Strona 171 z 1202
Pokaż wyniki od 1,701 do 1,710 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    ja tez planowalam nie mówic, ale jak wzielam zwolnienie w pracy to szybko wieść się rozeszła.
    mam nadzieję, że nie bedę musiła nikomu złych wieści przekazywać.
    rodzina mojego Męża nic nie wie, bo oni mieszkaja 250 km od nas, wiec jak pojedziemy w lipcu do nich w odwiedziny to sie dowiedza. a ja z moimi Siostrami mieszkam niemalże blok w blok to od razu sie dowiedziały.

2. dzieckozakupy.pl
    straszne są te Wasze historie na temat rodziny/ znajomych... nienawidzę takiego wchodzenia z butami w czyjeś życie i komentowania tego co kto robi. A najbardziej mnie rozwalają komentarze nt. finansów - tak jakby się sami do tego naszego życia dokładali :/ jak to się mówi, "z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach" chociaż ja na szczęście nie mam takiego problemu, wręcz jestem zadowolona... a co do zawistnych "znajomych" po prostu urwałam z takimi kontakt i żyje się o niebo lepiej
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    straszne są te Wasze historie na temat rodziny/ znajomych... nienawidzę takiego wchodzenia z butami w czyjeś życie i komentowania tego co kto robi. A najbardziej mnie rozwalają komentarze nt. finansów - tak jakby się sami do tego naszego życia dokładali :/ jak to się mówi, "z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach" chociaż ja na szczęście nie mam takiego problemu, wręcz jestem zadowolona... a co do zawistnych "znajomych" po prostu urwałam z takimi kontakt i żyje się o niebo lepiej
    no i bardzo słusznie.
    jak ja to mówię "czas pokazał kto kim jest"
    takie sytuacje pokazują na kogo mozna liczyc i kto jest twoim przyjacielem.
    ale do tego trzeba dorosnąc, czesto nie ma się wpływu na to z kim się obcuje, ale jak tylko człowiek odetnie sie ot tych plujących jadem to od razu zauważa jaki ten świat jest piękny

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No wiecie, sa ludzie i parapety i nic z tym nie zrobimy. Ja to leje na takich ludzi chociaz akurat w rodzinie to wszyscy wyczekuja tej ciazy u mnie... Chociaz ja to sie na razie nie przyznaje powiem szefowej bo ona wie ze sie staram i niech juz pomalu mysli o zastepstwie za mnie i powiedzialam juz kilku bliskim osobom z ktoymi mam caly czas kontakt i ktore wiedza o moim poronieniu i staraniach
    Groooszek trzymam kciuki za wyniki!!!

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    burzujka gratulacje i trzymam mocno kciuki żeby jutro było jeszcze lepiej
    a nam się niestety chyba znowu nie udało, pomimo urlopu, oderwania się od myśli i dziecku itd... eeeeh

paatryszka, a po czym stwierdzasz, że się nie udało? ;>
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar aaaishaaa
    Mieszka w
    Krapkowice
    O mnie
    Podwójna mama dwóch córeczek
    Dziewczyny przepraszam, za spam, ale zbieram pieniądze dla chorej Zosi, każda złotówka się liczy, jak byście chciały pomóc:
    https://www.siepomaga.pl/r/pomocdlazosi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    czuję się ogólnie źle, jak zawsze na @ i dzisiaj zaczęło się plamienie (w terminie 1 dnia @) więc wszystko mi mówi, że to znowu nie to

Cześć dziewczyny jak fajnie, że znalazłam to forum Na początek o mnie z M. staramy się od 4 cykli, z tym, że ostatni nam wypadł, bo był bezowulacyjny ( dowiedziałam się podczas rutynowej wizyty - nie monitorowałam jeszcze cykli, ale wizytę umówiłam, żeby być po owulacji ), po @ skontrolowałam i torbiel pękła, więc w tym cyklu znowu się przytulaliśmy z nadzieją na ... termin kolejnej @ 20.06, więc teraz już odliczam dni .... objawów brak... ani ciążowych ani na @ staram uzbroić się w cierpliwość i czekać Co do zdrówka, to wszystkie wyniki pozytywne, martwią mnie tylko mięśniaki, nie duże, bo ten większy ma 2,5 cm i lekarz mnie uspokaja, więc staram się mu wierzyć
    Co do Was dziewczyny, to trzymam bardzo mocno zaciśnięte kciuki! groooszek, Ty dowiesz się już dzisiaj!!! Burzujka Tobie gratuluję z całego serducha!!!

paatryszka, no to niefajnie ja nie znoszę tego momentu kiedy widzę, że dostałam @ :/

jowi31 witaj w takim razie trzymam kciuki!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów