Strona 1193 z 1202
Pokaż wyniki od 11,921 do 11,930 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    dziękuję za wszystkie miłe słowa i rady odnośnie euthyroxu. Ostatecznie poszłam od razu po 8 na pobranie, bez wzięcia tabletki, zazwyczaj biorę ją koło 7:30 więc znacząco nie powinno to chyba wpłynąć na wynik, ale jak będziemy go omawiać na wizycie oczywiście powiem, że wzięłam dopiero po. Ciekawe co moja endo o tym sądzi.

Kamila, z tego co pamiętam Twój mąż jest tylko w weekendy więc coś czuję, że przyszły jest Wasz!

Halo ktoś miał testować w weekend!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Asia tak ja miałam testować, nawet dzisiaj zakupiłam test, ale nie wiem czy nie poczekam do wtorku, niby dzisiaj 14dpo ale dopiero 26dc, ja zazwyczaj mam 28 cykle, a pewnie przez podwyższony progesteron objawy ciążowe mam wszelakie ha ha ha co ma być to bedzie

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Kasbaka z jednej strony uważam, że powinnaś zaczekać. Z drugiej... Nie trzymaj nas w niepewności

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Szafirku mi endo tłumaczył to tak, że badania na czczo mają sprawdzić co się dzieje w organizmie tak jakbyś od razu po wstaniu z łóżka badała. I to właśnie sprawdza czy dawka leku.jest ok.
    Po tabletkach mogą być wyniki sfałszowane, poza tym ktoś pójdzie się badać po godzinie od leku inny po dwóch etc.

Kasbaka trzymam kciuki !

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Kasbako, trzymam kciuki i czekam niecierpliwie na wynik.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Rossiczka ale jeśli wierzyć temu co mówią to ten hormon utrzymuje się przez 48h i przypadkowe pominięcie jednej tabletki nic nie zmienia to to czy się weźmie czy nie, nie robi najmniejszej różnicy.
    Według mnie bada się po wzięciu bo właśnie sprawdza się czy dana dawka coś daje. Po to w końcu bierzemy- teoretycznie do końca życia, wiec dlaczego miałabym sprawdzać co będzie jak nie wezmę. Ile ludzi tyle opinii.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Kasbako to kiedy testujesz ?
    Ja jeszcze czekam.... ponad tydzień :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Czesc dziewczyny, nie pisze ale podczytuje
    Asia gratulacje!

Ja tez mialam dzis testowac ale czekam jednak do wtorku na 27dc i 14dpo. Jestem u rodzicow i zeby mnie nie kusilo nie zabralam nawet testow a tu nie ma za bardzo gdzie kupic Po domu chodzi moja bratowa z brzuszkiem ciazowym w 34 tc i tak milo mi sie na nia patrzy liczac po cichu ze ja tez niedlugo bede tak chodzic

Czekam cierpliwie, dzisiaj nie zrobiłam, chciałam wytrzymać do wtorku to niby dzień spodziewanej @, kciuki wskazane, dzięki dziewczyny
    Pewnie z Mikallo we wtorek zatestujemy

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Podziwiam za cierpliwość.
    No to czekamy na wtorek

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!