Strona 173 z 1202
Pokaż wyniki od 1,721 do 1,730 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Dajcie spokój, mi nie jest przykro, to Wam tym bardziej nie musi być.

U nas decyzja została podjęta mówiąc temu, po za tym jeszcze do menopauzy mi daleko a od seksu raczej też nie stronie.

Dobrze... Mogę mieć malucha z kwietnia albo marca, to wszyscy będziemy mieć w tym samym czasie urodziny haha.

2. dzieckozakupy.pl
    grooooszek szkoda, ale super, że nie rozpaczasz. Tak, z naszymi głowami jest na pewno coś nie tak! A teraz jak już wiesz to pewnie wszystko minie . Oby następne starania były owoce, życzę tego Tobie, wszystkim forumowiczkom i sobie!

Cytat Zamieszczone przez ona123456 Zobacz posta
    Witam, jestem tu nowa My również się staramy od sierpnia 2015 roku.. i liczymy że może w końcu się uda. Ponieważ na początku ubiegłego roku przeszłam operację wycięcia jednego z jajników w związku z nowotworem niezłośliwym jajnika udałam się do lekarza po 6 miesiącach bezskutecznych starań.. zlecił mi badanie prolaktyny, tarczycy i takie tam.. okazało się że wyniki tarczycowe sa ok, natomiast prolaktyna początkowo była już wyższa ..a po podaniu tabletki wzrosła 13 -krotnie. A więc lekarz przypisał mi bromergon 1 raz dziennie na noc.. no i biorę go od 2 miesięcy ale nadal nici ze starań.. Czy któraś z Was miała podobny problem?
    Witaj, ja miewam prolaktynę na poziomie 29 i miałam badane jej obciażenie po tabletce. Endokrynolog powiedział że jest to prolaktynemia czynnościowa w odpowiedzi na stres a nawet ruch! Ginekolog przepisał mi dostineks pół tabl co 2 tyg i obiżyła mi się prl poniżej 20. Natomiast zdanie endokrynologa było inne: odstawić dostinex bo to nie jest jakiś mega duży poziom. Odstawiłam, w styczniu znów miałam poziom 28-29, a w maju 20. Gin powiedział, że przy takim poziomie to "zajdzie mi pani w ciążę". Ale kazał brac luteinę jak tylko spóźni mi się miesiączka. Na razie jestem przed owu i pierwszym tak na prawdę cyklem starań. Mam też testy owu i chcę je teraz od piątku wykonywać.

Dziewczyny - a propos testów owulacyjnych z rosmanna:
    pisze w instrukcji że trzba je zanużyć w moczu na ok 10 sekund. Kubeczka nie dołączyli do opakowania. Kuujecie takie sterylne w aptece i każdorazowo moczycie w innym? czy po prostu w jakimś wyparzonym słoiczku/kubku?

Groszek, szkoda że się nie udało Ale dobrze że tak "na względnym luzie" do tego podchodzisz
    Ja też miałam teraz wszystkie objawy i byłam prawie pewna że się udało Ale przyszedł @ głowa może spłatać figla...
    Co zrobić...
    A do testów owu używam zwykłego pojemnika, każdorazowo go myje oczywiście

Ilusive ja kupowalam sterylne pojemniki z apteki. Za kazdym razem uzywalam innego pojemnika.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja mam taki apteczny, którego używam do testów. Ciągle tego samego, oczywiście myję go po każdym użyciu, sama nie wiem czy to dobrze. Próbowałam bez kubeczka, ale to ustrojstwo jet takie małe, że ciężko w nie trafić
    Edit. A w pracy korzystam z normalnego kubka, który wyparzam.
    Także różnie.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 16-06-16 o 17:39

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Groszek przykro mi ze nie wyszlo w tym cyklu. Tak to juz jest ze jak swiadomie zaczynamy sie starac o dziecko to od razu odczuwamy wszystkie objawy. Prawda jest taka ze tak wczesna ciaza nie daje jeszcze objawow.

Burzujka trzymam kciuki za Twoja jutrzejsza beta! A do gina kiedy sie wybierasz?

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Groszek - fajnie ze masz takie podejście ze swoim K
    Trzymam kciuki za staranka
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów