Strona 122 z 1202
Pokaż wyniki od 1,211 do 1,220 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Ja chyba w piątek... O ile wytrzymam do tego czasu. A jutro mam odebrać testy Acona z apteki, mają czułość do 10 Um/ml, a nie 25 jak wszystkie standardowe.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Biedronka kreska kontrolna będzie zawsze, to tej drugiej szukać trzeba;D ale może Ci jeszcze ciąży nie pokazać bo, jak sama piszesz, masz jeszcze tydzień do @, wiec się nie doluj tylko poczekaj do @ i testuj jeszcze raz

O mnie
    Groszek jest wiele testów 10Um/ml np bobo test stumieniowy, albo te z allegro

aguska ma rację. Ja robiłam kilkakrotnie do 10Um/ml bobo i zawsze wychodzily negatywne. Ja czekam do okresu też, mam nadzieję jednak na malą fasolkę. Dzisiaj mnie z rana mdliło. No cóż, zobaczymy.

Aguska testowa miałam pisać pomyliły mi się pojęcia. Ostatnio kupiłam 30 testów ciążowych na Ebayu bo w promocji było tak, że pewnie niezależnie od wyniku na 1 się nie skończy
    Poprasowałam, posprzątałam, szkraba położyłam spać i znowuż mnie jajniki kują

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Właśnie teraz przeczytałam, że te paskowe testy dodawane gratis do owulacyjnych (kupiłam cały zestaw na Allegro) też są takie czułe. Dobrze wiedzieć

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    [QUOTE=Arwen1988;2914035]Ann, nie zostaniesz sama, nie zostaniesz

A co do 500+ jakos ciezko mi uwierzyc, zeby normalna rodzina zdecydowala sie na kolrejne dziecko z powodu akurat tych pieniredzy, ktore dzisiaj sa, a jutro moze nie byc, bo cos sie rzadowi odwidzi. Jak ktos chce kolejnego dziecka to da rade i bez tej kasy. Za to patologia

Jestem tego samego zdania!!!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Ależ dziewczynki ja Wam zazdroszczę tego oczekiwania na testowanie i w ogóle starań... Ja muszę czekać, na razie na pierwszą @ a potem jeszcze odczekać do września... Trzymam mocno za Was wszystkie kciuki

Grooooszek u mnie pierwszym objawem ciąży (jeszcze przed testowaniem) było odrzucenie od kawy parzonej, którą normalnie uwielbiam....

Cytat Zamieszczone przez darchewka Zobacz posta
    Hej ho mamuśki i starające sie!!!
    W kwietniu odstawiłam tabletki jakiś tydzien przed koncem opakowania, dokładnie 17.04 a raczej w nocy z 17-18 wzielam ostatnia pigułkę, krwawienie z odstawienia pojawiło sie 20.04. Nie stosowalismy zadnego zabezpieczenia, 19.05 pojawiło sie planienie (bylam pewna, ze to zagnieżdzenie, bo nigdy tak nie miałam) ale 20.05 byl juz normalny okres. teraz miedzy 30.05 a 06.05 z moich wyliczen i kalkulatorow wypadly dni plodne. Ból owulacyjny, cos tam pobolewało, coś kłuło. Kochamy sie praktycznie codziennie, czasami 2 razy np rano i wieczorem. Myślicie, że w obecnym 2 cyklu sie uda?

Niby nie planujemy, ale sie nie zabezpieczmy xD paradoks co? Mamy po 24lata, zadne z nas glosno sie nie przyzna, ze chce, chyba ze wzgledu na rodzine, ktora naciska na dziecko, ale oboje tak naprawde chcemy. Chłopak mowi, że im wczesniej tym lepiej (wcale sie nie dziwie jego mama ma 64lata a tato 74, taki poźny wypierdek z niego ) Ja tam jeszcze głosno sie nie przyznałam, ale jak bedzie to bedzie super Czuje, że to JUŻ, z zazdroscia zagladam w wózki, gapie sie na ciezarne kolezanki i przed lustrem patrze jak bede wygladac brzuchem

Haaalo mamuśki!! Któraś pomoże młodej, nieopierzonej?

O mnie
    Darchewka czy się uda to wszystko zależy od losu...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów