Strona 159 z 1202
Pokaż wyniki od 1,581 do 1,590 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Hej dziewczyny!W lutym dolaczylam do staraczek na 2016 r. Niestety nie udalo sie i dolaczam do staraczek na 2017 r. Choc z coraz mniejsza nadzieja ze sie uda.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Quenbe witaj z powrotem

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cichon przepraszam, chciałam napisać grooooszek!
    Grooooszek, kiedy testujesz?
    Przepraszam za moje rozstargnienie.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Queenbee witaj i nie poddawaj się jeszcze...

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Cosima, jakoś nie mam teraz ciśnienia żeby biegać i już robić betę czy test. Cierpliwie sobie czekam, aż się sprawa rozwinie.

Dziś okresu nie dostałam... Choć brzuch mnie bolał tak jakbym miała go dostać.
    No zobaczymy.

Ja mam niedoczynność tarczycy i ostatnio byłam u swojego endo. Mój wynik to 1,16 i powiedział, że super. Idealny wynik na zachodzdnie w ciąże. Przyjmuję letrox 62,5

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Groooszek i niech tak juz pozostanie bez @!
    Queenbee czesc milo Cie czytac znowu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny ja sie nie odzywam ale u nas trudny czas. Brat mojego męża ma podejrzenie raka wiec wszyscy jesteśmy przybici. Juz jest po biopsji i pojutrze maja być wyniki. Oby jednak nie!!! Młody chłopak. Dopiero 21 lat skończył.
    No ale nie o tym chciałam.
    U mnie znowu cos dziwnego w cyklu sie dzieje. Chciałam zapytać czy któraś tak miała. Obecnie 20 dzien cyklu i miałam sluz taki bardzo galaretowaty i to go było sporo i w nim trochę krwi. Potem juz sluz był taki normalny nie ciągnący i podbarwiony lekko na brązowo i to nie zawsze. Można to było zauważyć na wkładce i podczas podcierania.
    Od wczoraj pobolewa mnie tez podbrzusze. Trochę boli jak na @ a trochę kłuje. Myślicie że to krwawienie owulacyjne ? Ja juz sama nie wiem. Nie za bardzo zwracałam uwagę na moje ciało w tym cyklu ze względu na sytuacje. A z kolei na okres to mi diecezjanie za wcześnie i do tego ten sluz mi nie pasuje.
    Trochę sie przestraszyłam tej krew bo mimo ze było jej minimalnie to jednak pierwszy raz w życiu mi sie takie cos przytrafiło.

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Yelina Zobacz posta
    Cześć dziewczyny ja sie nie odzywam ale u nas trudny czas. Brat mojego męża ma podejrzenie raka wiec wszyscy jesteśmy przybici. Juz jest po biopsji i pojutrze maja być wyniki. Oby jednak nie!!! Młody chłopak. Dopiero 21 lat skończył.
    No ale nie o tym chciałam.
    U mnie znowu cos dziwnego w cyklu sie dzieje. Chciałam zapytać czy któraś tak miała. Obecnie 20 dzien cyklu i miałam sluz taki bardzo galaretowaty i to go było sporo i w nim trochę krwi. Potem juz sluz był taki normalny nie ciągnący i podbarwiony lekko na brązowo i to nie zawsze. Można to było zauważyć na wkładce i podczas podcierania.
    Od wczoraj pobolewa mnie tez podbrzusze. Trochę boli jak na @ a trochę kłuje. Myślicie że to krwawienie owulacyjne ? Ja juz sama nie wiem. Nie za bardzo zwracałam uwagę na moje ciało w tym cyklu ze względu na sytuacje. A z kolei na okres to mi diecezjanie za wcześnie i do tego ten sluz mi nie pasuje.
    Trochę sie przestraszyłam tej krew bo mimo ze było jej minimalnie to jednak pierwszy raz w życiu mi sie takie cos przytrafiło.
    a robilaś usg jajników, moja kolezanka tak mial jka mila torbiel, usunela ja, i zaraz zaszła w ciaze

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Miałam około rok temu robione. I wtedy było wszystko okay.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów