba w 2 cyklu...
    Teraz za 1 razem - prawie się udało...

Nie tracę nadzieji...
    Byle do piątku
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów