Strona 125 z 1202
Pokaż wyniki od 1,241 do 1,250 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cosima rzeczywiście długo się staracie, przebadajcie się może to wina jakiś niedoborów w organizmie?
    Moja dobra znajoma starała się ponad 1,5 roku teraz jest w ciąży, na październik ma termin, wszystkie badania wyszły dobrze, lekarz powiedział że czasami tak bywa że starania się przeciągają

2. dzieckozakupy.pl
    Biedronka, gratulacje! ;-)

teraz czekam, na kolejne pozytywne testy ;-)
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cosima, staramy się od prawie tego samego momentu. My zaczęliśmy starania w lipcu 2015.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Ilusive, ja jak złapałam infekcję to gin powiedział, że mogę starać się w tym samym cyklu. W tym cyklu też zaszłam w ciążę, którą poroniłam samoistnie na samym początku... niby infekcja nie miała na to wpływu, ale kto to tam wie.

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Ja śmigam do pracy, dzisiaj przynajmniej mnie nie muli, ale za to brzuch mnie boli jak na okres.

Wczoraj prawie 6 godzin chodziliśmy po górach, a dziś mam takie zakwasy na tyłku, że szok.
    Plusem tego jest fakt, że nie myślałam o tym jak się czuje i, że zasnąłem o 21:30.

Oby dziś w pracy szybko zlecialo.

Dobrego dnia, Dziewczyny!

Ann jeszcze nie dziękuję, do terminu @ jeszcze 6 dni więc ze szczęściem poczekam jeszcze trochę, ale teraz koniec kalorycznym i niezdrowym jedzeniem

Biedronka ogromne GRATULACJE! Ja jeszcze ze 3 dni poczekam.

Cosima powodzenia dziś na becie!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Biedronka13 Zobacz posta

Od 4 nie śpię bo mnie mdłości męczą zrobiłam test i po jakiś 5 min ( może później) wyszła mi druga kreska ale taka bardzo blada i cienka, prawie nie widoczna. Daje mi to nadzieję bo ja z tych niecierpliwych jestem. Teścior oczywiście powtórzę! teraz tylko się zastanawiam czy aby nie zasadziliśmy 2 fasolek, że na teście się coś pojawiło tak szybko??? hmmmm zawsze se coś do rozmyślania wymyślę
    O proszę, u mnie też wyszła blada druga kreska -widoczna, ale słabsza od tej pierwszej. Na teście jest napisane, że tak się może zdarzyć. Zapisałam się do ginekologa na czwartek, ale nie wiem czy powinnam jeszcze powtórzyć test. Sama nie wiem co myśleć...jestem w szoku Biedroneczko, kiedy będziesz powtarzała test?

Cosima, trzymam za Was mocno kciuki, zróbcie wszystkie badania, może to jakiś niuans. Zawsze warto sprawdzić:*

Dobrego dnia dziewczyny!

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Groszek, znam ten ból my wspinałyśmy się w sobotę w Szczawnicy, a wczoraj rano z trudem zwlokłam się z łóżka... masakra! Od pasa w dół kompletny paraliż. Zakwas na zakwasie. Dziś jest już o niebo lepiej
    Ja mam popołudniową zmianę. Teraz jakieś pranie,później obiadek na szybko i trzeba się zbierać.

Biedronka gratki nie ma to jak takie dobre wiadomosci z samego rana

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Ooooo i kolejna dobra informacja Stokrotka - super

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów