Strona 1195 z 1202
Pokaż wyniki od 11,941 do 11,950 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja miałam to szczescie w całym tym okropnym czasie poronienia, ze trafiłam w szpitalu na panią doktor, która miała jakiegoś genialnego nosa i nie wiem skąd w sumie od razu to podejrzewała. Zrobiłam badania 2,5 tygodnia po zabiegu i wyszły bardzo wysokie. Ale do dziś mówię, ze to były najlepiej wydaje trzy stówy w moim życiu bo tylko dzięki temu teraz nadal mam o kogo walczyć. Także badać się dziewczyny już po pierwszej stracie, mimo ze lekarze mówią, ze jedna się może każdemu zdarzyć. Gdybym ja posłuchała takiej retoryki, to byłabym już po drugiej...

Przepraszam za pisanie na raty, ale przez telefon wariuje mi edycja postów.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Witam wieczorowa pora :-)
    Kabaska juz sie nastawilam, ze we wtorek bedziemy razem testowac a tu przed chwila na papierze zywo-czerwona krew Mam nadzieje, ze nie jest to @ a implantacja ale nie wyglada to dobrze, w pierwszej ciazy krwi bylo mniej. No coz rano bedzie wiadomo. Za Ciebie trzymam mocne kciuki! Jeszcze tylko jeden dzien :-)

Mira robiłam do 3 tyg po pierwszym poronieniu ASP, bolerioze różyczkę HIV wszelakie wymazy i wszystko było w normie i ok, hormony mam w normie, na tarczyce nie choruje, a teraz mam robić badania po 6 tyg, zresztą jak tylko okazuje sie ze jest ciąża to od razu mam włączony duphaston, clexane, acard, luteinę wiec jak to lekarka mówi dmuchany na zimne

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    To bardzo dobrze, chwała takiej lekarce.

I co Mikallo?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

U mnie akcja testowanie odwołana, właśnie przybyła @, czyli wdrażam pełna para plan B - badania, miłego dnia

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kasbaka bardzo mi przykro..

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Kasbaka przykro mi. Teraz do dzieła masz czas zrobić wszystkie badania i wiedzieć jak sobie pomóc a to duży krok do przodu

Mikallo jak tam? @ czy jednak fałszywy alarm?

Ja sobie cały czas tłumaczyłam, że to tylko miesiąc przerwy, że dam radę. ale Teraz czuję, że nadchodzi owulacja, śluz płodny i mnie jakoś zżera złość od środka że nie możemy działać.. Niech już będzie kwiecień...

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Kasbaka przykro mi :-(

Szafirku szybko zleci ten miesiąc :-)

U mnie tydzień do @, te ostatnie dni są zawsze najgorsze, bo buduje się nadzieja na pozytyw.

Zaczęłam też z mężem rozmowy o planach wakacyjnych, a nic nie mogę zaplanować bo liczę że w końcu zobaczę te dwie kreski.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Asia tak moj jest tylko na weekendy ale chyba nastepny week nie bedzie nasz tu mam test z dzisiaj www.fotosik.pl/zdjecie/c368816374191a52
    To juz na pewno pozytyw. Z tym, ze kochalismy sie wczoraj rano ostatni raz a pozniej wyjechalam do rodziny na noc i dzis popoludniu wrocilam a moj rano jechal w delegacje. Kurde jestem zla na siebie myslalam ze juz do tej owulki nie dojdzie w tym cyklu bo testowalam na drugi dzien od tamtego poprzedniego testu czyli w sobote i wyszla kompletnie blada kreska (fakt ze przegapilam "moja" godzine i zrobilam test godzine później) i pomyslalam ze juz dupa z ta owulacja w tym cyklu. Wczoraj nie robilam testu bo akurat o tej godz co robie siedzialam na kawie wiec to tak nie wypada isc do toalety i sikac w kubeczek a pozniej testy robic wiec tez nie wiem czy juz wczoraj wyszedlby pozytyw? Zakrecilam sie w tym cyklu na dobre ale wiem jedno chociaz ze dzis lub jutro owulka bedzie.. No nic zbadam progesteron za tydzien i czekam. Tylko to mi pozostalo

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Kasbaka przykro mi. Trzymaj sie kochana:* ja zawsze kiedy jednak przychodzi okres staram sie nie zalamywac i tlumacze sobie ze chociaz wiem na czym stoje. Nowy cykl, nowe nadzieje

Szafirek a Tobie zleci szybko zobaczysz zaraz kwiecien sie zaczyna i zaczynamy razem cykl bo chyba mamy tylko 3 dniowa roznice? Ja mam 13dc dzisiaj

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów