Strona 1189 z 1202
Pokaż wyniki od 11,881 do 11,890 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    No Mira! Ale Ty nas umiesz trzymać w niepewności..

Piękne dzieciątko
    Dbaj o siebie, odpoczywaj i zero stresu!
    Wiem, ale potem jeszcze byłam w drugim oddziale bo chciałam od razu zapisać się na prenatalne, a tu niestety się nie dało, bo już tej pani nie było, potem apteka, w domu głodne koty, także tyle to potrwało zanim siadłam do kompa bo nie cierpię pisać długich postów z telefonu.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Mira super wieści, oby tak dalej najwaźniejsze że z dzidzią ok

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Mira super że z dzieckiem wszystko ok ! Bardzo się cieszę. Trochę mi Cie żal, że jakieś drobne przeszkody masz by w pełni się cieszyć, ale Ty twardą babka jesteś !

P.S. nawet nie wiedziałam że trzeba na nifty mieć skierowanie, myślałam że się płaci i tyle

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Rossiczka u mnie wizyta jutro pod wieczór, w poniedziałek zaliczyłam chyba jakieś zatrucie bo leciało ze mnie górą i dołem a ból brzucha taki, że myślałam że już po nas. Na szczescie minęło a poza tym mam mdłości, ale nie narzekam mam nadzieję, że to wróży dobrze. Jutro się okaże.

Ja rownież czuję, że niebawem będziemy miec tu dobre wieści, ale już się wolę nie wychylać bo znowu jakaś reklamacja nie daj Bóg wpadnie

Aha, panna, właśnie w 20 tc brałam ślub tak mi się przypomniało jak to było

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Asia daj jutro koniecznie znać co i jak będziemy niecierpliwie czekać. O której wizyta?

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Mira super! Bardzo się cieszę że wszystko dobrze ja też mam miesniaka, nawet większego i pewnie utrudni mi poród ale damy radę
    Asia też od razu melduj co i jak i powodzenia

Asia czarodziejko nasza powodzenia jutro i szybciutko melduj sie po wizycie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rossiczka Zobacz posta
    Mira super że z dzieckiem wszystko ok ! Bardzo się cieszę. Trochę mi Cie żal, że jakieś drobne przeszkody masz by w pełni się cieszyć, ale Ty twardą babka jesteś !

P.S. nawet nie wiedziałam że trzeba na nifty mieć skierowanie, myślałam że się płaci i tyle
    Nie do Nifty, tylko na to usg I trymestru. Mam skończone 35 lat, także moge choć raz skorzystac z czegoś za darmo, a ze robię je w innym miejscu niż normalnie przyjmuje mój docent (inna filia tej samej sieci), to potrzebna mi karteczka czyja jestem pacjentka i z czym przychodzę. Nifty jest tam wpisane na moja prośbę tylko pro forma.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Ok, już teraz wszystko rozumiem. W sumie racja zaraz przed z Tobą usg "genetyczne" . Ja muszę się przyznać, że nie orientuje się nawet co i kiedy NFZ refunduje. Ale fajnie czasem móc z czegoś skorzystać. A Ty przez wiek pappa masz refundowane tak ?

Niedługo poznasz płeć, co ta nasza Asia Ci tam wywrozyla? ;-)

Asiu to super że już po zatruciu, teraz taka grypa panuje.... może to to. Trzymam kciuki, ja wiem że wszystko będzie ok. Melduj jutro co i jak

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Jestem, trwało to dziś sto lat...

Najważniejsze - Maleństwo ma się dobrze. 2,57 cm człowieka!! Serducho jak dzwon, rośnie zdrowo.

Matka... no cóż, trochę mniej. Mięśniak 2 cm, nadżerka na szyjce i co najbardziej martwiące przodująca kosmówka, z której przyczyny są te plamienia nieszczęsne. Do tego podwyższone D-Dimery, więc spore ryzyko zakrzepicy.

Leżeć, oszczędzać się, nie sprzątać, nie dźwigać, nie denerwować się i będzie dobrze, bo na razie nic złego się nie dzieje, dzieciątko ma się dobrze. Ale trzeba uważać i chuchać na zimne.

Dostałam skierowania na badania prenatalne i Nifty, jutro się pojadę zapisać, bo dziś już nie zdążyłam, bo rejestracja czynna do 18 była.

No same go/ją zobaczcie
    Załącznik 100399
    Gratulacje Mira, teraz tylko możesz odpoczywać i cieszyć się ciąża

Aniołek 13tc[']

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów