Strona 146 z 1202
Pokaż wyniki od 1,451 do 1,460 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Dzięki Kochane moje za miłe słowa :*

Burzujka nawet przez mysl mi nie przeszlo, by Was zostawiac.

Ann ja tylko stwierdzam fakty

A my dzis polowaliśmy na nowe autko. No i kupilismy. Przejechalismy w sumie 400 km ale było warto. Takie samo jak mieliśmy poprzednio. Uratowało mnie -tez to moge powiedziec, wiec sprawdzone i bezpieczne

Mam od dwoch dni problemy zolądkowe po tych stresach i nerwach. Tak mam wszystko scisniete ze masakra. 2 kg na minusie, ale trzeba to przetrwac. Dam rade

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Ejna,groszek i cosima dzis bawia na weselu Obtanczone wrócą
    My w sierpniu bedziemy sie weselic. A tak narzekalam, ze dawno nie bylam na takiej dżamprezie. Mowisz-masz-przyszedl sąsiad z narzeczoną i nas zaprosił nie ma jak tak

O mnie
    To.ja u mnie na poczatku ciaz bylo podobnie. Wcinalam nieslone paluszki, rożki z lodów, zagryzałam migdały. A zwyklej niegazowanej wody nie przełknelam bo od razu byl "zwrot" tylko sok pomaranczowy mi "wchodzil"
    Juz niedlugo sie Wam poprawi apetyt zobaczysz bedziesz jeszcze narzekac ze za duzo jesz

Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-19 zobacz kalendarz
    Martulka trzymam Cię za słowo.

Czytałam co si się stało. Dzieki Bogu, że wyszłaś z tego cała i zdrowa :-* Przez jakiś czas na pewno nie usiądziesz za kierownicą ale też nie przedłużaj tego.

Na zawsze w Naszych Sercach... Piotrusiu :* [*] 23 tc 31.01 - 03.02.2015

Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    Ejna,groszek i cosima dzis bawia na weselu Obtanczone wrócą
    My w sierpniu bedziemy sie weselic. A tak narzekalam, ze dawno nie bylam na takiej dżamprezie. Mowisz-masz-przyszedl sąsiad z narzeczoną i nas zaprosił nie ma jak tak
    może na tym samym się bawią :P
    my na wesele dopiero w październiku, więc jeszcze trochę czasu, a następne w przyszłym roku - mam być świadkową no a z tych najbliższych wydarzeń to chrzciny i będę chrzestną po raz 2.!
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Ja jutro na chrzciny córeczki brata. Za tydzień slub 1 siostry a w połowie lipca drugiej. Takze też okazji mi nie brakuje.
    U mnie juz chyba po owu.9.06 pojawiły mi sie na teście owu 2 krechy i mega bolał mnie jajnik. Ale czy to możliwe żeby 8.06 byla tylko 1 kreska i ani śladu drugiej a dzień później już 2 wyraźne?

soone to aktywnie teraz będziesz miała

co do owu, to nie jestem pewna,ale to chyba normalne, że w jeden dzień jest test pozytywny a na drugi dzień już jest blada kreska i odwrotnie w pierwszy blada, a na drugi dzień ciemna.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej, tak my byliśmy na weselu wczoraj. jakaś odmiana przynajmniej od dnia powszedniego a że nas ostatnio (po porodzie aż 4 wesela ominęły) to o ogóle miło było pójść się pobawić córka z dziadkami została i była całkiem grzeczna jak na nią dziś wracamy.

Witaj znowu Martulka, super że do nas wróciłas i że jakoś się trzymasz!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Witajcie w niedzielę u mnie na teście owu druga kreska blada, ale chociaż o tyle jest poprawa, że już jest widoczna na 100% a nie jest delikatnym cieniem i nie zastanawiam się za każdym razem czy mam omamy wzrokowe czy to to . Także dalej czekam, ale myślę, że już bliżej niż dalej (dziś 16 dc). Miłego dnia wszystkim no i niech Nasi wygrają mecz

Ja byłam na panieńskim. Było fajnie, wróciam ok 2. Troche piam, ale nie za duzo bo dostalismy kieliszki setki. Poza tym nie myslalam o ciazy. Czekam na @ i nowe starania. Teraz chyba kupie owu testy, żeby sprawdzać czy dobrze celujemy..chociaz jak sa dni plodne to prawie codziennie sie zblizamy .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów