Strona 134 z 1202
Pokaż wyniki od 1,331 do 1,340 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Karolcia - to super że termina masz na styczeń najlepsi ludzie się rodza w tym miesiącu))

2. dzieckozakupy.pl
    Cichon_k - ja równiez tu zostaję
    Dziś mam lekkie pamienie przed @ więc cieszę się, bo brałam ostatnio dużo leków (miałam infekcje i jelitówkę posty str 125 itp). Bałam się że biorac tyle leków moge uszkodzić coś co ew. we mnie się zadziało. ale nie. teraz po @ będziemy się starali na poważnie i mam nadzieje że szybko się uda.

Pozdrawiam Wszystkie zafasolkowane!

Ja mam praktycznie w każdym cyklu śluz płodny. Cieszę się, ze jest, ale ogólnie jest to niekomfortowe. Dzisiaj chyba ostatnie dni płodne, bo śluz stal się mniej obfity, ale jeszcze na wszelki wypadek działamy . Za 12 dni @! Oby nie

Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    Ilusive czyzbys. Byla ze stycznia? Najlepsze jest to ze termin mam na 29.01 a szwagier ma wtedy urodziny, mama moja natomiast z 28.01 wiec kto wie... Termin z om niby mam na 21.01 ale dzidzia mlodsza o tydzien i tak tez myslalam
    [*]Gabrysia 16tc

Cytat Zamieszczone przez karolcia28m Zobacz posta
    Ilusive czyzbys. Byla ze stycznia? Najlepsze jest to ze termin mam na 29.01 a szwagier ma wtedy urodziny, mama moja natomiast z 28.01 wiec kto wie... Termin z om niby mam na 21.01 ale dzidzia mlodsza o tydzien i tak tez myslalam
    Tak Dzień dziadka
    Wiesz, wtedy dziecko ma przewagę od grudniówek prawie o rok. Do gimnazjum byłam najwyższa w klasie. Nauka też mi jakoś lepiej wchodziła chyba...

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Sonne mam identycznie. Trzymam za nas kciuki. Mi już wczoraj bladziutka druga kreska się pokazała. Fajnie mieć kogoś w wątku na tym samym etapie.
    To widzimy sie za 9mcy na porodówce

Zrobiłam betę i jutro mają być wyniki. Wizyta u lekarza w następny czwartek. Nie umiem się doczekać

Fajnie, że jest nas coraz więcej!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Martulka dobrze ze nic powazniejszego ci sie nie stalo....trzymaj sie jakos i pamietaj ze czekamy tu na ciebie

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Gartulacje dla kolejnych 'ciezarowek'

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Martulka, bardzo mi przykro...
    Przytulam mocno!

Ja się już gubię i nie wiem komu mam gratulować!

A ja mam bardzo złe przeczucia...
    Dolegliwości "ciążowe" zupełnie zniknęły, zero mdłości.
    Ta niska beta bardzo mnie martwi, nie widzę możliwości, aby ciąża była młodsza. Przytulalismy się zaledwie 2 razy w tym cyklu i dobrze wiem kiedy. Jakoś nie było na to nastroju po śmierci Mamy...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów