Strona 149 z 1202
Pokaż wyniki od 1,481 do 1,490 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    zrobiłam dziś ok 13 pierwszy test ow. i wyszedł wynik negatywny. jak myślicie robić tez wieczorem ? pojawił się już śluz płodny. Jeszcze jedno pytanie jeśli np by się okazało ,że dziś wieczorem był wysoki poziom wskazujący zbliżającą się owulacje a ja dopiero test bym zrobiła następnego dnia to wynik jeszcze by był pozytywny?
    Ostatnio edytowane przez Patrycja Łuczkowska ; 13-06-16 o 12:12

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Ja bym zrobila.skoro to tak szybko pojawia sie i znika 2 kreska.

Ja czekam do @ aż do ok 27.07.

Podziwiam Was dziewczyny że macie cierpliwość robić te testy owulacyjne a o mierzeniu temperatury już nie wspomnę. Ja jakoś nigdy z nich nie korzystałam a o córkę starliśmy się pół roku. Ale podejrzewam że tym razem bedzie gorzej i tez będe musiała sie przełamać co do tych testów. U nas w tym miesiącu niestety nic z tego nie będzie bo brzuch mnie boli jak na @ choć mam mdłości od niedzieli.
    Dzisiaj się dowiedziałam że znajoma jest w ciąży a tak sie zarzekała że nigdy nie będzie chciała mieć dzieci - oczywiście zaliczyła wpadkę i jest z tego powodu załamana. Nie rozumiem takich ludzi...

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    To chyba zawsze tak jak jest jak ktos nie chce kategorycznie to wpada i ma.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cześć Dziewczyny

Postanowiłam do Was napisać.
    Chciałabym dołączyć do Was i "wspólnie" starać się spełniać marzenia

Jestem Mamą 5letniej Gabrysi (z poprzedniego związku)
    Od roku jestem ze swoim Niedźwiadkiem ♡
    Jest to bardzo Kocha Facet
    Gabrysia Go po prostu uwielbia

Zaczęliśmy myśleć o rodzeństwie dla Gabi - udało się bez większych starań
    Było cudownie wielka Radość - która niestety nie trwała długo... Straciliśmy Nasze Maleństwo w 9tc.
    Mój organizm wyczyścił się sam...
    Teraz czekamy na @.

Mam niedoczynność tarczycy - która się uaktywnia tylko w ciąży... teraz juz po wizycie u Endokrynologa mam wprowadzone leki.
    24.06 kolejna wizyta u Ginki - mamy wprowadzić kwas foliowy dla mnie i Niedźwiadka
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Cytat Zamieszczone przez Patrycja Łuczkowska Zobacz posta
    zrobiłam dziś ok 13 pierwszy test ow. i wyszedł wynik negatywny. jak myślicie robić tez wieczorem ? pojawił się już śluz płodny. Jeszcze jedno pytanie jeśli np by się okazało ,że dziś wieczorem był wysoki poziom wskazujący zbliżającą się owulacje a ja dopiero test bym zrobiła następnego dnia to wynik jeszcze by był pozytywny?
    Zrób wieczorem (jak czujesz ze to TE dni) bo moze sie nagle pojawic druga mocna kreska - to sie zmienia z godziny an godzine - ja tak mialam - nic i nagle po paru godz dwie grube krechy

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Paulina moja córka tez była nie planowana. Jak zobaczyłam dwie kreski na teście to płakałam bo to oznaczało totalną zmianę stylu życia, które wtedy bardzo mi pasowało. W ciazy pomalu przywyklam do myśli o zmianach. Teraz gdy jest już prawie 14 miesięcy z nami na świecie, nie wyobrażam sobie życia bez niej. Może twojej znajomej tez się odmieni

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja miałam wszystkie ciąże zaplanowane, wymarzone i dobrze przemyślane ;P
    A teraz jestem rozbita, powtórzyłam test ok 10 rano więc chyba z 4 moczu a nie z 1 wyszły mi 2 kreski, druga cienka, ok 12 zaczęłam plamić na brązowo i cały czas czuję lekkie kucie w jajnikach , ok 14 znowuż zrobiłam test druga kreska wyszła cienka i blada, z jednej strony wiem, że plamienia na początku się zdarzają a z drugiej bardzo się boję

Nasza Julia była planowana, myslałam że zajdę po 2-3 miesiącach w ciąże ale dopiero po pół roku sie udało gdy tak naprawdę zaczęliśmy sobie powoli odpuszczać takie staranie na siłę. Teraz też podchodzę do ciąży z małym dystansem bo wiem że im bardziej człowiek chce to to nie wychodzi.
    A co do znajomej to hmm ciężko powiedzieć no ale mam nadzieję że jej się to zmieni jak zobaczy jak maleństwo w niej rośnie.

Biedronka13 głowa do góry mi moja Pani ginekolog mówiła że plamienia na początku mogą sie zdarzyć będzie dobrze

Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Podziwiam Was dziewczyny że macie cierpliwość robić te testy owulacyjne a o mierzeniu temperatury już nie wspomnę. Ja jakoś nigdy z nich nie korzystałam a o córkę starliśmy się pół roku. Ale podejrzewam że tym razem bedzie gorzej i tez będe musiała sie przełamać co do tych testów. U nas w tym miesiącu niestety nic z tego nie będzie bo brzuch mnie boli jak na @ choć mam mdłości od niedzieli.
    Dzisiaj się dowiedziałam że znajoma jest w ciąży a tak sie zarzekała że nigdy nie będzie chciała mieć dzieci - oczywiście zaliczyła wpadkę i jest z tego powodu załamana. Nie rozumiem takich ludzi...
    Palina jakbyś musiała mierzyć tempkę to byś dała radę. Ja jakoś się zmusiłam ale o 3 cyklach już miałam tego dość.

Biedronka13 ja też miałam krawawienia na początku ciąży. Moze akurat w tym terminie miałaś mieć @ i dlatego się pojawiły.

Okrąglinka witaj i życzę szybkiego zafasolkowania ;-)

Na zawsze w Naszych Sercach... Piotrusiu :* [*] 23 tc 31.01 - 03.02.2015

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów