Strona 18 z 1202
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Nati, a jak wysoką masz prolaktynę ? Ja niby miałam podwyższoną ale bardzo niewiele, przy normie mojego laboratorium 23,30 miałam 23,39 ng/ml.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Nati uważam ze powinnaś sama zrobić badanie prolaktyny. Robi się je bodajże w 2-5 dc. I jeżeli nadal będzie podwyższony to wręcz wymusić na lekarzu żeby coś zapisał. Ewentualnie zapytać czy możesz brać ten lek na obniżenie o którym piszesz. Lepiej nie brać nic na własną rękę żeby nie zaszkodzic sobie. Swoją drogą dziwię się że lekarz czeka z badaniami skoro wie ze miałaś kiedyś wysoką prolaktyne. W tygodniu jak będziecie chciały i jak znajdę kartkę od lekarza to napisze Wam co mi kazał zrobić przed badaniami genetycznymi. Takie potwierdzenie ze niby wszystko jest ok.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    cosima biorę wiesiołek w tabletkach, oeparol dokładnie. 6 tabletek dziennie.. Miałam straszną suchość, W tamtym cyklu już widziałam minimalną poprawę.
    ann twoja to pikuś w porównaniu do mojej. przy normie 35 ja miałam 44. po MCP 210. Tylko robiłam to ponad rok temu przed tym jak zaczęłam brać tabletki anty.
    castagnus to lek ziołowy...sama nie wiem już co robić

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Kasia w następnym cyklu własnie chyba zrobię bo nie daje mi to spokoju

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Nati moze rzeczywiscie zbadaj prywatnie prolaktyne i z wynikami idz do lekarza i jak cos by bylo nie tak to wymus wrecz jakies leki czy co..sama na wlasna reke to nie wiem.chyba bym sie bala ze calkiem sie rozreguluje..

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    ja z wiesiolkiem zaczynam od przyszlego cyklu jak w tym miesiacu nic z tego nie bedzie.poczytalam troche i wiem ze nalezy zaczac brac w dzien miesiaczki a skonczyc po owulce,a u mnie wlasnie dni plodne wiec dzialamy,dzialamy,ale jak nic nie zdziałamy to zaopatruje sie w wiesiołek-nie szkodzi,a nuż lepszy poślizg bedzie dla plemniczkow

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Jak dziewczyny minęła niedziela? My wczoraj z mężem rozpoczęliśmy sezon grilowy. Sami we dwójkę zrobiliśmy sobie grilla a potem wzięliśmy razem kąpiel więc sobota bardzo udana. Gorzej dziś. Byliśmy na chrzcinach... na których było chyba z 10cioro dzieci do 5tego roku życia... kilka razy wychodziłam z sali bo tak mi się płakać chciało... i te pytania. Kiedy wy... okropieństwo...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Kasia,głowa do góry!
    Kiedy masz owu?
    Ja według kalendarzyka i moich obserwacji miałam w piątek, a według testu owu dzisiaj.
    Działamy od 4 dni i z niecierpliwością czekamy na rezultaty...

My wczoraj byliśmy u znajomych a wieczorem u moich rodziców a dziś za to dość dużo na powietrzu (mimo niespecjalnej pogody).

Co do owu to robię od piątku testy i kreska co raz mocniejsza więc pewnie za 2 czy 3 dni będzie już wyraźna. Zaczęliśmy już działać, oby się w tym cyklu udało i to jakoś niedługo trafić "w te dni" bo w piątek jedziemy do wtorku do teściów i nie będzie okazji na przytulaski ...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No a my wczoraj mielismy tesciow na obiedzie, wieczorem imprezka u znajomych i tam byli znajomi z dwumiesiecznym maluszkiem... Serce sciskalo ale sobie ponosilam poprzytulalam i jakos bylo mi po prostu przyjemnie...
    Natomiast dzis bylam na koncercie z ktorego wlasnie wrocilam, padnieta jak nie wiem bo od polowy dnia proby, potem wyczerpujacy koncert i jeszcze dluga podroz do domu... A jutro od rana do pracy...
    Z jednej strony zmeczona ale szczesliwa bo czas szybko leci

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chcę być w ciąży 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów