Strona 175 z 1202
Pokaż wyniki od 1,741 do 1,750 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Witajcie

Groszek działamy dalej

Ann dokładnie. Za pierwszym, czy drugim podejściem nie odczuwa sie takich emocji. Może jest sie zawiedzionym, ale nie bardzo. Dzien i nastroj sie poprawia. Po kolejnych niepowodzeniach jest juz gorzej i nie ma sie co czarowac-zachodzi sie w glowe, czemu to mnie dotyka, inne zachodza na pstrykniecie palcem... takie zycie i tego nie zmienimy.

A ja dzis w kiepskiej formie. Zarazilam sie od dzieci. Gardlo boli niesamowicie i do tego dreszcze i gorączka... masakracja chcąc nie chcąc musze brac przeciwgorączkowe. I tak wiem ze ten cykl jest stracony wiec wszystko mi jedno. Byleby wyzdrowiec ... ehhh

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Burzujka kiedy pędzisz na bete?
    Kciuki zaciskam, aż mi ręce drętwieją

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Martulka czemu cykl stracony?

Martulka, to zdrowiej szybko ;* mamy nie mają czasu na chorowanie
    Ostatnio edytowane przez ann89 ; 17-06-16 o 08:04
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

już odliczam godziny do 15:00 i weekendu. Chociaż znowu pewnie tak szybko przeleci, że nawet nie będę wiedziała kiedy. powinno pracować się 2 dni a 5 dni wolnego
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    Witajcie

Groszek działamy dalej

Ann dokładnie. Za pierwszym, czy drugim podejściem nie odczuwa sie takich emocji. Może jest sie zawiedzionym, ale nie bardzo. Dzien i nastroj sie poprawia. Po kolejnych niepowodzeniach jest juz gorzej i nie ma sie co czarowac-zachodzi sie w glowe, czemu to mnie dotyka, inne zachodza na pstrykniecie palcem... takie zycie i tego nie zmienimy.

A ja dzis w kiepskiej formie. Zarazilam sie od dzieci. Gardlo boli niesamowicie i do tego dreszcze i gorączka... masakracja chcąc nie chcąc musze brac przeciwgorączkowe. I tak wiem ze ten cykl jest stracony wiec wszystko mi jedno. Byleby wyzdrowiec ... ehhh
    ja miałam iść do internisty po jakieś leki na ból gardła. tak mi dokuczało, bolało, drapało, i jeszcze kaszel do tego zaczał sie włączać.
    domowe sposoby typu herbata z miodem, z malinami, czy sok z cebuli odpadły bo mam cukrzycę ciążową.
    kolezanka mi poleciła zjeść gożdziki. pomyslalam czemu nie,.
    poczytałam w internecie, że sa super na ból gardła i tak. sa super. nic mnie nei boli.
    ale uwaga piecze strasznie jak je sie przegryza. ale warto!!!
    spróbuj, nie sądzę, żeby zaszkodziły

O mnie
    Cosima waga u noworodka 2 kg to jeszcze nie tragedia. Wiadomo, że w dobę po porodzie te gramy jeszcze uciekają, ale jeśli będzie miał dobrą opiekę lek., rodziny, to przerośnie w późniejszych latach swoich rówieśników. W inkubatorze być musi. U takich maluszków pojawia się silna żółtaczka, muszą go naświetlać. W mojej rodzinie jest pare takich dzieciakow-wczesniakow- łącznie z moją Kają.
    Trzeba wierzyć w to, że będzie dobrze. Też sie baliśmy o naszą. Miałam nadciśnienie,straszne obrzęki, wskazanie do cc a gin uparł sie by rodzić siłami natury. Dostałam oxytocynę, mała urodziła się cała sina,nie płakała,reanimowali ją-o tym dowiedziałam sie przy wypisie. Miała 2500g, spadła do 2350g. Zamiast mleka ładowali jej glukoze, wymiotowała po tym..,podawali zastrzyki uspokajające,by nie płakała..tragedia. Upomnialam sie, to sie dowiedzialam ze ja lekarzem nie jestem i sie nie znam. Poźniej wyszła afera w związku z tymi praktykami. Zwolnili ordynatora poloznictwa, ale slyszalam ze pacjentki omijaja ten szpital szerokim lukiem.
    Przy kolejnym porodzie pojechaliśmy do innego szpitala. Warunki jak w hotelu. Personel zawsze mily i usmiechniety-az chcialo sie rodzic Madzia tez zrosnieta nie byla bo wazyla 2600 g, ale dziecko bylo caly czas przy mnie, gdy ją brali na badania-zapraszali by isc z nimi. Wszystko tłumaczyli. No miód malina
    Teraz gdyby sie udalo nie wiem jeszcze z ktorego szpitala skorzystamy. Ten jeden napewno odpada. Mam jeszcze 4 do wyboru z bardzo dobrymi opiniami.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aguska696 Zobacz posta
    Martulka czemu cykl stracony?
    Po okresie - feralny wypadek, cały tydzien nic ,bo mnie wszystko bolało, na dodatek moj byl na nockach. Teraz sie pochorowalismy i nawet nie mamy sily by o tym myslec wstawanie do młodych bo trzeba dac przecuwgoraczkowe, herbatke i inne specyfiki. W koncu sie wkurzylam i wlepilam dupsko do ich łozka alez byly uchachane no i nast.tydz.juz okres, tak ze nici z tego.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    Martulka, to zdrowiej szybko ;* mamy nie mają czasu na chorowanie
    Święte słowa nie poleżysz, choćbyś chciała.

Martulka, straszne to co przeżyłaś w szpitalu przy pierwszej córeczce... masakra, że tacy lekarze w ogóle pracują ;/ zawsze wychodziłam z założenia, że jak ktoś jest lekarzem to dlatego, że świadomie wybrał ten zawód, bo chce pomagać innym, a teraz tyle się słyszy o różnych przerażających historiach, że już niewiadomo komu można zaufać. Oczywiście nie można wsadzać wszystkich do jednego worka, ale jakoś jak raz się zawiedzie na kimś, to potem już różnie bywa.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów