Strona 127 z 1202
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,270 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Oj dziewczyny te pozytywy dobrze nastrajaja )
    Ja za tydzien w srode pojde na bete. Mialam teraz bardzo wyrazna owulacje wiec mam nadzieje, ze sie w koncu udalo.
    Chociaz znajac przewrotnosc losu, troche sie jeszcze ze soba pomeczymy tutaj

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja tez siedze w pracy... A pomyskec ze juz dawno moglabym byc na zwolnieniu... Wszystkiego sie odechciewa

Odprowadziłam Syna do przedszkola na 9 a dopiero o 12;30 do domu wróciłam,ale taka piękna pogoda więc urządziłam maluszkom długi spacerek i wycieczkę na placyk, teraz śpią a ja się zajadam fasolką po bretońsku. Mdłości mi przeszły po 8 rano może dlatego że mnie nawiedził chwilę przed 4

i za szybko się pochwaliłam znowuż mnie muli, oczy mi się same zamykają, jajniki kują a muszę budzić Artka, lecieć do przedszkola po Adama i do szkoły po Ole a na 4 po Victorie

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Co za duzo dzieci to nie zdrowo zart oczywiście

hehehe tak to jest będąc niańką

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Ja powoli zmierzam ku domowi, już marzę o tym by wziąć prysznic i położyć się z kubkiem herbaty.

Kupiłam testy, ale teraz mam obawy przed ich zrobieniem, choć nie nastawiam się ani na jedno, ani na drugie.

A Wam oczywiście Dziewuszki gratuluję tych dwóch kresek! Ekstra!

p.s. Ja dziś widzę wszędzie kobiety w ciąży haha

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ale super że co raz więcej pozytywnych testów u nas !

Mnie dziś boli jajnik od rana przy każdej zmianie pozycji. a tak poza tym czuje się normalnie. jak ja wytrzymam te 3 czy 4 dni do testu...

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    No i oczywiście uległam presji, pozytywnych wieści i też zrobiłam test, z wiadomym skutkiem - negatywnym.
    Nosz przecież jeszcze do mojego okresu to jest jakiś tydzień.

tak czy siak, teraz wróciłam do domu i jest mi strasznie niedobrze, ale przez to, że test wyszedł negatywny zaczynam się zastanawiać czy sobie czegoś nie wkręcam w głowę.

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Gartuluje dziewczyny!az milo wejsc i przeczytac o kolejnych ciazach.od razu ma sie wieksza nadzieje ze i nam sie uda ale nie w tym miesiacu bo dostalam @ dwa dni przed terminem i juz koncze w sumie.teraz czekamy na nastepny cykl.jestem ciekawa jaki bedzie nastepny cykl z wiesiolkiem,bo w tamtym miesiacu bralam i mialam wrazenie ze rzeczywiscie jest bardziej "mokro",ale chce sprawdzic w tym miesiacu czy to nie przypadek i zdam relacje

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów