Strona 133 z 1202
Pokaż wyniki od 1,321 do 1,330 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Do września to ja tu zostanę zupełnie sama...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    U mnie 11 dzień cyklu. Zaczynam robić testy owu. Zobaczymy co nam wyjdzie
    Gratuluję wszystkim 2 kreseczek.

Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny wpadlam tylko zeby zamledowac ze widzialam na usg 4 mm szczescia i bijace serduszko❤termin porodu mam na 29.01. Trzymam za was kciuki

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Karolcia to który to tydz? I gratuluje. Mile uczucie te serduszko.

Gratuluję wszystkim którym sie udało

u mnie 20ty dzien cyklu, jeszcze 10 dni do @ :/ czekam, czekam, czekam... cykle 30dniowe, przed tabletkami jak i po.
    Ciekawe czy w nowym mieszkaniu bedziemy mieli sypialnie, czy jednak pokój dziecięcy Libido w ostatnich dniach jak marzenie, wiec mam nadzieje ze cos z tego bedzie

Nie ma ci sie nakręcać, ja w zeszym cyklu tak sobie wmawiałam, ze nawet mdłości miałam, swędziały mnie sutki, piersi bolały tak "w środku", 18.05 test negatywny i bum 19.05 plamienie, 20.05 normalny okres :/ więc nie ma sie co stresowac na zapas, robie swoje i jak 17-18 nie będzie okresu dpiero testuje

Martulka wracaj do nas szybko!! :*
    Ostatnio edytowane przez darchewka ; 07-06-16 o 15:35

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez sonne Zobacz posta
    U mnie 11 dzień cyklu. Zaczynam robić testy owu. Zobaczymy co nam wyjdzie
    Gratuluję wszystkim 2 kreseczek.
    Sonne mam identycznie. Trzymam za nas kciuki. Mi już wczoraj bladziutka druga kreska się pokazała. Fajnie mieć kogoś w wątku na tym samym etapie.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    dziewczyny gratuluję przede wszystkim wymarzonych dwóch kresek super, że jest taki wysyp ciąż i łańcuszek pozytywnych wiadomości
    to jest zawsze jakaś motywacja i wiara że każdej się prędzej czy później uda.
    Jeszcze raz moje gratulacje! :*

mnie od kilku dni męczą straszne całodniowe mdłości...co bym nie zjadła to źle...
    karolcia mam termin na dzień przed tobą, fajnie że już widzialaś swoje małe szczęście

pozdrawiam was gorąco i trzymam kciuki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    Gratuluję wszystkim dwóch kresek teraz możecie już tylko odliczać dni do tego ważnego wydarzenia jakim jest poród jeszcze trochę i też dołączę do grona. Cichon_K nie będziesz osamotniona bo jeszcze ja zostałam

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    Martulka współczuję to musi być trauma przeżyć coś takiego...
    ja z kolei od kilku dni czuję klocie z prawej strony jajnika i na bank to torbiel.... mam nadzieję że zniknie szybko....

Alicja87 - ja miałam w styczniu 6cm torbiela i zabiłam go luteiną. na szczescie obyło się bez zabiegów. Ale powiem Ci że wykryto u mnie go całkiem przypadkiem przy okazji rutynowej wizyty. zero objawów.
    W maju gin znowu coś tam dopatrzył - niepeknięty pecherzyk i biorę luteinę od 20 do 25 dnia cyklu (cykle mam 26-27 dniowe).
    Idz jak najszybciej do gin żeby zaleczyć zmianę.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów