Strona 143 z 1202
Pokaż wyniki od 1,421 do 1,430 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    Cosima jaka menopauza?...co za bzdury ten lekarz wygaduje. jesteś młoda osoba która stara się o dziecko i powinien on cię wspierać i pomoc a nie dolowac !!! Ciężko teraz o dobrego ginekologa. Ja dzisiaj idę do nowego i trochę się denerwuje cytologia. Dawno nie robiłam.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Cytat Zamieszczone przez groooooszek Zobacz posta
    no zobaczymy, na razie nie chce robić testu, żeby się nie dołować i nie zadręczać.
    A jak u ciebie ibjawy?

Witam, jestem Paulina i również chciałabym zostać mama w 2017 roku. Mam już córkę która ma 20 miesięcy i chciałabym żeby miała już rodzeństwo. Choć to nie takie proste ponieważ po ciąży ujawniła mi sie pewna nietypowa choroba i teraz akurat jest trochę wyciszona a po kolejnej ciąży może znowu powrócić. Ale muszę byc dobrej myśli także również zaczynam starania o kolejne maleństwo.
    Pozdrawiam wszystkie starające sie

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Witaj Paulina
    Dziewczyny co tu tak cicho dziś? ?

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    U mnie dalej mokro, śluz jakiś mega gesty i kleisty, brzuch mi dokucza (kujacy ból jajników) i mój K. stwierdził, że piersi mam większe, a co prawda trochę mnie bolą i każda zmianę na nich widać, bo mam male.
    Przestało mnie mulic, więc dobrze. Do okresu jeszcze parę dni.
    Robiłam dziś test i jedna kreska, więc dalej czekam.

Dziś ruszamy na wesele, więc cały weekend się bawimy.

Ogólnie to emocje mi opadły i przestałam się "napalac", że MUSI się udać, raczej się nastawiam, że nic z tego nie będzie tzn nie tym razem, ale najważniejsza jest bliskość między mną a K.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja to sie nie odzywam bo nie mam co pisac... Czekam do srody na bete. Niby jakies tam objawy mam ale rownie dobrze moga byc to objawy po prostu wzrostu progesteronu, ktory w niezaciazonym cyklu tez jest.

U nas też cisza. Ja nie mam żadnych objawów, więc na bank nie ma ciąży. 1% nadzieii został, ale tak to nie wierzę. Jutro idę na panieńskie, więc nie bedę aż tak udwała, ze nie piję, mimo tego, że nie przepadam za alkoholem.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez melissa007 Zobacz posta
    Cosima, będzie dobrze. Organizm lubi czasem płatać figle. Przytulam mocno!

Dziewczyny, ja dziś byłam na szybkim USG. Widziałam najpiękniejszy na świecie pęcherzyk . Ciąża okazała się młodsza o 3-4 dni, niż wskazywała na to OM.
    Co ja nerwów zjadłam.. Całą noc nie spałam.. Zamiast cieszyć się, że dzieje się taki cud, ja się tylko zamartwiam..
    Jak ja Ci zazdroszczę tego pęcherzyka (oczywiście w sposób pozytywny )!; ) głową do góry, będzie tylko dobrze; )

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    A ja byłam u gina i okazało się że mam spora nadzerke :[ ale że będziemy starać się o dziecko to nie może mi za bardzo ingerować w środowisko wypalaniem czy zamrazaniem i musze chodzić na smarowanie jakaś mascia które jest podobno bolesne czy któraś z was też miala smarowanie mascia? Mam nadzieje że pomoze. Narazie kwasu nie biorę.

Ja mam nadżerke, ale lekarz mi powiedzial, że dopóki nie urodzęto nic z tym nie robimy, bo to nie ma sensu. Zmienilam jakiś czas temu ginekologa i poprzedni też to mówił .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów