Strona 1186 z 1202
Pokaż wyniki od 11,851 do 11,860 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Szafirek, chyba bralam kiedys te same globulki haha. Mialam skojarzenie z zolta kupa niemowlaka sama radosc przez 12 dni lol.

Mnie dopadl dzis okres, chodze zla i burcze na wszystkich dookola, wczoraj poklocilam sie z mezem, a dzisiaj czuje, ze bedzie powtorka z rozrywki... Starac sie nie staramy, ale tez sie nie zabezpieczamy wiec zawsze jakas nadzieja na cud jest...

Kasia, glowka do gory.

2. dzieckozakupy.pl
    He he tez kiedys bralam te globulki. Rzeczywiscie zolta kupa niemowlaka.

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    A ja mam dzisiaj dzień pt "zjadłabym konia z kopytami" jakaś masakra :-)

Szafirek ja akurat bieżni itp sprzętów nie lubię. Wolę bieganie w terenie, rolki czy rower. Kilka dni temu z moim synem ruszyliśmy na rolki, on uwielbia tą prędkość. Chociaż trochę chłodno jeszcze.....

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Czyli widzę, że rozumiecie mnie jakoś nie wpadłam na to, że kupa niemowlaka.. ale coś w tym jest

Rower uwielbiam i czekam tylko aż zacznie być odrobinę cieplej, bo jakoś w zimowym płaszczu i kozakach nie widzę tego ale rolki- to najgorszy wynalazek świata- nie znoszę jeździć na rolkach, tak jak i na łyżwach

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Szafirek ja biore te same globulki teraz
    Na szczescie tylko jedna na tydzien profilaktycznie ale zawsze po jednej globulce musze dwa dni nosic wkladke a noc po aplikacji zakladam podpaske bo jest masakra!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Ja biorę macmiror, mąż się śmiał, że wyglądają jak nimm2.
    Nic przyjemnego w każdym razie.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    O tak to te same! Cukierki jak nie wiem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    U mnie tez byly te macmiror, jakis koszmar no ale czego sie nie robi dla zdrowej pochwy i szyjki macicy haha.

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Ale tu ostatnio cicho.

Ja też miałam macmiror, w trakcie kuracji zakaz seksu. Z tym, że T też brał leki. Od tego czasu spokój mam.

Muszę się przyznać, że im bliżej dzień @ tym bardziej przeżywam i się nakrecam. Jakaś makabra

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Byłam wczoraj w Poznaniu i w sumie sie tylko wkurzyłam, pobrali mi próbke na test na HPV i wynik będzie dopiero 20 kwietnia (!!!), wtedy też pani doktor powie czy robimy kolposkopie czy nie, bo kobieta w ciąży musi zostać na dobę na oddziale, żeby było fajnie 20.04. dopiero mi powiedzą kiedy mogę się zgłosić na dalsze badania... jak tak dalej pójdzie to zdążę urodzić zanim się dowiem co i jak

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów