Strona 145 z 1202
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,450 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Alicja, ja mialam usuwana nadzerke wlasnie takim preparatem. Musialam sobie wykupic w aptece i gin mi nalozyl w gabinecie. Szczypalo dosyc solidnie, ale nie trwalo to jakos mega dlugo. W sumie nie byl to krem tylko taka ampulka z plynem (chyba kwasem). Po miesiacu mialam przyjsc na kontrole/powtorke, ale po nadzerce nie bylo sladu potem inni ginekolodzy potwierdzali, zre nadzerki nie ma, a jest tylko slad po niej.

2. dzieckozakupy.pl
    Cosima, przekaz swojemu ginowi, ze ma sie puknac w glowe i nie straszyc Cie. Przy takiej becie nie ma szans na widoczny pecherzyk! Nawrt jeslu mialby jakis cudowny sprzet, bo ile tego bylo? Przypomnij? Jesli nie jest to baaaardzo wczesna ciaza (a i taki sie zdarzaja) to Najbardziej prawdopodobna wersja to ciaza biovhemiczna, mam na koncie 4 i wiem o co chodzi. Betka wzrasta, a po kilku dniach przyvhodzi spozniona @. Mnie przy takivh wartosciach bety lekarze nawet nie badaja, bo i tak macica wyglada jak przed @. Jedna biovhemiczna to zadna tragedia, zdarza sie zdrowym kobietom tylko zazwyczaj nawet o tym nir wiedza, bo nie badaja bety. Glowka do gory. Moim zdaniem dowalil z ta menopauza jak slepy do tarczy.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Cosima jak beta wczoraj?

Są dziś jakies nowe kreski?

My wczoraj dzialalismy, dziś będziemy i jutro pewnie tez mam nadzieje ze wszystko będzie ok

Cytat Zamieszczone przez aguska696 Zobacz posta
    Są dziś jakies nowe kreski?
    Ja miałam dzisiaj sprawdzać, bo mnie mdli czasami jak rano wstaję, ale dałam sobie spokój, bo to pewnie mój mózg sobie pozwala na takie akcje. Poczekam do spodziewanej @ za tydzień . Dzisiaj za to naładowałam się energią, bo byłam na siłowni, a wieczorem impreza, jeszcze mnie znajoma maluje. Także na szczęście dzisiaj mam dzień nie myślący o ciąży (chyba :P)

Cytat Zamieszczone przez Alicja87 Zobacz posta
    ann89 może moja nadzerka nie jest az tak tragiczna. Powiedzialam ze za 4 miesiace maz wraca i chcemy się starac o dziecko to powiedziala ze w takim razie nie możemy ingerować w szyjke macicy zamrazaniem czy wypalaniem tylko trzeba stworzyć odpowiednie warunki abym mogla zajsc w ciaze. Może tak jak Karolinamal będę miała dopiero po ciazy usuwanie ... sama nie wiem. A ta masc to solcogyn.
    też mam solcogyn, z tym, że na opakowaniu mam napisane roztwór do stosowania na szyjkę macicy i głównymi składnikami jest kwas azotowy i octowy. Sama już nie wiem, co mi robił :P nazwał to wypalaniem.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Alicja, ja mialam usuwana nadzerke wlasnie takim preparatem. Musialam sobie wykupic w aptece i gin mi nalozyl w gabinecie. Szczypalo dosyc solidnie, ale nie trwalo to jakos mega dlugo. W sumie nie byl to krem tylko taka ampulka z plynem (chyba kwasem). Po miesiacu mialam przyjsc na kontrole/powtorke, ale po nadzerce nie bylo sladu potem inni ginekolodzy potwierdzali, zre nadzerki nie ma, a jest tylko slad po niej.
    ja właśnie mam mieć z tym trzy podejścia... powiedział, że następne już nie bolą tak jak pierwsze.. w sumie nie był to ból, tylko takie szczypanie właśnie jak napisałaś, ale mało przyjemne. Ciekawe jak moja nadżerka będzie wyglądała po pierwszym wypalaniu, czy będzie jakaś poprawa.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    Ann tak,juz jest o wiele lepiej co nas nie zabije-to nas wzmocni. Przezylam - dziekuje Bogu. Nie chce sobie nawet wyobrazac, ze moglabym zostawic moje dwie Perełki, męża, rodzinę. Widocznie jeszcze mam cos do zrobienia tutaj na ziemi Przeciez jeszcze musze urodzic tego kochanego Bąbla nr 3
    aż mnie zmroziło... miałaś mega szczęście i tak jak napisałaś masz coś do zrobienia tutaj na ziemi najpierw Bąbel nr 3, potem 4 i może jeszcze 5 a potem wychowywanie wnuków . Także masz kupę czasu ;-))

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    ann89 to mamy to samo. W takim razie nie wiem o co mojej gin chodziło... i tez mam miec przynajmniej dwa razy leczenie tym roztworem.

Ja dzisiaj też nie myślę o ciąży, rano byłam z moimi Szkarabami na zakupach, ( chłopcy mieli kolejny dzień dziecka), pobawiliśmy się na ogródku, teraz Maleństwo śpi, Adaś ogląda baje a ja farbuję włosy

Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-19 zobacz kalendarz
    Witajcie!

Ja to miałam nadżerkę ale dawno 7 lat temu i miałam zamrażaną.
    Cosima nie załamuj się. Zostaniesz mamą na pewno tak samo jak pozostałe dziewczyny! Uda Wam się!!!! Ja w to wierzę :-D
    Gratuluję też nowym mamusiom
    Melissa widzę, że tak jak ja panikujesz. Oj będzie ciężko przez te jeszcze 7 miesiecy...
    Ja mam wizytę 20.06 ale co na to poradzę, że już sie zaczynam stresować. Nawet praca mnie nie uspakaja. Tak jak Nati mam ciągle mdłości i nie wiem w ogóle co jeść. W pracy ostatnio to żyję na krakersach i wygazowanej pepsi., bo wtedy mi mdłości mijają.

Dzisiaj nadrobiłam zaległości i trzymam mocno za was kciuki!!!!

Na zawsze w Naszych Sercach... Piotrusiu :* [*] 23 tc 31.01 - 03.02.2015

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów