Strona 178 z 1202
Pokaż wyniki od 1,771 do 1,780 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Burzujka, bardzo mi przykro :* do lekarza mozesz pojsc, ale watpie, ze cos wizyta wniesie. Mnie po biovhemicznych nawet usg nie robili. Mowili tylko, ze mozna sie starac od razu, bo to przypadek.

2. dzieckozakupy.pl
    Burzujka bardzo mi przykro :* wg mnie do lekarza nie ma po co iść, chyba, że długo okresu nie dostaniesz... ja ostatni raz jak robiłam betę to miałam 12 z czymś, a po dwóch dniach dostałam @ :/
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Burzujka bardzo mi przykro. Już się cieszyłam że Ci się udało.
    Ja znalazłam lekarza który specjalizuje się w niepłodności. Wzięłam swoje wyniki bety i doktor mi powiedziała że bHCG powyżej 5 świadczy o zagnieżdżeniu. Czyli byłam w ciąży biochemicznej. Tak się złożyło że była to moja II faza cyklu więc zrobiła mi usg. Po obejrzeniu mojej macicy oświadczyła że w niej nic się nie zagnieździ, a jak już to nie na długo bo mam zbyt cienką śluzówkę jak na II fazę. Dała mi luteinę na rozkręcenie jej. Po 4 miesiącach udało mi się zajść w ciążę i odpukać dzidziuś się trzyma. Do tego brałam bromergon. Co zadziałało nie wiem. Może w Twojej okolicy jest jakiś lekarz, który zajmuje się takimi problemami a nie tylko prowadzeniem ciąży. Od takich słyszałam tylko żeby się starać, a podwyższona beta to zaburzenie hormonalne. Co prawda chodziłam prywatnie ale w moim przypadku warto było.

mfk skąd wiesz że masz cukrzycę ciążową? robiłaś już test obciążenia glukozą? Czy lekarz to stwierdził po jednym podwyższonym wyniku glukozy na czczo?

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Agata_90 Zobacz posta
    mfk skąd wiesz że masz cukrzycę ciążową? robiłaś już test obciążenia glukozą? Czy lekarz to stwierdził po jednym podwyższonym wyniku glukozy na czczo?
    Właśnie też jestem ciekawa. Bo test obciążenia jest dużo później czyli po 25tc z tego co pamietam

Burzujka...uszy do góry, będzie dobrze! Ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza skoro i tak już masz ustawioną wizytę. Zawsze czegoś się o sobie dowiesz, może Cię uspokoi, przepisze badania albo luteinę. Mślę że warto iść!

A ja siędzę przy koktajlu truskawkowym, przywiozłam od rodziców ze wsi. Wogóle to poprzywoziłam całe siaty warzyw, jajek, słoików Cyba coś zaczęli podejrzewać że się staramy bo tak zdrowo się zaczęłam odżywiać Nawet mama czytała mi w necie właściwości pasternaka, że ma full kwasu foliowego i jest the best dla kobiet planjących ciążę i będących w niej. Oczywiście mama zasadziła w tym roku pasternak hi hi.

Ja za to jutro mam wizytę u gina, skontroluje czy wszystko ok z moim prawym jajnikiem. Bo ostatnio coś znów pęcherzyk nie chciał pęknąć i zaczynało się coś tqworzyć. Biorę na to luteinę od 20 do 25 dc. Powiedział teżże jak zajdę to luteinę mam brać codziennie. Prolaktynę mam dość wysoko ale powinno nie być problemów z ciąża. Jak będzie? zobaczymy. W tym cyklu robię testy owu, od jutra. Zakupiłam jednorazowe kubeczki w aptece za Waszą poradą.

Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    Burzujka przykro mi...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny testujące owu. Jak macie dwie mocne kreski to ta druga szybko się Wam pojawia? Bo ja już świruję. 21 dzień cyklu, dalej druga jest albo słabiutka albo nie ma jej wcale. Jajniki mnie kłują a nic z tego nie wynika

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Burzujka przykro mi bardzo

Ja bym poszła do lekarza, zawsze coś Ci powie na ten temat...
    Tule mocno
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Agata_90 Zobacz posta
    w przed ciąża mialam dobre wyniki, w 5 tyg za wysoka glukoza na czczo, a w 6 tes glukozy i konsultacja u diabetologa, co prawda trzustka pracuje i po 2h mialam niezły wynik, ale na czczo na granicy, wiec dieta
    ale mamuni dietka wcale nie zaszkodzi
    Ostatnio edytowane przez mfk ; 17-06-16 o 18:31 Powód: błąd

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów