Strona 144 z 1202
Pokaż wyniki od 1,431 do 1,440 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    Karolinamal jeżeli jesteś w ciąży lub masz małą to rzeczywiście nie jest potrzebne ale jeżeli będę się starać z mężem to ginekolog mówiła że nadzerka hamuje przemieszczanie się plemników więc może mi być ciężko zajść w ciążę no i to przeszkadza przy zblizeniu wiec poki moge wole zlikwidowac albo chociaz zahamowac.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Hellloł Dziewczęta Wróciłam do Was. Pare dni doła, teraz już jest ok. Co prawda do auta jako kierowca na pewno jeszcze długo nie wsiądę, ale jako pasażer na tylnej kanapie pojeżdżę

Cosima w tą menopauzę nie chce mi się wierzyć. Może też u Ciebie było COŚ na rzeczy, tak jak ostatnio u mnie. Nie dołuj się Kochana, jeszcze bedzie dobrze - trzeba w to wierzyc :* teraz wyjezdzacie-wyluzujcie-potrzebne Wam to.

Ejna tak bywa... i kolejny cykl przed nami. Walczymy dalej razem.

Alicja lecz to dziadostwo póki jeszcze możesz.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    O Martulka fajnie ze jestes

Ja zrobiłam test owu i kreska testowa prawie tak ciemna jak kontrolna. A to 26dc zobaczymy jutro co test pokaze. Ciesze się jak cholera bo od dwóch cykli takiej ciemnej kreski nie mialam

Alicja, a dlaczego nie może Ci jej wypalić Ta maść skuteczna jest ? Bo pierwsze o niej słyszę. Pytam, bo też mam sporą nadżerkę (80-90% ;/) ale mój gin zawsze mówił, że pozbędziemy się jej po urodzeniu dziecka. Jednak po prawie roku bezskutecznych starań zamieniłam ginekologa i jak zobaczył moją nadżerkę, to zapytał czemu nic z tym nie robiłam i podjął decyzję o wypalaniu. Miałam na razie raz to robione, zostały jeszcze dwa. Powiedzial, że na chwilę obecną to główny powód, że nie zaszłam jeszcze w ciążę.

Witaj Paulina ;-)
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Martulka, cieszę się, że już jest ok
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Aguska to nie siedz tutaj, tylko działaj sam pozytywny test owu nie sprawi, że zajdziesz
    U mnie już po owu. Odczuwałam ją baaaaaaardzo boleśnie tym razem. W końcu wiele czynników na to wpłynęło. Eh. Dobrze, że już to co złe minęło.

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Ann tak,juz jest o wiele lepiej co nas nie zabije-to nas wzmocni. Przezylam - dziekuje Bogu. Nie chce sobie nawet wyobrazac, ze moglabym zostawic moje dwie Perełki, męża, rodzinę. Widocznie jeszcze mam cos do zrobienia tutaj na ziemi Przeciez jeszcze musze urodzic tego kochanego Bąbla nr 3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Podziwiam Martulka Twojego ducha!!! Dobrze Cie moecctu na forum, dlatego nie zostawiaj nas nigdy wiecej dobrze?
    Ciesze sie, ze zyjesz i wszystko powoli wraca u Ciebie do normy.
    Sciskam!

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    ann89 może moja nadzerka nie jest az tak tragiczna. Powiedzialam ze za 4 miesiace maz wraca i chcemy się starac o dziecko to powiedziala ze w takim razie nie możemy ingerować w szyjke macicy zamrazaniem czy wypalaniem tylko trzeba stworzyć odpowiednie warunki abym mogla zajsc w ciaze. Może tak jak Karolinamal będę miała dopiero po ciazy usuwanie ... sama nie wiem. A ta masc to solcogyn.
    Ostatnio edytowane przez Alicja87 ; 10-06-16 o 23:13

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Martulka fajnie ze wróciłaś do nas. Wiadomo trauma jest ale trzeba żyć dalej bo masz dla kogo

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów