Strona 137 z 1200
Pokaż wyniki od 1,361 do 1,370 z 11992

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Gratulacje wszystkim zaciążonym, każdej z osobna
    Już się pogubiłam która się stara a która już nie
    Mnie ostatnio boli głowa,w nocy kują jajniki masakra jakaś nie mogę normalnie funkcjonować ale powtórzyłam test tak jak pisałam i też pojawił się cień cienia, poczekam do poniedziałku i powtórzę, mam nadzieję że już się nie zmieni na gorsze

2. dzieckozakupy.pl
    Och chciałabym nawet mieć cień cienia :P, ale ja mogę tesotwać za min. tydzien. Pewnie powatrzam to codziennie :P.
    Cosima miałaś jakieś szczególne objawy czy tylko brak okresu?
    Dziewczyny w sobotę idę na panieńskie, a za dwa tygodnie na wesele. Ogólnie jestem nie pijąca, bo nie lubię i wszyscy o tym wiedzą, ale teraz jestem mężatką to podciągają to pod jedno. Oszukiwać ich, że nic my nie staramy się czy co mam zrobić, bo po pierwszy jeżeli jestem w ciąży to się boję, a po drugie to nie wiem co !

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Ja bym wzięła w rękę jakies piwko czy winko i sączyła. Lub moczyła usta jak nie lubisz

Ja mam w sobotę wesele i też nie będę piła na wszelki wypadek choć może już w sobotę będzie wiadomo co i jak ale właśnie nawet jak będzie ciąża to nie chce tym nie piciem wywołac pytań i domysłów ze ciąża bo przez parę tyg nie chce nikomu mówić.

ja pewnie bym chodziła całą imprezkę z jednym i tym samym kieliszkiem winka w ręku żeby nie było niepotrzebnego gadania.

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Cosima, w takim razie gratulacje!!!

u mnie na razie cisza, po za tym, że czasami dokucza mi kujący ból jajników, chce mi się spać np o godzinie 13 i mam cały czas mokro, to reszta się uspokoiła.
    Do okresu jeszcze jakieś 5 - 6 dni, ale jakoś emocje mi opadły i patrzę na to z przymrużeniem oka, że chyba nie tym razem, choć K. mówi, że pewnie "kiełkuje".

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny odebrałam wyniki badań. Wszystko jest w normie poza progesteronem - mam 0,21 ng/ml a w fazie folikularnej powinno być między 0,31-1,52. Czytam różne artykuły i z minuty na minutę coraz bardziej chce mi się płakać. A wizyta u lekarza dopiero 6 lipca. Chyba pójdę prywatnie szybciej. Czy któraś z Was miała taki problem?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    grooooszek moim zdaniem to objawy ciąży. Podobno wiele kobiet ma "mokro" :P.
    Chyba będę udawać, ze piję faktycznie - tak delkiatnie. W 3 miejscach będziemy się znajdować, w każdym leciutko będę sączyć, na wszelki wypadek !

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Weźcie bo i ja zacznę się nakręcac. .. Szyjke mam dość wysoko i cały czas mam wodnisto-rozciągliwy sluz. Ale to mało prawdopodobne żebym w ciazy byla bo cholera owu nie mialam

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    no zobaczymy, na razie nie chce robić testu, żeby się nie dołować i nie zadręczać.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów