Strona 179 z 1202
Pokaż wyniki od 1,781 do 1,790 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Burzujka, przykro mi...
    Dopiero co kilka dni temu ja to przeżywałam, a teraz Ty.
    U mnie już 3 dni po przyszła @.
    Dzisiaj jest 5dc. Zobaczysz, za chwilę kolejne dni szansy!
    Pozytywne nastawienie i się staramy!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Mira u mnie owu przesunęła się na 27 dc wiec może u Ciebie jeszcze się rozkręci. Na początku też miałam ledwo widoczne kreski, już myślałam że owu nie będzie aż zaczęły mnie boleć jajniki. Wieczorem test był negatywny a na drugi dzień rano kreska była taka sama jak kontrolna. Wieczorem była jeszcze mocniejsza. Jajniki i cała macica bolały mnie 3 dni. A sluz plodny miałam 12 dni

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Burżujka bardzo współczuję, na pewno się już nastawiłaś

Ja to sama już nie wiem i zachodzę w głowę jak to jest, cały czas mam bladą drugą kreskę a dziś 24 dc, okres za trzy dni. Na objawy różnej maści już nawet nie zwracam uwagi bo to zawodne. Jedyne co mnie dziwi to gęsty, mleczny śluz i duża jego ilość a przecież powinny być dni suche teraz. No nie wiem, dodatkowo dopadło mnie jakieś przeziębienie w tym tygodniu i tak się męczę na domowych kuracjach, no bo przecież nie wiadomo.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Burzajka przykro mi ale uszy do góry będzie następny cykl spróbujesz ponownie będzie dobrze, trzeba myśleć pozytywnie.
    Ja to w ogóle mam bardzo nie regularne cykle i wiem że przez to będę miała problem żeby dokładnie trafić w ten płodny dzień ale trzeba działać i tyle.
    Byłam dzisiaj u naczyniowca i powiedział mi że gdy zajdę w ciąże nie będzie potrzeby przyjmować zastrzyki przeciwzakrzepowe, także bardzo mnie to cieszy. Jeszcze chce isc do innego naczyniowca żeby się upewnić że będzie wszystko ok.

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Kiedy jest sens robić hcg? Tzn po którym dniu cyklu.bo ide i tak badać tsh w następnym tyg to może sobie zrobie okres powinnam dostać ok 27.06.

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Beta spadla...;(
    5,7
    Brak słów po prostu...
    Trzymaj się jakoś :*

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Kurcze coś czuje ze te ciaze biochemiczne to jakas plaga i ze pewnie nie jedna z nas nawet o nich nie wie ze miała.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Beta może być już wiarygodna w 10dpo. Ale wszystko zależy od tego ile dni zajmie zarodkowi zagniezdzenie się, które może trwać od 6 do 12 dpo. Wiec jeśli w 10dpo jeszcze beta nie urośnie to warto powtórzyć za 3-4 dni

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Sonne myślę, że śmiało możesz zrobić betę. Tydzień przed powinno już coś wykazać.

Co do biochemicznych- mnie się przytrafiło w poprzednim cyklu. Co prawda bety nie robiłam, ale wynik sikanego testu w dniu spodziewanego @ pozytywny,a za 3 dni okres . Pozniej test wyszedl ujemny. Zadnych lekow nie bralam w tym czasie, wiec to nic innego, jak ciaza.

Burzujka przykro mi! Trzymaj sie dzielnie! Ja czekam na @ jutro powinnam dostac. Strasznie mi sie to dluzy, chyba dostane zaraz szalu... Jeszcze moj maz dzisiaj na kawalerskie idzie wiec wieczor samotny. Chce mi sie wina, ale sama nie bede pic. Czy dzisiaj ktos testujw lub w ponoedzialek?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów