Strona 163 z 1202
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,630 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Mógłby.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    A to Groszku super.
    Tobie i wszystkim życze powodzenia.
    ale tez musicie pamietac, że jak nie ten cykl to spokojnie. rok jest długi
    ale obyście nie musialy się o tym przekonywac

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    No zobaczymy co przyniosa najbliższe dni.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    U mnie plany się troszeczkę zmieniły i na bete lecę 24.06 (12dpo) ale nie czekam ani chwili dluzej chyba ze wcześniej pojawią się jakieś konkretne oznaki ciąży to idę jeszcze wcześniej.

Senior Member Awatar Myszak Szyszak
    Mieszka w
    Serock
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-11-26 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczynki. Podłączyłam się do Was na chwilkę. Jestem w 5 msc ciąży. Ale wpadłam do Was przypomnieć sobie jak to było jak się starliśmy. Ja dwa lata z moją drugą połową się staraliśmy. Wszystko z kalendarzykiem itp, bo wiadomo można się kochać i codziennie a pominiesz ten dzień co trzeba i nici z malucha. Po dwóch latach poszliśmy zrobić mężowi badania nasienia. Wyszły ani źle ani dobrze. Obniżony odsetek żywych plemników, ale spokojnie równie dobrze mógł się maluch trafić tak za pierwszym jak i za setnym dopiero razem. Bo mimo że odsetek obniżony to przy takiej ilości plemników jakie produkował nie był to znaczący problem. Poszliśmy z wynikami do lekarza specjalisty z polecenia. Zlecił dodatkowe badanie męża. I tak odpuściliśmy starania, tzn robiliśmy TO bez nadziei narazie większej i bardziej uczuciowo hehe. I na kolejną wizytę do doktora poszłam z wynikami Bety po spóźniającej się jeden dzień miesiączce. Miałam zawsze co do dnia więc już jeden dzien wskazywał na cos dobrego. I tak wyniki patrzę i piorunująca Beta i 3 tydzień ciąży. Także poszliśmy do lekarza zamiast leczyć niepłodność to prowadzić ciążę. Jest super czego i wam życzę.
    Po dwóch latach starań jestem w ciąży! Czekamy na malucha!

Senior Member Awatar Myszak Szyszak
    Mieszka w
    Serock
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-11-26 zobacz kalendarz
    Moje objawy pierwszego i kolejne dni po terminie spodziewanej miesiączki czyli jak się okazało w 3 tyg od zapłodnienia to były:
    -ogromna tkliwość piersi, bardzo bolały. Mąż nie mógł dotknąć tylko patrzeć
    -od samego początku 3-4 tydziń ból lędźwi, wcale nie spowodowany powiększającym się zarodkiem, ale progesteronem szybko rosnącym. Wiele dziewczyn tak ma. Ból pleców zostało do teraz, boli coraz bardziej choć z innych powodów (miałam często rwę kulszową co w ciąży potem oznacza tego typu dolegliwości ze zdwojona siłą)
    -ból brzucha był jak na miesiączkę oczywiście.
    Po dwóch latach starań jestem w ciąży! Czekamy na malucha!

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Okrąglinka ale ja Ci zazdroszczę już tej @. Podejrzewam, że źle się czujesz i fizycznie i psychicznie, ale dasz radę. Zaczynasz wszystko od nowa
    Ja poroniłam 22.05. i też liczę, że niedługo @ się zjawi.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Okrąglinka ale ja Ci zazdroszczę już tej @. Podejrzewam, że źle się czujesz i fizycznie i psychicznie, ale dasz radę. Zaczynasz wszystko od nowa
    Ja poroniłam 22.05. i też liczę, że niedługo @ się zjawi.
    Psychicznie źle nie jest...
    Fizycznie trochę średnio... ale dam rade, zaraz zmykam z pracy po Gabi I do domu do łóżka

No to w przyszłym tygodniu może juz i u Ciebie będzie @.
    A kiedy jakaś wizyta u lekarza?
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

grooooszek życzę Ci dwóch kresek!
    Kiedy się nie staraliśmy to miałam raz taki przypadek, że okres spóźnial mi się 5 dni, chodziłam siku, było mi słabo i niedobrze, nie mogłam jeść. Cóż mój mózg w przerażeniu spóźniającego się okresu już sobie dopowiedział co chciał, ale później dostałam @ i wszystko wróciło do normy. Od tamtej chwili mam w miarę regularną @, jeżeli się waha to +, - 1 dzień.
    Teraz szukamy podróży poślubnej

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja tez w pierwszym cyklu starań sie tak nakręciłam, że miałam wszystkie objawy. Piersi też mnie strasznie bolały. I przeżyłam szok jak zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów