Strona 118 z 1202
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,180 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Witajcie nowe dziewczyny
    A ja mam pytania odnosnie testow jeszcze...
    Dzis trzeci dzien mam dwie bardzo wyrazne kreski? Zdarzylo sie to ktorejs z Was? Bo u mnie dotychczas max dwa dni wyraznych kresek a na trzeci dzie juz tylko jedna...

2. dzieckozakupy.pl
    Witajcie dziewczyny!
    Parę dni temu trafiłam tutaj przypadkowo, przeczyłam niemal wszystkie Wasze posty i postanowiłam włączyć się do dyskusji.
    Staramy się z mężem o dziecko tak naprawdę dopiero 2 cykl, ale dopiero teraz użyłam testów owulacyjnych.
    Wczoraj powinien przyjść okres, ale strasznie boję się rozczarowania i nie wykonałam jeszcze testu. Wolę poczekać jeszcze parę dni.
    Na razie mam objawy podobne jak przed okresem -ból piersi (ale nie jakiś mocny), pobolewanie w dole jajników, zmiany nastrojów i zwiększony apetyt.
    Staram się nie nakręcać, ale jak wiecie nie jest to łatwe -zwłaszcza, że bardzo mi zależy, bo w przypadku mojej pracy jest to najlepszy moment.
    Nie rozmawiam z nikim o naszych staraniach, bo wokół ciągle słyszę o problemach z zajściem w ciążę. Przyjaciółki, rodzice i teściowie nic nie wiedzą, pomimo tego, że pytają, kiedy planujemy dzidziusia. Nie chcę rozczarowania i zapeszania, dlatego nie mówię nic. Postanowiłam też napisać tutaj, bo wszystkie jesteśmy w podobnej sytuacji.
    Pozdrawiam serdecznie

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Cytat Zamieszczone przez Biedronka13 Zobacz posta
    o i suwaczki mi się pokazały
    A ja nie umiem ich zrobic

Witajcie nowe Dziewczyny, fajnie że jest nas coraz więcej !

burzujka ja tak miałam w tym cyklu- przyczyny nie znam przez 5 dni miałam pozytyw, dzisiaj już test był negatywny

Stokrotka naszych staraniach wiedzą tylko 2 moje znajome, rodzinie nic nie mówimy bo pewnie im się to nie spodoba

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Witam wszystkie nowe dziewczyny!
    Życzę powodzenia!
    Ja już nie wytrzymuje z tym czekanie...
    Czy któraś testuje jutro albo w poniedziałek tak jak ja?

cosima to już zaraz! ja jeszcze conajmniej do czwartku, a w sumie wypadałoby zrobić test dopiero w sobotę....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Witam wszystkie nowe dziewczyny!
    Życzę powodzenia!
    Ja już nie wytrzymuje z tym czekanie...
    Czy któraś testuje jutro albo w poniedziałek tak jak ja?
    Cosima, życzę powodzenia i trzymam kciuki! ;*

Witam nowe dziewczyny ;-)
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

ja ten cykl mam wyjątkowo spokojny, siedzę sobie z piwkiem przed TV :P i wszystkie pójdziecie do lutówek a ja tu zostanę sama
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Oj moja droga mnie sie pewnie tak szybko nie pozbedziesz :P
    Ja mam ultra intensywny weekend..:/ dzis od rana proby, koncertowania a teraz sie szykuje na jutro, jutro caly dzien na sloncu na Festynie ktory zorganizowalam.. Tragedia. A od poniedzialku do roboty...
    Dzieki Boedronka za odp, czyli nie tylko mnie takie cos sie zrobilo. Aczkolwiek dziwne to.
    Podzialamy dzis tez i tyle...
    Cosima, trzymam kciuki, oby Ci sie udalo!
    Zreszta juz wkrotce sie przekonasz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów