Strona 16 z 1202
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Hej mam pytanie. Powiedzcie mi jak to jestbu Was? Czy Wasi partnerzy pija alkohol? Wczoraj maz wypil dwa piwa a ja mam sluz plodny i sie boje czy mozemy dzialac po piwach?

2. dzieckozakupy.pl
    Mój pije czasem jak ma ochotę (trudno żeby aż tak życie podporządkować jednemu tematowi) np wczoraj z okazji weekendu i zdanego egzaminu pilismy oboje po piwie. ja pije czasem jeśli na pewno wiem że nie jestem w ciąży. jak będę podejrzewala że mogę być to wtedy nie pije

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Nie wiem w sumie jak to jest z tym alkoholem... Na pewno odrobina nie zaszkodzi.
    Moj jest abstynentem, ja nie pilam nic od poczatku roku ale ostatnio sobie folguje, oczywiscie na poczatku cyklu tylko

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Papaja, śmialo, nic się nie stanie. Piwo znowu nie jest aż tak mocnym trunkiem, by mogło zaszkodzić.
    Tak jak mówią dziewczyny-lepiej samej uwazac w drugiej połowie cyklu i się wstrzymac z %%%, bo to w Twoim brzuszku urośnie fasolka

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Tak jak dziewczyny piszą. Mój mąż pije normalnie alkohol. Ja niepije w drugiej części cyklu. A w dni płodne tez czasami pije ale to tylko jakieś piwko i rzadko. Nie można rezygnować ze wszystkiego bo szału można by było dostać. Trzeba żyć w miarę normalnie.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Dzieki dziewczyny faktycznie chyba troche przesadzilam

O mnie
    Papaja z nutką dystansu do sprawy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Papaja ja również uważam tak jak dziewczyny że zdrowy rozsądek przede wszystkim. Mam pytanie jak u Was wygląda kwestia bólu piersi w drugiej połowie cyklu? Mnie zaczynają boleć kilka dni po owulacji i przestają tak dwa dni przed okresem. Pamiętam że przed pierwszą ciążą nic mnie nie bolało. Byłam w lutym u lekarza ale nie sugerował żadnych badań hormonalnych.

O mnie
    Paulina chyba to normalne. Ja przed ostatnią ciąża miałam ból piersi równy tydzień przed @. Wtedy chociaż wiedziałam kiedy przyjdzie. Teraz juz w sumie mnie tak nie bolą przed @ ale myślę że nie masz czym się przejmować.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    papaja ja praktycznie wogóle nie piję alkoholu, partner natomiast okazjonalnie.
    Paulina mnie np piersi wogóle nie bolały i nie bolą nawet przed okresem. Jedynie ostatnio po owulacji czułam że je mam ale to chyba efekt uboczny luteiny bo naczytałam się, że ona może dawać takie same objawy jak na początku ciąży.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów