Strona 140 z 1202
Pokaż wyniki od 1,391 do 1,400 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cosima, tak jak dziewczyny piszą - powtórz betę.

A do mnie zawitała @. w sumie spodziewałam się tego więc jakoś tego nie przeżywam, jednak gdzieś tam cicha nadzieja była, że może jednak... Pociesza mnie jedynie fakt, że moje cykle trwają tylko ~28dni, ale z drugiej strony co z tego jak chyba nie mam owu (mam dopiero zacząć sprawdzać, ale najbliższy termin, który mi pasuje żeby być w I połowie cyklu u gina wypada w sierpniu... trochę czasu, ale przynajmniej wyleczę nadżerkę).
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Coś tu dziś głucho...
    Ja 9 dzień mam mokro a testy owu nie pokazały do tej pory nic. Jeszcze nigdy tak nie miałam, dlatego trochę mnie to martwi. No cóż. Za 5 dni powinien przyjść @ wiec pozostaje mi tylko czekać.

A ja mam cały czas mokro i mam nadzieję że w sobotę już będzie coś wiadomo - albo test pozytywny albo @... ileż można czekać i się zastanawiać co z tego ma być...

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    No ja na ciążę się nie nastawiam bo owu prawdopodobnie nie miałam, ale kurcze ten 1% nadzieji zawsze gdzieś jest jeszcze tylko i aż 5 dni

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A u mnie 6 dni do zrobienia bety... I troche sie doczekac nie moge... Nienawidze tego czekania!
    Czesc Arwen

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Ja na tescie owu mam 2 kreski (ale ciągle sie wpatruje czy tak samo ciemne) wiec trzeba działać wieczorem. Mężu ma dzis urodziny wiec może zrobi se prezent w postaci nowej dzidzi

Dziewczyny, a ja tak z innej beczki

Od jakiegoś czasu myślę o zmianie pracy, tylko teraz nie wiem czy skoro staramy się o dziecko to jest sens... Nie chciałabym być w sytuacji, że dostanę nową pracę, a za chwilę okaże się, że jestem w ciąży i po okresie próbnym umowy nie przedłużą. Z drugiej zaś strony obecna praca zaczyna mi strasznie działać na nerwy... do dupy atmosfera przez co wszystko tutaj widzę w czarnych barwach, nawet dojazdy do pracy już mnie wkurzają, niby 30-40 min samochodem, ale nie ma to jak praca na miejscu . Jedynie co to zarobek jest ok. Umowę mam na czas określony do IX 2018. Nie wiem co robić :/ w sumie też tak mogę czekać a w ciąże nigdy nie zajdę ;(
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    sonne to działajcie działajcie ;-) oczywiście tylko skutecznie :P

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Ann89 trudno tu doradzic. Bo slaba atmosfera w pracy tez nie sluzy twojemu samopoczuciu. A z drugiej strony a nóż wam sie uda szybko i dobrze mieć prace jak skonczysz macierzynski. W nowej to okres probny pewnie i potem tez na pewnien czas umowa.

Gdyby nie te plany, to pewnie ewakuowałabym się stąd. Wiem na pewno, że jeśli zajdę w ciążę i skończy mi się urlop macerzyński, a w firmie nic się nie zmieni to się zwolnie (chyba, że szybciej nadejdzie koniec umowy ). Oczywiście są osoby, których bardzo by mi brakowało i w sumie tylko one mnie tu jeszcze trzymają, ale czasami mam już takie nerwy, że mam ochotę stąd uciec jak najdalej.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów