Strona 130 z 1202
Pokaż wyniki od 1,291 do 1,300 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cosima,Ja ide na bete w srode lub w czwartek za tydzien-dopiero po owulacji jestem wiec troche czekania przede mna..
    Ale byloby cudownie ujrzec dwie kreski... Ah
    Jak sie okaze ze jestem w ciazy to wlasnie nie zamierzam leciec odrazu do lekarza. Bede robic bete co dwa dni zeby byc pewna ze rosnie i pojde dopiero w 7 tyg zeby juz chociaz bicie serca uslyszec. Wczesniej nie ma co isc bo na usg i tak niewiele widac we wczesnej ciazy.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-19 zobacz kalendarz
    Witajcie
    Wpadłam żeby sie pochwalić, że w końcu po roku czasu udło nam się i upragnione 2 kreseczki zobaczyłam Teraz tylko muszę być spokojna, cierpliwa i wiadomo dbać o siebie.

Na zawsze w Naszych Sercach... Piotrusiu :* [*] 23 tc 31.01 - 03.02.2015

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Czesc to.ja super ze sie udalo!!! Gratulacje

Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-19 zobacz kalendarz
    Dziękuję. Próbuję nadrabiać zaległości i dużo tego jest.

Gratuluję tez kolejnych kreseczke

Burzajka mam nadzieje,że ty i wszystkie dziewczyny szybko ujrzycie 2 kreseczki.

Do czytałam, że Arwen bedzie sie siataram o adopcje. Podziwiam ją i męża. Najważniejsze, że sie nie załamali.
    A Kasia odzywa sie?

Ja już w ciągu tych 2 tygodni 2 razy panikowałalam, bo miałam brązowe upławy. Staram się być spokojna ale czasami jest ciężko. Oj będzie ciężko przez te jeszcze 7 miesięcy
    Ostatnio edytowane przez to.ja ; 06-06-16 o 22:45

Na zawsze w Naszych Sercach... Piotrusiu :* [*] 23 tc 31.01 - 03.02.2015

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    To.ja Kochana z calego serca życzę Ci przede wszystkim spokojnych miesięcy do rozwiązania w terminie. Odzywaj się czasami no i gratuluje

Cześć dziewczyny :*
    Ostatnio przyglądałam się Wam nieśmiało, tyle nowych dziewczyn przybyło
    to.ja pójdę Twoimi śladami i też się przyznam.. Udało nam się Betka rośnie, ja czekam na wizytę u lekarza i czuje, że wszystko musi się dobrze skończyć!
    Oczywiście gratuluje Wam wszystkim.. A Ciebie to.ja ściskam mocno!
    Za pozostałe staraczki zaciskam kciucki
    [*] Zosia 16.01.2016r

Dziewczyny, gratulacje!
    Oj chyba niewiele nas tu zostanie niedługo....
    Ja nie wytrzymałam i zrobiłam rano test, oczywiście jest na tyle wcześnie (9 dni po) że wyjść inaczej niż negatywnie nie mógł... Ale niestety niecierpliwa jestem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Jejkuu ale Wam zazdroszczę... gratulacje Dziewczyny! ;-) życzę Wam żeby wszystko było dobrze i dzidzie zdrowo rosły!
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Ejna, sama sobie odpowiedziałaś na przyczynę negatywnego testu ;-) cierpliwości Dziewczyno,a w końcu ujrzysz swoje wymarzone dwie kreseczki.. ba! KRECHY! ;-)
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Gratuluję kolejnym mamom.
    Zarazcie mnie ciążą

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów