Strona 12 z 1202
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Martulka z dwójką się udało to i trzecie będzie to tylko kwestia czasu napewno

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dziewczyny nikt nie powiedział ze będzie łatwo. Ale trzeba szukać sobie innego zajęcia. Żeby nie myśleć. A wtedy może akurat się uda. Trzymam kciuki.
    Ja relaksuje się u rodziców na bujawce i czekam na męża.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Pewnie że trzeba się często przytulać jak się chce zajść w ciążę Ale powiem Wam że po porodzie przestałam mieć do tego jakieś specjalne nabożeństwo przed ciążą to było zupełnie co innego a teraz to człowiek przy dziecku zmęczony, mała chodzi spać bardzo późno a i ochotę mam dużo mniejsza wiec tak często u nas to nie wychodzi. niestety.

O mnie
    Jestem w ciąży
    Domyślam się ejna, że po porodzie może się to lekko zmienić. Mam nadzieję jednak, ze ten natłok obowiązków i zmęczenie nie wezmą góry i nie zmieni się to aż tak bardzo
    My narazie póki co sami jesteśmy to wszystkie wolne momenty kiedy partner przyjeżdża z pracy za granicy spędzamy wspólnie

Libido mi niestety mocno spadło... I tak jest lepiej niż rok po porodzie kiedy brałam tabletki (wtedy to była masakra :/ ) ale tak dobrze jak było przed ciąża pewnie nigdy nie będzie dobrze że mam testy owu to wiem kiedy się szczególnie mocno zebrać w sobie
    Mam takie znajome które mówią (są też po porodzie) że dla nich seks mógłby w ogóle nie istnieć...
    Ostatnio edytowane przez ejna ; 21-04-16 o 22:00

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    O matko, ejna nie strasz! .)

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    nati89,ja też od maja nowe mieszkanie,nowe miasto i poszukiwania nowej pracy.
    I też mam nadzieję,że w tym całym zamieszaniu przestanę ciągle o tym myśleć i trafi się niespodzianką.
    A tymczasem w oczekiwaniu na owu (która może się pojawić w każdej chwili od dziś) rozpoczynamy intensywne przytulanie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Cosima w takim razie owocnych starań przez te kilka dni ci życzę

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Hej Ejna ja problemu z libido nie miałam po pierwszym porodzie, to bardziej mój M był jakiś dziwny - śmialiśmy się,że ma szok poporodowy ale długo to nie trwało. Po drugim to już było super

Ja wczoraj miałam niemiłe przejścia z moim dziadkiem. Ma 94 lata, co chwile klepie zdrowaśki, odmawia litanie, ale gdyby mógł, to utopił by nas wszystkich w łyżce wody. Każdy obchodzi się z nim jak z jajkiem, a on wybrzydza we wszystkim. Leki na bieząco dostaje, ma swoj pokoik, no niejeden starszy chciałby mieć takie warunki. Te jego humory trwają już dobre 6 lat,ale to,co wyprawia teraz to przechodzi ludzkie pojęci. Moi rodzice są przez niego na skraju wyczerpania. Rzuca się o wszystko. Ale do sprawy wracając- moj M wrocil wczoraj z pracy, chwile zagadnął z dziadkiem(gdyby tego nie zrobił to byłaby masakra), zjadl obiad i zająl sie remontem w domu. Za pół godziny dziadek z gębą wyskoczył do mnie, że ten Twój mąz przechodzi kolo mnie i nic sie nie odzywa. Wiec mu odp.ze slyszalam wszystko i wiem ze z nim rozmawial, a ten mi wpiera ze nie, po prostu takie przekleństwa padły w kierunku mojego M, ze az mnie wcięlo. W zeszlym roku tez robil takie akcje i trafilam przez niego do szpitala, tak mi nerwy ruszyl. Dorzucila sie nerwica żołądka, to była masakra.Dostalam wtedy leki psychotropowe bo nie moglam sobie z tym poradzic. Po paru m-cach sie to uspokoilo, ale zdaje sie ze to wszystko wroci.
    I powiedzcie mi jak moja ewentualna ciaza utrzyma sie w takich warunkach? nie ma szans
    Smęcę-wiem, ale musiałam się do kogoś wygadać. Wszystkim znajomym się wydaje, że jesteśmy rodziną bez problemów, sielanka... i nawet sobie sprawy nie zdają, że jedna osoba, która mając już swoje lata potrafi zrobić pozostałym domownikom istne piekło...

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Martulka wiem że może to co teraz napisze nie będzie zbyt mile. Niechce żebys odebrała tego źle ale może trzeba trochę "olać" to co mówi dziadek. W sensie wpuścić jednym uchem a drugim wypuścić. To jest starszy człowiek, z tego co piszesz to może po prostu z pamięcią u niego kiepsko. Może nie trzeba się tym tak przejmować. Starsi ludzie też maja swoje dziwne zagrywki ale lepiej starac się tym nie przejmować. Szkoda Twojego zdrowia. Głowa do góry a będzie dobrze
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów