Strona 14 z 1202
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    To może skonsultujcie się z lekarzem, bo może te na uspokojenie jest za mała dawka

2. dzieckozakupy.pl
    Witam wszystkich bardzo serdecznie.Z przyjemnością dołączę do forum.
    Razem z mężem podjęliśmy decyzję, że czas najwyższy na pierwszą naszą Fasolkę

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny!to i ja sie przywitam. zaczelismy starania od stycznia tego roku.podczytywalam watek z 2016 ale jakos przeczuwalam ze to sie na 2017 odwlecze i juz sie tam nie udzielalam
    mam juz synka 2,5rocznego.kiedys planowalam ze miedzy dziecmi bedzie max 3 lata roznicy,ale z planow wyszlo jak wyszlo i teraz to juz oby te 4 byly a nie wiecej
    o synka staralismy sie 2 lata wiec teraz nie nastawiam sie na bardzo szybko.ale wtedy poprostu przestalismy sie zabezpieczac i stwierdzilismy ze co bedzie to bedzie.ale praca itp i zlecialo dwa lata.po tym czasie stwierdzilam ze nie ma co czekac trzeba sie wybadac itp bo samo "przytulanie" nic nie daje i w grudniu postaniwlma ze od nowego roku zapisuje sie do lekarza-i zapisalam-na usg bo bylam w ciazy
    dodam jeszcze ze przez te dwa lata absolutnie nie myslalam w zaden sposob obsesyjnie o ciazy.nie mialam pojecia kiedy mam dni plodne i nawet czy mam regularny okres.nic a nic.takze psychike to ja chyba nastraszylam badaniami i z przerazenia zaszla w ciaze

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Witajcie dziewczyny powodzenia w staraniach
    Dagmaraz oby tym razem poszło szybciej
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Witam nowe przyszłe mamy

Kasia on cały czas jest pod opieką lek. Stwierdził, że w tym wieku większa dawka mogłaby być dla niego niebezpieczna. Nic nie poradzimy. Aż się boję do domu wracać, bo mam nerwa co on tam dziś znów wyprawia :/
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

O mnie
    Dagmaraz ja też nie chciałam, by różnica między moimi była duża. Trzecie mieliśmy w planach niedługo po drugim, no ale sytuacja materialna pozostawiała wiele do życzenia. Teraz się ustabilizowało w miarę. Tak więc jeśli się uda, to miedzy najstarsza a najmłodszym bedzie prawie 9 lat

O mnie
    Aneszka owocnych starań życzę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Martulka między mną i moim bratem jest właśnie 9 lat różnicy mieli moi rodzice problem z zajściem w drugą ciążę (zresztą ja się też szybko nie urodziłam bo po 5 latach od ślubu). na szczęście mi się od razu udało a zawsze myślałam że podobnie jak mama będę się starać i starać...

Martulka nie dziękuję ;P a dziadkiem się nie przejmuj, obecnie przechodzę przez to samo co Ty, ale na szczęście to chwilowa sytuacja i już od maja wszystko wróci do normy- dziadek wraca do siebie. ufff

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Martulka to faktycznie macie nie mały problem z upierdliwym dziadkiem... musicie uzbroić się w cierpliwość i jakoś przemęczyć się te ostatnie lata dziadka
    Martulka, ejna między mną a moją młodszą siostrą jest też 9 lat różnicy
    Aneszka powodzenia w staraniach ja też staram się dopiero o pierwsze dzieciątko

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów