Strona 117 z 1202
Pokaż wyniki od 1,161 do 1,170 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

groooszek aaa, no to zmienia postać rzeczy . Może faktycznie ktoś w Tobie kiełkuje . Haha, myślę, ze każda z nas zachowuje się jak wariatka w jakimś stopniu przed nadejściem każdej miesiączy i po stosunkach w dni płodne .

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dokładnie. Ja też w poprzednim cyklu widziałam u siebie objawy. Żyły na piersiach, kłucia, odrzucało mnie od kawy bez której normalnie nie wyobrażam sobie rozpoczęcia dnia. Mdliło mnie, miałam zgagi i cuda na kiju. Byłam prawie pewna... ale potem zrobiłam test i wielkie rozczarowanie, a 3 dni później przyszła miesiączka. Także groszku wiem jak to jest. Nasza psychika umie nam zrobić strasznego psikusa. Trzymam kciuki, żeby w Twoim przypadku było inaczej.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Pokazuje, że będzie za ok. 24-36h więc najlepiej robić 2 razy dziennie.

U mnie objawy coraz mocniejsze...
    Nie chcę o tym myśleć, więc idę do Urzędu Skarbowego, a potem jedziemy z M na grób mojej Mamy.
    Rano i wieczorem? Tyle, że rano nie powinno się robić z pierwszego moczu a potem ja jestem w pracy. No ale cóż, jak testowanie to testowanie, będę robiła 2 razy dziennie. Bo drugi raz wieczorem to wiadomo, że luz.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Ja robie test ok 10 i ok 21. Czasem jeszcze strzele ok 17

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Wiecie co... ja juz nic nie rozumiem. Testy robie od 10dc i nadal nic. Od ok 17dc mam sluz płodny. Dziś jest 20dc a sluz jest nadal, testy nadal ujemne choć cień kreski jest, gdzie wcześniej nie było nic. Cykle mam 29-30 dniowe. I gdzie ta moja owulacja? Kiedy już uznałam ze w tym cyklu jej nie będzie pokazał się sluz... I teraz zostałam z nadzieją że jeszcze coś z tego będzie, gdzie zostało 9 dni do okresu;/

Witam
    Mogę do Was dołączyć???
    Mam 26 lat i jestem mamą dwóch cudownych chłopców Od lutego staramy się o kolejnego maluszka ( mamy nadzieje tym razem na córeczkę) jak do tej pory nasze starania były bezowocne może w tym cyklu kogoś zmajstrujemy
    Pozdrawiam Was serdecznie

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Witamy mamy z doświadczeniem; ) jak sie chce to bedzie chlopiec nr 3 ale warto probowac. W jakim wieku twoje chlopaki?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    hehe za pierwszym razem mi było obojętnie, mąż pragnął syna, za drugim razem obydwoje chcieliśmy syna teraz obydwoje chcemy córkę więc może coś z tego będzie, a jak nie to znowuż ominie mnie szał niemowlęcych zakupów
    Adam ma 3 lata 4 miesiące, a Artur rok i 10 miesięcy

o i suwaczki mi się pokazały

Hej ho mamuśki i starające sie!!!
    W kwietniu odstawiłam tabletki jakiś tydzien przed koncem opakowania, dokładnie 17.04 a raczej w nocy z 17-18 wzielam ostatnia pigułkę, krwawienie z odstawienia pojawiło sie 20.04. Nie stosowalismy zadnego zabezpieczenia, 19.05 pojawiło sie planienie (bylam pewna, ze to zagnieżdzenie, bo nigdy tak nie miałam) ale 20.05 byl juz normalny okres. teraz miedzy 30.05 a 06.05 z moich wyliczen i kalkulatorow wypadly dni plodne. Ból owulacyjny, cos tam pobolewało, coś kłuło. Kochamy sie praktycznie codziennie, czasami 2 razy np rano i wieczorem. Myślicie, że w obecnym 2 cyklu sie uda?
    Niby nie planujemy, ale sie nie zabezpieczmy xD paradoks co? Mamy po 24lata, zadne z nas glosno sie nie przyzna, ze chce, chyba ze wzgledu na rodzine, ktora naciska na dziecko, ale oboje tak naprawde chcemy. Chłopak mowi, że im wczesniej tym lepiej (wcale sie nie dziwie jego mama ma 64lata a tato 74, taki poźny wypierdek z niego ) Ja tam jeszcze głosno sie nie przyznałam, ale jak bedzie to bedzie super Czuje, że to JUŻ, z zazdroscia zagladam w wózki, gapie sie na ciezarne kolezanki i przed lustrem patrze jak bede wygladac brzuchem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów