Strona 170 z 1199
Pokaż wyniki od 1,691 do 1,700 z 11981

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez groooooszek Zobacz posta
    Okrąglinko, ja się czuje w miarę, choć wczoraj w pracy miałam okropny zjazd energii i humoru... brzuch też mi dokuczał i strasznie mnie bolały piersi. Chodziłam zła jak osa, a niestety praca z klientem temu nie służy, plus jest tego, że ostatnio nawet nie wiem kiedy zasypiam i w ogole w nocy się nie budzę.

Okresu jak nie było, tak nie ma... czyli równe 30 dni minęło (długo jak na mnie.)
    Byłam na HCG, zrobiłam od razu poziom TSH, wyniki mam około 17, ale K. prosił żebym poczekała na niego i, że razem pójdziemy odebrać.
    Nie wiem... boje się chamsko, że się rozczaruje i nie wiem dlaczego, ale chodzi mi po głowie przekonanie, że nie moge mieć dzieci, że nie zajdę w ciążę.

Ogólnie też wczoraj miałam mega popsuty humor, przez partnerkę mojej siostry. Wiecie, powiedziałam o prawdopodobnej ciąży mojej siostrze i właśniej jej Baśce, że moze tak sie zdarzyc. (mam z nimi bardzo dobre relacje) Moja Siostra powiedziała do mnie: "To ekstra nie?! kurde! musze konto założyć! a Ty i Krzysiek, cieszycie sie?" i taka była reakcja mojej Nat... a Baśka do mnie: "Ale co teraz zrobicie? przeciez Wasi rodzice chcą dom kupować. Plany im pokrzyżujecie. Nie uważacie, że za szybko? Wiesz Młoda, Ty to może ogarniesz, ale Krzysiek? wątpie, że bedzie dobrym ojcem. "

Wiecie co... miałam ochotę się rozpłakać.
    I na prawde dzis jak odbiorę wyniki chcialabym od razu powiedziec mojej mamie, bo wiem, że bedzie sie cieszyć, ale teraz mam taki mętlik w glowie, że szkoda gadać, jest mi po prostu przykro.
    Nie wiem ile masz lat... I ile jesteś ze swoim K. Ale ja bym Ja pierdolneła ze gada takie głupoty

To będzie cudowna wiadomość dla Twoich Rodziców i na pewno Ty jak i K podołacie temu zadaniu jakim jest Rodzicielstwo , nie ma nic wspanialszego

Trzymam bardzo mocno Kciuki za wyniki
    Czekam niecierpliwie.

Ściskam mocno!
    Głowa do góry a pierś do przodu :*
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    grooooszek nie przejmuj sie tą dziewczyną, bo tak naprawdę na jakiej podstawie ona twierdzi, że Twój ukochany nie będzie dobrym ojcem? Moim zdaniem dziadkowie się ucieszą, a nie powiedzą "POKRZYŻOWALIŚCIE NAM PLANY Z KUPNEM DOMU" Co ma piernik do wiatraka? Tymbardziej będą chcieli kupić, zeby miał gdzie biegać wnuk!
    Ja chce już miec @, pobolewa mnie z większą częstotliwością i nasileniem podbrzusze i zaczęły boleć mnie piersi, mój brzuch jest nadęty jak balon, chyba wybuchnie.

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Wiecie... ja wiem, że moi rodzice chcą kupić dom, bo wiedzą, że ja do nich wróce i chcą by moja rodzina mieszkała z nimi.
    I po prstu Baśce sie wydaje, że moi Rodzice będą mi finansowali całą wyprawke i wszystko inne dla Malucha. (tak jakbysmy ja i K. nie pracowali tylko czekali na manne z nieba).
    Za kazdym razem jest temat pieniedzy... za kazdym razem wyliczają mi wszystko (Baśka zarabia jakies 4 razy więcej niż ja), to jest wiecie, taka chodząca złota rada. Zawsze na wszystko ma odpowiedz i idealnie powie Wam co macie zrobić. A mnie szlag jasny trafia...

Groszek najważniejsze jest to co ty chcesz i tylko to sie liczy, a ludzie zawsze gadali i beda gadac i próbowac zniechecac innym życie.
    Trzymaj sie, i czekamy wszystkie na wynik bety

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez groooooszek Zobacz posta
    Wiecie... ja wiem, że moi rodzice chcą kupić dom, bo wiedzą, że ja do nich wróce i chcą by moja rodzina mieszkała z nimi.
    I po prstu Baśce sie wydaje, że moi Rodzice będą mi finansowali całą wyprawke i wszystko inne dla Malucha. (tak jakbysmy ja i K. nie pracowali tylko czekali na manne z nieba).
    Za kazdym razem jest temat pieniedzy... za kazdym razem wyliczają mi wszystko (Baśka zarabia jakies 4 razy więcej niż ja), to jest wiecie, taka chodząca złota rada. Zawsze na wszystko ma odpowiedz i idealnie powie Wam co macie zrobić. A mnie szlag jasny trafia...
    Nie lubię takich ludzi...
    I co gorsza moja "bratowa" tez taka jest

Dobrze ze widzę ja tylko okazjonalnie 2-3 razy w roku

Nie ma ludzi doskonałych! Zawsze znajdzie się ktoś taki w rodzinie . SIostra mojego męża to teraz chodząca rada od dzieci itd. Wszystko u niej ma być tak jak książka mówi. Na weselu była z najoma z czteroipółmiesieszną córeczką, a przyszywana siostra nie wzięła swojego 8 miesięcznego synka. No i tej koleżance dziecko ciągle chce siadać, albo przybiera taką poze, a ta do niej "Tak nie można, to źle dla kręgosłupa, za wcześnie itd" A. mói, że wie, ale nie będzie cały dzień z dzieckiem walczyć, a E. na to, że trzeba bo nie wolno i koniec. Czasami boje się zajść w ciąże, bo boje się jej mądrch rad. Nie starała się o dziecko, wpadła i teraz ideał matki z idealną wiedzą.

Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Czy takie osoby nie zdają sobie sprawy, że są toksyczne dla środowiska?!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    Groszek, powodzenia z wynikami

a co do planowania dziecka i reakcja znajomych i rodziny na to - to ja tez sie zawiodłam na niektórych.
    Rodzina akurat spoko, juz swoje lata mam kilka lat po slubie. to juz nawet wskazane by było. ale niektórzy znajomi to ze my nei powazni, malo zarabiany - według nich, mieszkania nie mamy tylko wynajmujemy. w ogóle warunków dla dziecka nie mamy, a jak Marcin - mój mąż, straci prace (nie wiem skad takie założenie, oczywiście moze stracic, kazdy moze...) to co my zrobimy.
    tia nigdy nie mam idealnego momentu na dziecko. jakbysmy sie mieli doczekac jak sie dorobimy, mieszkania, samochodu i w ogóle to pewnie nigdy bysmy sie nie doczekali dziecka.
    a naszym zdaniem radzimy sobie finansowo. moze nie przelewa sie, ale tez nie głodujemy.
    ale reakcje znajomych i bliskich moga byc naprawde dolujace.
    ja wczoraj sie kolezance, która urodzial w styczniu pochwalilam ze jej Tomek bedzie mial rok młodsza kolezanke albo kolege to nawet nie pogratulowala a wrecz teksty typu ze jak ona ma dziecko to juz wszyscy sobie robia (wtf!!!!) tylko ona ma prawo do bycia matka, ze jej sie szybko udalo i juz urodzial a ja sie dłuzej strałam to ja ja popuguje. w ogóle jakas masakra. ja bym sie cieszyla jakby wsród znajomych sie posypało, moje Bubu mialoby z kim sie bawic.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    My teraz za szybko oglosiliśmy.
    Dużo mnie kosztowało - mówienie wszystkim o tym co się stało.

Gdyby Nam znowu wyszło - ustaliliśmy ze powiemy po 12tc. Mimo że pewnie będzie widać wcześniej.
    Bo teraz mimo małej ciąży musiałam się przerzucić na spodnie dz pasem na brzusio.
    Ale w nosie - będziemy ściemniać. Az będę wiedziała że jest dobrze.

Boję się bardzo...
    Z Gaba miałam bardzo lajtowe pojęcie - czułam się świetnie.
    Teraz od początku dużo stresu,za dużo.. ponad tydzień leżałam na luteinie ciągle plamiąc... aż w końcu dziś mija miesiąc...
    A ja sama nie wiem co czuje..
    Ostatnio edytowane przez Okrąglinka ; 16-06-16 o 12:22

Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Ludzie są beznadziejni...

Mi się wlasnie zbiera coś na drzemke i jajniki mi zaczynaja dokuczać, o piekących i swędzących sutkach nie wspominając, mam tylko nadzieję, że to nie bedzie zwiastować @.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów