Strona 123 z 1202
Pokaż wyniki od 1,221 do 1,230 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Dziewczyny, oczywiście nie wytrzymałam i dzisiaj o 5 rano zrobiłam test-nie mogłam spać.
    Wyszedł oczywiście negatywny, ale czego się spodziewałam 3 dni przed @?
    Jutro zrobię jeszcze dla pewności betę, ale w sumie już straciłam nadzieję...

2. dzieckozakupy.pl
    Ja @ mam dopiero za 14 dni, nie spodziewam się cudów. Niby mnie mdli, czasem od czegoś odrzuci, ale ogólnie bez szału. Dzisiaj działamy, ponieważ jest owulacja i dni płodne zaraz się skończą.
    cosima nie poddawaj się. Często jest tak, że test szybko nie pokazuje ciąży. Moja koleżanka dopiero po 3 dowiedziała się o ciąży, a okres spóźniał jej się o 3tygodnie. Dziwie się, ze nie poszła na betę, ale w końcu była w ciąży. Także nie ma co się załamywać !

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Cosima spokojnie. Jeszcze dużo może się zmienic

Darchewka, my Ci nie odpowiemy na pytanie, czy w drugim cyklu uda Ci się zajść w ciążę.... Tak jak Aguśka napisała,, wszystko zalezy od losu. Jedne zachodzą już w pierwszym cyklu, inne drugim, a jeszcze inne po kilku miesiącach czy latach. Nie ma na to reguły a jak już wcześniej dziewczyny (i ja) pisałyśmy częstsze współżycie wcale nie zwiększa szansy zajścia w ciążę.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cichon, szybko zleci a potem zajdziesz w ciążę i urodzisz zdrowego bobaska

Cosima, wiem coś o tym, ale sama wiesz, że test był zrobiony za wcześnie, także nie ma co się załamywać. Głowa do góry!
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Dziewczyny, oczywiście nie wytrzymałam i dzisiaj o 5 rano zrobiłam test-nie mogłam spać.
    Wyszedł oczywiście negatywny, ale czego się spodziewałam 3 dni przed @?
    Jutro zrobię jeszcze dla pewności betę, ale w sumie już straciłam nadzieję...
    Cosima nie odkryję Ameryki, ale zgadzam się z przedmówczyniami. Może być za wcześnie, także głowa do góry i za dwa dni ponów test.

O mnie
    Dzięki dziewczyny!
    Jutro pójdę na betę i jak będzie to okropne <1 to już będę miała pewność, że się nie udało.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Jak nie będzie fasolki, to zawieszamy starania i idziemy szczegółowo się przebadać. Tak, mój M też obiecał, że pójdzie.
    No i jak wyjdzie, że coś z nami nie tak, rozpoczniemy leczenie i regenerację organizmu.
    A do starań wrócimy nie wcześniej jak za pół roku.

Cosima trzymam kciuki i nie puszczam zgadzam się z dziewczynami, jeszcze może być za wcześnie

A minie znowuż mdli, przez kilka godz było dobrze i się skończyło, aż boje się jutra, od 4:45 zaczynam pracę ( pracuję jako opiekunka do dzieci) i na 9 muszę odprowadzić synka do przedszkola z dwoma urwisami w jednym wózku ( obydwoje mają wózkowstręt) i oczywiście rano testuję a co mi tam

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A jak dlugo sie staracie Cosima?
    Arwen, mam dokladnie takie samo zdanie odnosnie 500+ co Ty.
    Cichon, jest mnostwo osob, ktore mialy 2,3,4 straty na swoim koncie i potem sie w koncu udawalo im. Zobaczysz, Tobie tez sie poszczesci!
    Ja sluchajcie juz wiecej sikancow nie bede stosowac. Pokaze albo nie pokaze, lepiej pojsc sobie na bete i odrazu wszystko jasne, bez zadnych watpliwosci.
    Mnie piersi strasznie bola dziwne, ostatnio mnie tak bolaly jak bylam w ciazy...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów