Strona 150 z 1202
Pokaż wyniki od 1,491 do 1,500 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Dzisiaj zawitała do mnie @ , więc już wszystko jasne.
    Wygląda na to, że to była ciąża biochemiczna.

Niby nie miałam już nadziei, ale mimo wszystko zrobiło mi się dzisiaj bardzo przykro...

2. dzieckozakupy.pl
    Jak ja miałam krwawienia na początku ciąży - to gin mi kazał brać przez pierwszy trymestr luteine.

Okrąglinka, witaj przykro mi z powodu straty Twojego maluszka życzę Ci jednak, żebyś szybko na teście zobaczyła 2 kreseczki

Cosima, przykro mi ściskam :*
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cosima trzymaj się kochana,

enja właśnie dużo czytałam że w Pl dają luteinę od początku, ja mieszkam w Uk i gina nie zobaczę przez całą ciążę, jak poród tym razem będzie bez komplikacji to go wcale nie zobaczę.

Wybaczcie że Wam tu głowę zawracam moją bezsensowną paniką, już jest dobrze poleżałam i już nie plamię. Panikuję bo 1 ciążę miałem zagrożoną z powodu krwawień całą ciąże straszyli nas stratą malca a po porodzie robili masę badań Maluszkowi to była istna tortura, mały płakał a ja razem z nim, ale było dobrze Adaś urodził się zdrowy, bardzo mądry i ma już 3,5 roku a mi trauma została

Biedronka, ale jak coś Cię niepokoi to co? do lekarza na konsultacje iść nie możesz?...

z powodu ciąży przed 8tc mnie nie przyjmie, albo przyjmie i zrobi tylko test ciążowy, takie zwykłego sikańca
    przerabiałam to w 1 ciąży ale wtedy trafiłam na fajną babkę która chciała mi pomóc i dała mi zwolnienie z pracy z powodu bólu kręgosłupa ( tu skłamała ale na ciążę nie mogła go wystawić) ( pracowałam fizyczne na farmie z owocami po zęby w błocie) i kazał wrócić w 11 tc bo wcześnie na usg nie mogła mnie skierować.
    W Uk krwawienia/plamienia przed 12 tc uważają za selekcję naturalną

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i dwóch Aniołków (*)
    Okrąglinka byłyśmy razem na grudnióweczkach i teraz ponownie spotykamy się w staraczkach...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Okrąglinka byłyśmy razem na grudnióweczkach i teraz ponownie spotykamy się w staraczkach...
    Wiem...
    Pamiętam.

Bardzo mi przykro ze Ciebie los tez nie oszczędził.
    Mocno trzymam kciuki żeby szybko się udało i było wszystko w porządku

A jak się czujesz?
    Byłaś u lekarza? Jakieś badania robiłaś?
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Biedronka13 Zobacz posta
    z powodu ciąży przed 8tc mnie nie przyjmie, albo przyjmie i zrobi tylko test ciążowy, takie zwykłego sikańca
    przerabiałam to w 1 ciąży ale wtedy trafiłam na fajną babkę która chciała mi pomóc i dała mi zwolnienie z pracy z powodu bólu kręgosłupa ( tu skłamała ale na ciążę nie mogła go wystawić) ( pracowałam fizyczne na farmie z owocami po zęby w błocie) i kazał wrócić w 11 tc bo wcześnie na usg nie mogła mnie skierować.
    W Uk krwawienia/plamienia przed 12 tc uważają za selekcję naturalną
    To jest okropne...
    Bo w części przypadków można byłoby "coś" pomoc... a tak niestety coraz więcej kobiet musi przeżyć state...

Oszczędzaj się ile tylko możesz!

P.S jak masz możliwość to może sobie chociaż Bete zrób?

Okrąglinka utaj bety niestety nie robią, ale nic jestem dobrej myśli, objawy mam, teścior ciążę pokazuje jeszcze go powtórzę i postaram się nie panikować

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów