Strona 1166 z 1202
Pokaż wyniki od 11,651 do 11,660 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Chciałam Ci powiedzieć szafirku, że o ile nic się nie zmieniło diagnostyka przy rondzie solidarności (winogrady) w Poznaniu jest czynne do 20. Sama tam jechałam specjalnie na betę 2 lata temu

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Mayo, tu nie ma co podziwiać, to jest siła wyższa, żyć albo nie żyć naszych dzieci i gdybys musiała to tez byś dała rade. Dlatego ja do tego podeszłam zadaniowo i bez rozczulania się, zreszta takie samo mam podejście do porodu. Żadnego strachu, kolejne zadanie do wykonania.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Na poczatku bylo to bardzo trudne. Teraz rachu ciachu i po strachu
    Ale swiadomosc ze dzieki tym zastrzykom ta ciaza jest w ogole mozliwa i ze dzidzius dzieki temu sie bardzo ladnie rozwija to jakos sprawia ze ten zastrzyk to pikus

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Jak szafirek?

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Wpadam sprawdzac czy sa juz jakies podwojne kreseczki albo pozytywne betki...

Kasia, kurde. Pierdzirelone macice, komplikuja wszystko. Wspolczuje.

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Cześć dziewczyny

Szafirku i jak u Ciebie?

Ja się szykuję na rozmowę w sprawie pracy. Mam stresa co to będzie jak mnie przyjmą a ja im powiem, że sorry ale jednak nie bo jestem w ciąży ;p

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Puk, puk dziewczyny ze Śląska, podrzucam bo fajna akcja http://www.dziennikzachodni.pl/wiado...cach,11854682/ Szczególnie to usg.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Puk, puk dziewczyny ze Śląska, podrzucam bo fajna akcja http://www.dziennikzachodni.pl/wiado...cach,11854682/ Szczególnie to usg.
    rozmawiałam z nimi przed sekundą. wydłużyli akcję o kwiecień i maj i już nie ma wolnych terminów.

Kasia masakra z tą @, jak się chce testować to głupia się spóźnia i robi nas w balona, a tak to przychodzi zbyt wcześnie i wszystko komplikuje ech :/ ale zadzwoń tam, i powiedz, żeby dali znać jak tylko zwolni się jakiś inny termin. Pewnie nie jesteś jedyna, której @ pokrzyżowała plany.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    W ciągu jednego dnia wyczerpali terminy na trzy miesiące?? To tylko pokazuje skalę problemu

ja musiałam odstawić femibion, TSH zamiast spadać mi wzrosło, niby nieznacznie bo z 2,07 na 2,23, ale powinno iść w dół po zwiększonej dawce. dlatego odstawiłam femibion ze względu na ten jod, zwiększyłam sobie dawkę na 75 i sprawdzę za miesiąc. Z ciekawości zrobiłam morfologię i mam też trochę podwyższone monocyty (norma 0:36 a ja mam 0,51) i ciekawa jestem co to oznacza, bo wszystkie inne parametry w normie. Zastanawiam się, czy nie jest to powiązane tą moją cytologią gr. 3 może to tylko jakiś stan zapalny ( a nie coś poważniejszego), który się wyleczy i pozwoli w końcu zajść w ciążę. Bo od pół roku nic się nie dzieje, nawet biochemiczne, które miałam w zwyczaju mieć i nakłada się to na czas wypalenia nadżerki (maj-październik), czy to mi czegoś tam niepokomplikowało.... pozostaje czekać do 24.03 może czegoś się dowiem po badaniu.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów