Strona 1180 z 1202
Pokaż wyniki od 11,791 do 11,800 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Witajcie,

Kasiu rozumiem Cię doskonale! Ja wraz z 2 koleżankami staramy się o dzidziusie, one już od około roku, dwóch ja od tego cyklu. One niestety mają duże problemy i są już na etapie kolejnych zastrzyków (etap przed InVitro ) Wszystkie sobie jak najlepiej życzymy i przeżywamy testowanie każdej z osobna jakbyśmy to same były w ciąży Jeżeli jednak ja, ta bez większych problemów, zajdę w ciążę jako pierwsza to się chyba nie przyznam bo serce by mi pękło widząc ich ukrywany smutek i zazdrość. Mam nadzieję, że one oraz wszystkie tu jak najszybciej zobaczymy dwie kreseczki na testach
    Ostatnio edytowane przez Mikallo ; 13-03-17 o 08:46

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Znalazłam w weekend zeszyt ze wspomnieniami sprzed pierwszej ciąży Opisałam tam objawy z czasu, gdy jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży
    Były to min:
    - ból piersi ale taki od przodu, pamiętam, że nie mogłam się położyć na brzuchu,
    - nerwowość - jak WIELKI PSM,
    - ból podbrzusza od samej owulacji,
    - odrzucenie od kawy,
    Ciekawe czy i tym razem też tak będzie teoretycznie wszystkie te objawy, prócz odrzucenia od kawy mam ;P Mam jednak chorą tarczycę i chroniczne przemęczenie, więc może to być bardzo mylne, będę testować chyba już w przyszłą sobotę w 25 dc, może już coś będzie widać
    Biorę codziennie leki na żołądek i jelita, chyba muszę już odstawić....
    Ostatnio edytowane przez Mikallo ; 13-03-17 o 08:47

Kasia jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma swoje emocje, które musi przeżyć. Ja pracuje w pomocy społecznej i nie raz patrząc na klientki w ciąży kłóciłem się chyba z całym wszechświatem o sprawiedliwość

Hipp ja jestem z okolic Katowic, partner robił badanie w Angeliusie

Hipp, mój robił raz w Angeliusie a później w Gyncentrum, ale na to samo w sumie wyszło

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Mam pytanie o progesteron robiłam 7 dpo i mam wynik 38, przy normie 1,7-27, czy powinnam go jakoś obniżać??? czy to powód do niepokoju?

Kasia rozumiem Cię doskonale.... u mnie z rodziny w sumie z tej "na miejscu" wszyscy już mają dziecko/dzieci, nawet mój 4lata młodszy brat. Tylko ja zostałam. A jak tylko wchodzę na fb to widzę zdjęcia brzucha albo usg, które znajome wrzucają... już się zastanawiałam, czy konta nie dezaktywować ;p

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Kurde wszystko pod górkę... nie sprawdziłam jak w tym roku wypadają święta... a święta teoretycznie są akurat wtedy kiedy powinnam kłaść się do szpitala. Zadzwoniłam i zapisałam sie drugiego dnia świat... jak okres dostane wcześniej to nawet nie będę mogła tego przesunąć... wszystko jest nie tak jak powinno... ryczec mi się chce...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Mam pytanie o progesteron robiłam 7 dpo i mam wynik 38, przy normie 1,7-27, czy powinnam go jakoś obniżać??? czy to powód do niepokoju?
    moim zdaniem nie. Jak mi wyszło 9 :| to ginekolog powiedział, że 20 to taka norma, ale najlepiej jakby było w okolicach 30 a nawet 40. Ale dla pewności zapytaj swojego lekarza. W sumie nie wiem, czy progesteron da się obniżyć, zawsze żyłam w przekonaniu, że im więcej tym lepiej

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Szczerze mówiąc duży progesteron świadczy o ciąży. Progesteron za duży nigdy nie jest zły. Trzymam kciuki
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów