Strona 1171 z 1202
Pokaż wyniki od 11,701 do 11,710 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    w moim alab jest tego samego dnia koło 16 zazwyczaj

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta

Nie zrobiłam dziś testu.
    30dc Brzuch mnie boli jak na okres i to dość intensywnie, czuję że jeszcze dziś lub jutro przyjdzie @. Piersi bolą okrutnie.
    Test zrobię dopiero w weekend jeśli nie będzie @. Bez sensu codziennie panikować i się stresować. Wzięłam sobie do serca życzenia od panna-nienormalna :P

Mikallo- i jak rozmowa o pracę ?
    Szafirku ja zanim dowiedziałam się o pierwszej ciąży też miałam mega bóle piersi i podbrzusza jak na okres. Dwa dni przed terminem okresu miałam podbarwiony śluz. Ale pierwszym objawem mojej ciąży, zaraz po inplantacji było odrzucenie od kawy, a ja jestem mega kawoszem! Do końca ciąży nie piłam kawy i teraz mąż się śmieje, że jak zobaczy, że kawy rano nie piję to uzna, że jestem w ciąży i testu robić nie muszę.
    Z tego co pamiętam to jeszcze miałam duże wahania nastroju i ogarniało mnie nagłe mega silne zmęczenie.
    U Ciebie wygląda mi to na ciąże, więc tak jak reszta czekam z niecierpliwością na wieści od Ciebie

Co do pracy to raczej na 99% oddzwonią ale ja się na nią nie zdecyduję Praca bardzo wymagająca- terapia rodziców, którym odebrano dzieci, tak by mogły one powrócić do domu rodzinnego. Ja jestem po przykrym doświadczeniu mobbingu w pracy i obecnie jestem na chorobowym. Jeszcze nie doszłam do siebie
    Dodatkowo jeżeli zdecyduję się na tę pracę i okaże się że jestem w ciąży to przepadają mi wszystkie świadczenia z tytułu chorobowego.
    Ale się rozpisałam ;P

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Dziewczyny a jak szybko po staraniach można robić betę?
    Osobiście jestem przeciwna badaniu z krwi ale i tak muszę iść niedługo na pobranie krwi to może i bętę zrobię

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mikallo 10 dni po owulacji wychodzi z krwi. Ale owu moze sie przesunąć jeśli nie monitorujesz

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Mikallo 10 dni po owulacji wychodzi z krwi. Ale owu moze sie przesunąć jeśli nie monitorujesz
    Monitoruję i akurat w tym cyklu mam pewność, że była 7.03 ;P
    Dziękuję za odpowiedź

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Dziewczyny a jak szybko po staraniach można robić betę?
    Osobiście jestem przeciwna badaniu z krwi ale i tak muszę iść niedługo na pobranie krwi to może i bętę zrobię
    Czemu jesteś przeciwna? Z ciekawości pytam.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Jakoś tak sobie zdanie wyrobiłam gdy starałam się o pierwszą ciążę. W tamtym czasie dziewczyny biegały codziennie od dnia inplantacji i tak jakoś mi zbrzydło.
    Rozumiem robienie testu z krwi w takich przypadkach jak Szfirek czy innych bardziej specyficznych ale jak ktoś może poczekać to czemu nie wytrzymać tych 2-4 dni więcej Ale to tylko moje zdanie i rozumiem, że inni mogą myśleć zupełnie inaczej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    No kurcze no, sama nie wiem.. Może zrobię za tydzień potrzymam wszystkich w niepewności
    Nie no zrobię chyba jutro rano lub w sootę bete bo jadę zrobić TSH tak czy siak.

Mayo u mnie wyniki są tego samego dnia popołudniu robię w Synevo.

Mikallo no ja nie piję kawy, nie palę. Mój mąż zawsze mówi, że jak zobaczy mnie z kiełbasą to znaczy że jestem w ciąży, bo od 23 lat nie tknęłam nic co jest kiełbasą lub ją przypomina. A w ostatni week robiłam pizze z hiszpańską kiełbasą chorizo i od tego czasu mówi, że jestem w ciąży :P

Jeśli jestem to jestem, jeśli nie to żadne badanie czy test tego nie zmieni Ale oczywiście nadzieje sobie zrobiłam..

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Ale mi Szafirku apetyt na pizzę zrobiłaś! Tak dawno nie jadłam, A teraz mam takiego smaka. Makabra ;-)

Dzięki u mnie tam gdzie mam najbliżej dopiero na drugi dzień. Pizze z chorizo też bym chętnie zjadła

Aniołek 13tc[']

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów