Strona 1168 z 1202
Pokaż wyniki od 11,671 do 11,680 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Tak, na receptę. Jak pilnie potrzebujesz, to rodzinny powinien Ci przepisać.
    jeszcze mam na ponad tydzień, ale pójdę do Pani z rejestracji może mi znowu załatwi od endokrynologa receptę. Już raz mi tak załatwiała, bo wizyty nie potrzebuję, tylko same tabletki. Ale dobrze wiedzieć, że rodzinny też może przepisać, chociaż tutaj to już pewnie kwestia indywidualna. Jeden przepisze drugi nie....

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

2. dzieckozakupy.pl
    co do luteiny i duphastonu to na razie nie potrzebuję ( mam jeszcze tej dopochwowej 1,5 opakowania). czekam na @, a 24.03 mam tą kolposkopie to pogadam z nim żeby mi zmienił. pewnie i tak mi przepisze jakieś leki, więc starania to chyba zostaną odłożone na maj. ale może to i lepiej.

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

w poniedziałek bhcg <2 (27dc), a dzisiaj mnie podbrzusze boli, plecy i mi niedobrze. albo się już kończę ;p albo @ nadejdzie z wielkim hukiem.

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    ja za duphaston płaciłam 25-28 zł, ale zastanawia mnie jedna rzecz z nim związana. w 4 tc zaczęłam brać luteine dopochwowo i miałam ją przez 2 tygodnie, potem lekarz przepisał mi duphaston. po ok 3-4 tygodniach miałam plamienie, jego przyczyna nie została wyjaśniona do tej pory, potem miałam prawie cały czas epizody z brązowym śluzem. jak byłam ostatnio u lekarza (12 tc) to kazał już całkowicie odstawić duphaston i od tamtej pory wszystko wróciło do ładu, żadnych plamień, brudzeń itp. Z tego co czytałam to właśnie luteina moooooże sporadycznie wywoływać jakieś plamienia ale duphaston niby nie. Lekarz mi mówił żeby sie nie przejmować tymi brudzeniami jeśli nie ma krwi (łatwo mu powiedzieć :P ). Rozpisałam się a chciałam tylko zapytać czy któraś z Was też miała jakieś przygody po duphastonie?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja miałam przygody w trakcie brania Duphastonu, ale że plamienia minęły a Dupka biorę nadal w sporej dawce, to myślę, że on mi pomógł to plamienie zwalczyć a nie je powodował.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Dzięki Asia to cenna informacja

Nie zrobiłam dziś testu.
    30dc Brzuch mnie boli jak na okres i to dość intensywnie, czuję że jeszcze dziś lub jutro przyjdzie @. Piersi bolą okrutnie. Ale innych ciążowych objawów brak. No może prócz tego, że zjadłam przed chwilą śledzia w occie, popiłam mlekiem waniliowym, na to wzięłam plasterek szynki wędzonej, a teraz połykam ostatni kęs gruszki :| no ale u mnie to i przed okresowa norma :P.
    Test zrobię dopiero w weekend jeśli nie będzie @. Bez sensu codziennie panikować i się stresować. Wzięłam sobie do serca życzenia od panna-nienormalna :P

Mikallo- i jak rozmowa o pracę ?

ann89- tak hormony są tylko na receptę, ale rodzinny może wypisać nawet bez wizyty jesli weźmiesz kiedyś kwitek od endo że leczysz się przewlekle.
    Ostatnio edytowane przez Szafirek ; 09-03-17 o 13:09

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    no właśnie jak już to powinien pomagac przy plamieniu, sama nie wiem o co chodziło, mam nadzieję, że się nie powtórzy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Szafirek, ale trzymasz wszystkich w niepewności Ja tam wciąż trzymam kciuki za brak @

No u nas starania w toku :P jakoś pewnie na dniach powinnam mieć owu więc zobaczymy może teraz się uda. Chociaż tak by poród wychodził w grudniu i jakoś to słabo mi się podoba :P Więc co ma być to będzie.

Ja wróciłam do intensywnych treningów dzisiaj 15 km biegu za mną. Dobrze robi mi to na głowę. Przestaje myśleć tylko o dniach płodnych i innych.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Ja sama żyje w niepewności :P
    wyszukuje jakiś znaków, które mi podpowiedzą, ale ból podbrzusza raczej wskazuje na @. Mam dużo różnych rzeczy ale nie wiem czy one muszą oznaczać ciąże. Mam wzdęty brzuch, gazy, kłucia w pochwie dziwne, ból piersi mocny, swędzenie sutków, jest mi wciąż zimno, jestem mega zmęczona od samego wstania rano do położenia się wieczorem, wciąż bym jadła. No ale jak wiadomo, to może oznaczać wszystko i nic
    Co lecę do łazienki to przyglądam się kolorowi śluzu, ale jest biały wciąż. Dwa dni był delikatnie zabarwiony na brązowo, ale taki blady.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Ja sama żyje w niepewności :P
    wyszukuje jakiś znaków, które mi podpowiedzą, ale ból podbrzusza raczej wskazuje na @. Mam dużo różnych rzeczy ale nie wiem czy one muszą oznaczać ciąże. Mam wzdęty brzuch, gazy, kłucia w pochwie dziwne, ból piersi mocny, swędzenie sutków, jest mi wciąż zimno, jestem mega zmęczona od samego wstania rano do położenia się wieczorem, wciąż bym jadła. No ale jak wiadomo, to może oznaczać wszystko i nic
    Co lecę do łazienki to przyglądam się kolorowi śluzu, ale jest biały wciąż. Dwa dni był delikatnie zabarwiony na brązowo, ale taki blady.

Mi to wygląda na ciążę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów