Strona 1164 z 1202
Pokaż wyniki od 11,631 do 11,640 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Ok dzięki Asiu zrobię tez TSH

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Dziewczyny czy Wy też w dzień samej owulacji nie macie już ochoty na przytulańce, macie wzdęcia i ogólnie jesteście zmęczone? Ja kilka dni przed owu nie mam problemu z libido ale w sam dzień to tak "przytulam się" na siłę.....
    U mnie jest odwrotnie, ale dużo zależy od tego czy mnie TŻ nie wkurzy tego dnia

Aniołek 13tc[']

@ spóźnia się dwa dni, zrobiłam dziś test (chociaż miałam nie testować) myślałam że dzisiaj byłaby fajna niespodzianka, oczywiście jest jedna kreska

Aniołek 13tc[']

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Super Kamila trzymam kciuki żeby za tymi niepowodzeniami stała właśnie jakaś pierdoła szybka do zdiagnozowania i naprawy

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Dziękuje Wam wszystkim za życzenia wczorajsze i dzisiejsze

29dc, @ brak. Ale cały czas boli mnie podbrzusze.. Więc co wizyta w toalecie to modle się, żeby to jednak nie było to...
    maggie przepraszam, że Cię rano rozczarowałam, ale nie przeżyłabym dziś tego testu nerwowo bez względu na wynik więc odpuściłam.

Kasia przykro mi, że nie wyszło po Twojej myśli, ale może dziewczyny mają rację i uda się szybszy termin jak ktoś zrezygnuje lub też go @ zaskoczy..

Mikallo trzymam mocno kciuki!! Dwa tygodnie teraz czekania więc życzę cierpliwości

Mayo przykro mi... Najdziwniejsze jest to, że jak się człowiek nie stara to @ idealnie na czas, a jak się stara to jakoś dziwnie się spóźnia, robi nadzieję a tu nic :|

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

O mnie
    Ogolnie wydaje mi sie ze wszystkie te nieudane cykle to wina tego ze nie mamy po prostu kiedy sie kochac. Mysle ze pod wzgledem plodnosci wszystko jest ok.. Choc na 100% dowiem sie dopiero jak pojde na monitoring i wykonam wszystkie badania to jesli chodzi o mnie.. A moj mial isc na badanie nasienia w poznaniu w invimedzie (akurat byl tam 2 msc na delegacji) ale koniec koncow albo nie mial dnia wolnego albo ja nie moglam akurat w jakis dzien dojechac zeby isc z nim bo moj to taka dupa jest wszedzie by ze mna lazil :P no i w koncu zapomnielismy o tym jak zrobilam ta przerwe od staran w styczniu.. Teraz tak sie zlozylo ze jedzie do innego miasta a tam nie ma zadnej kliniki zeby sie zbadac. Takze zostaje mi miec tylko nadzieje ze z jego zolnierzykami jest ok. Ogolnie na ten cykl juz rozpisalam kkiedy ewentualnie mozemy sie kochac a mozemy tylko weekendy wiec tak czy siak rozpisac sobie moge te kilka dni i wychodzi na to ze w moje najbardziej plodne dni cyklu i tym samym owulacje czyli 14,15 i 16 wypadaja w srodku tygodnia wiec ja juz nie wiem kiedy my zrobimy te dziecie :P

O mnie
    Mayo ja te wszystkie opoznienia zawsze zwalam na stres. Jednak on w duzej mierze tez przyczynia sie do spoznienia okresu. Jednak jeszcze nic nie jest przesądzone

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    To co, Szafirek? lecisz jutro na ta bete gdyby do jutra @ sie nie pojawila?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    No chyba nie ma wyjścia, obiecała to nie przepuścimy
    Szafirku, to jak?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Kamila, to rzeczywiście macie niełatwo aby w płodne i okolice trafić

Szafirek, leć jutro na betę, będziesz miała pewność

Ja jutro rano też zrobię, 27 dc będzie, ale jeśli wyjdzie pozytywny to uda mi się już w piątek po receptę na zastrzyki dostać. Jak jutro nic nie wyjdzie, to spokojnie poczekam na @, lub zrobię test jeśli się spóźni,
    W sumie czym bliżej terminu @, tym bardziej się boje z uwagi na te moje mutacje genów ;/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów