Strona 162 z 1200
Pokaż wyniki od 1,611 do 1,620 z 11993

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez groooooszek Zobacz posta
    Mfk, pytanie co byś chciala zjeść.
    Ekstra burgery są w Soczewce na rynku (ale cena też wygórowana), pyszne są w PasiBusie (też rynek), do setki wódki za 8 zł zjesz tatara, pyry z gzikiem czy sledzia w Ambasadzie, albo w Przedwojennej.
    Pyszne smoothie, kawa, przegryzki i ekstra drinki + np. jakies bruchetty są w CoffePlanet. Dobre naleśniki są w Czeskim Filmie.
    Schabowy na cały talerz jest "Pod Latarniami"
    Wszystko jest w rynku, polecam wszystko to gdzie sama jadłam i przebywałam.

Dajcie spokoj, Dziewczyny, trzymajcie tylko kciuki zeby okres nie przyszedł i bedzie git.
    Dzięki zajrze do tych miejsc na pewno

2. dzieckozakupy.pl
    Groszek jak 2 dni spoznia Ci sie okres to cos moze byc na rzeczy. Mi w ciazy dopiero 3 test wyszedl pozytywny. Teraz juz nie pamietam ile dni po terminie @ wyszedl mi pozytywny wynik.

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez queenbee Zobacz posta
    Tak pochmurno nie chce mi sie pracowac...
    2 tygidnie temu jak bylam u gina byla straszna ulewa, dzis tez zapowiadaja. jakos te wizyty zawsze takie mokre sa

ja sie bardzo dobrze czuje w taka pogode. ciesze sie ze teraz mam poczatek ciazy i z duzym brzuszkiem nie bede w upały sie meczyc

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez queenbee Zobacz posta
    Groszek jak 2 dni spoznia Ci sie okres to cos moze byc na rzeczy. Mi w ciazy dopiero 3 test wyszedl pozytywny. Teraz juz nie pamietam ile dni po terminie @ wyszedl mi pozytywny wynik.
    to oczekiwanie jest najgoresze, mi sie spóźniej czasem 5 dni okres nie wiedomo czemu, znaczy pewnei z nerwów, że tak czekałam na niego. juz wolalam jak przyszedł i było od razu wiadomo co i jak. a jak tak sie spóźniej to ja go bardzo zle znosilam i fizycznie ale bardziej psychicznie.

Tobie Groszek powodzenia życzę i obyś juz długo nie potrzebowala tamponów :P

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    No teraz @ za tydzień USG i wizyta, jeśli będziemy mieli "zielone" światło zaczniemy starania...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Ja Wam powiem tak... u mnie równo 17-go czerwca strzeli 30 dni, od pierwszego dnia majowego okresu... także cierpliwie czekam sobie.
    I tak myślę, że swoje oczekiwanie (o ile nie dostane okresu) przeciągnę do 20-23 czerwca.

Raczej nie miałam powodów do stresu, wysiłku fizycznego cięzkiego tez nie miałam, zmiany klimatu też nie. Take zobaczymy.

Jedno jest pewne, w kalendarzu 27-go maja, po tym jak się kochałam z K i on poszedł do pracy napisałam: "Myślę, że jesteś z Nami. <3 " i mam cichą nadzieje, że jeszcze się nieśmiało chowa, ale, że jednak grzeje już sobie miejsce.

Też nie wydaje mi się żebym aż tyle symptomów była w stanie sobie uroić.
    Od tego, że przez tydzień mi się całe jedzenie cofało, po brak apetytu, odrzut od kawy, kujące jajniki i ból brzucha, obrzmiałe piersi i swędząco-piekące sutki (mam malutkie cycuszki i widać na nich wszystko, kazda najmniejsza zmiane!)... W sumie to czułam się tak jakbym się czymś zatruła, a nie miałam możliwosci się niczym zatruć, bo nic nie jadłam.

Powiem Wam, że moje koleżanki mocno trzymają kciuki i chyba bardziej przezywają to ode mnie, pytajac mnie czy dobrze sie czuje.

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    a długo się staracie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Ja i K?

co Ty... jeżeli się udało, to nasza pierwsza próba!

Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Dlatego ja też jestem dość sceptycznie nastawiona i nie chce robić testów, wiedząc i czytajac, że niektórzy sie starają x czasu i nic... po prostu nie chce być rozczarowana.
    A u nas była po prostu decyzja, że możemy i chcemy. Nie zakładałam i nie zakładam, że uda się za pierwszym razem, bo ja np. mam niedoczynność tarczycy (leczoną).

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Groszek i oby to był ten pierwszy złoty strzał tak jak piszesz - wiele objawów na to wskazuje

Ja czekam równy tydzień do terminu @. Wątpię, by COŚ się wykluło, ale pożyjemy-zobaczymy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów