Strona 124 z 1202
Pokaż wyniki od 1,231 do 1,240 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

cosima, jeszcze wszystko się może zdarzyć! głowa do góry na razie jest jeszcze wcześnie. Ale rzeczywiście idź jutro na betę - będzie wszystko jasne
    Powodzenia!

2. dzieckozakupy.pl
    Ja nie wytrzymałam i już kupiłam test. Zrobię rano. Miesiączka powinna być w miniony piątek 3 czerwca, więc wynik powinien być chyba wiarygodny?

Cosima, nie poddawaj się. Ile się już staracie?

Dziewczyny fajnie, że już macie swoje pociechy!

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    [QUOTE=cichon_k;2914186]
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Ann, nie zostaniesz sama, nie zostaniesz

A co do 500+ jakos ciezko mi uwierzyc, zeby normalna rodzina zdecydowala sie na kolrejne dziecko z powodu akurat tych pieniredzy, ktore dzisiaj sa, a jutro moze nie byc, bo cos sie rzadowi odwidzi. Jak ktos chce kolejnego dziecka to da rade i bez tej kasy. Za to patologia

Jestem tego samego zdania!!!!
    Popieram i dlatego nawet na nich nie głosowałam. Wystarczy jaką podwyżkę ubezpieczenia za samochody nam"zasponsorowali" :/ Co z tego, że dadzą, skoro nam to zabiorą w inny sposób.
    My myśleliśmy o trzecim już dwa lata temu, ale oboje straciliśmy pracę i było ciężko. A wiecie, by odbić się od lekkiego dna finansowego potrzeba czasu. Teraz jest w miare ok, obydwoje pracujemy, dziewczynki samodzielne - stwierdziliśmy teraz albo nigdy no i dzialamy.

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Stokrotka to odpowiedni czaa na test jutro rano go zrób i od razu pisz jaki wynik trzymam kciuki za pozytyw

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Darchewka ciężko powiedzieć, czy się Wam udało. Częstotliwość wg mnie wcale nie zwiększa szans na poczęcie. Dziewczyny pisały tu o tym niedawno. Ale jeśli lubicie ten"sport"to wszystko jest dozwolone a nóż widelec się uda.

Witam dziewczyny! jestem tu zupełnie nowa, dotychczas tylko Was 'podgladalam' ale w końcu postanowiłam dołączyć! Równiez staramy sie z męzem o bobasa, jednak ze wzgledu na moje PCO jest to utrudnione. Problem zaczyna odbijac się na moim samopoczuciu psychicznym. Sa lepsze oraz gorsze dni. Mam nadzieję, ze dzieki takim miejscom jak to forum łatwiej będzie pewne tematy usystematyzowac i spokojnie czekac na ta druga kreseczke! Pozdrawiam!!

Dziewczyny mam pytanie: myślicie że po infekcji trzeba poczekać 1-2 cykle żeby sie zregenerować i odbudować florę bakteryjną czy niekoniecznie? Czy kobiety w ciąży też miewają podobne grzybicze historię? jak są wtedy leczone?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez Stokrotka07 Zobacz posta

Cosima, nie poddawaj się. Ile się już staracie?
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    A jak dlugo sie staracie Cosima?

Ja sluchajcie juz wiecej sikancow nie bede stosowac. Pokaze albo nie pokaze, lepiej pojsc sobie na bete i odrazu wszystko jasne, bez zadnych watpliwosci..
    Staramy się dokładnie od roku... I właściwie nie wiemy w czym problem. Jak byłam u gina w styczniu to powiedział, że mamy starać się do czerwca, a potem przyjść na szczegółowe badania. Tylko, że zmieniłam miasto, więc muszę najpierw znaleźć nowego lekarza.

Też uważam, że najlepiej robić betę. Tylko, że dzisiaj niedziela...nie wytrzymałam i tylko sikanca mogłam użyć.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    na początek witam kobitki, które właśnie dołączyły :-) oczywiście powodzenia :-)
    nie było mnie tylko chwilkę a tu tyle stron do nadrobienia :-)
    1.06 dostałam brązowego plamienia i trwa do dziś ale zaczyna boleć brzuch wiec miesiączkę pewnie dostanę w nocy. od 10 dc zaczynam robić testy owulacyjne :-)
    cosima jeszcze nic straconego powtórz test za kilka dni. Trzymam mocno kciuki

Ilusive w ciąży podobno bardzo łatwo o infekcję, prawie wszystkie moje znajome na nie narzekały właśnie w ciąży, jak się je leczy nie wiem nie zgłębiałam tematu bo ja nie miałam

Od 4 nie śpię bo mnie mdłości męczą zrobiłam test i po jakiś 5 min ( może później) wyszła mi druga kreska ale taka bardzo blada i cienka, prawie nie widoczna. Daje mi to nadzieję bo ja z tych niecierpliwych jestem. Teścior oczywiście powtórzę! teraz tylko się zastanawiam czy aby nie zasadziliśmy 2 fasolek, że na teście się coś pojawiło tak szybko??? hmmmm zawsze se coś do rozmyślania wymyślę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów